marketa5465 marketa5465 komentáře u knih

Bud Spencer a Terence Hill Bud Spencer a Terence Hill Marco Bertolino

Pro milovníky této kouzelné dvojice je tato kniha poklad :D moc jsem si ji oblíbila :)

25.05.2016 4 z 5

Hrabě Monte Cristo. Kniha první (třísvazkové vydání) Hrabě Monte Cristo. Kniha první (třísvazkové vydání) Alexandre Dumas, st.

Začátek nuda, pak se konečně začalo něco dít a pak mě zase nudila, jsem z této knihy zklamaná a nemám chuť číst další díly, ale možná mě překvapí, pokud ano, tak mě povzbuďte :D :D :D

18.05.2016

Mě kniha ze začátku docela bavila, záhada, neodhalené tajemství, ale po odhalení jsem to četla už jen proto, že jsem čekala nějaké napětí, nic...nic...nic...tak jsem ji dočetla a druhý díl už nepotřebuji. Zklamala mě.

30.03.2016 2 z 5

Město masek Město masek Mary Hoffman

Pro mě to byla krááásná kniha :D zamilovala jsem si ji.

30.03.2016 5 z 5

Nikdy o tom nemluv Nikdy o tom nemluv Kathy O’Beirne

Člověku se nechce věřit, že je tato kniha napsána podle skutečné události, navíc napsána přímo samotnou obětí hrůzných činů. Kniha je poutavá, obdivuji odvahu autorky, obdivuji její sílu a vytrvalost...

30.03.2016 5 z 5

Králův klenotník Králův klenotník Alexandre Dumas, st.

Nevím, jak ostatní, ale já se u knihy nasmála až až :D po Mušketýrech moje druhá oblíbená kniha :)

28.03.2016 5 z 5