marketa.marketa

Manželka mezi námiManželka mezi námiS. Pekkanen

První půlka knihy mě naprosto pohlitila a měla jsem dojem , že je to jedna z nejlepších knih , kterou jsem za poslední dobu četla . Opak je však pravdou .. v druhé části knihy jsem jsem na okamžik ztratila niť a měla pocit , že se v knize ztrácím . V zápětí co jsem se v dějí začala znovu orientovat a hlavní zápletka byla odhalena začala kniha pomalu ztracen můj zájem . Celkově bych hodnotila knihu jako slušný začátek a nudný konec . Děj mě ničím nepřekvapil a konec byl spíše zklamáním .

Veronika se rozhodla zemřítVeronika se rozhodla zemřítP. Coelho

Kniha mi byla doporučována od několika lidí jako super čtení, ale bohužel musím říct, že za mě zklamání. Do čtení jsem se musela nutit a nakonec ji ani nedočetla. Není to můj šálek kávy.

01.08.2017

Za zavřenými dveřmiZa zavřenými dveřmiB. Paris

Jedním slovem báječná kniha! Splnila přesně to, co jsem od knihy očekávala - napětí, zvědavost i překvapení. Snad se budu moc těšit na další skvělou knihu tohoto typu. Za mě rozhodně pecka!

01.08.2017

Proč muži milují potvory a hodným holkám zůstanou oči pro pláčProč muži milují potvory a hodným holkám zůstanou oči pro pláčS. Argov

Kniha co nenadchne a ani neurazí. Některé ''zákony'' jsou k pobavení a nejspíš bych je neaplikovala před svým protějškem :) Celkově bych brala knihu spíše s nadhledem.

29.07.2017