marion1 Online marion1 komentáře u knih

Velmi hrubý Štiřín Velmi hrubý Štiřín Václav Hrubý

Náhodný nález v knihobudce,ale bohužel i po 20 letech stojí za přečtení.

30.01.2021 4 z 5

Převážně zdvořilý Leopold Převážně zdvořilý Leopold Michal Viewegh

Na mě moc upovídané. Nápad celkem dobrý,ale možná by stačila polovina nebo ještě méně stránek.

23.01.2021 2 z 5

Dvojjediná Štěpánka Haničincová Dvojjediná Štěpánka Haničincová Šárka Horáková Maixnerová

Jedna hvězdička za fotky. Jinak jako reportáž do časopisu by to šlo,na knihu mi to připadá hodně povrchní.

07.07.2020 2 z 5

Jenom pro velký holky Jenom pro velký holky Věra Kudynová

Knížka mě bavila. Jen název mě málem odradil.

28.06.2020 4 z 5

Šílené broskve a jiné zážitky Šílené broskve a jiné zážitky Tatiana Kejvalová

Celkem příjemné čtení tak do vlaku,na dovolenou....

23.05.2020 2 z 5

Trojhvězdí nesmrtelných - Mandlová, Baarová, Gollová Trojhvězdí nesmrtelných - Mandlová, Baarová, Gollová Josef Frais

Kniha byla pro mě takový kočkopes od všeho něco a nic dotazeneho do konce, poměrně hodně místa bylo docela zajímavé čtení o historických souvislostech. Kdo herečky nezná poslouží jako seznámení.

15.05.2020 2 z 5

Amerika, Američka aneb kde jsou doma Už jsme doma Amerika, Američka aneb kde jsou doma Už jsme doma Romek Hanzlík

Příjemné a neobvyklé příběhy kapely z cesty po Americe. Pobavilo.

22.04.2020 3 z 5

Deník fejsbukové matky Deník fejsbukové matky Lucie Nachtigallová

Mě knížka bavila

18.04.2020 3 z 5

Malíř Indie Malíř Indie Ludmila Justlová

Pokud vás zajímají informace o Jaroslavu Hněvkovském,tak se to dá číst.

07.04.2020 2 z 5

I kompoty mohou snít I kompoty mohou snít Cyrille Fleischman

Povídky a fejetony z Paříže židovské komunity. Příjemné čtení na krátkou cestu , nemohla jsem číst více povídek najednou.

22.02.2020 3 z 5

Ten den – 17. listopad 1989 Ten den – 17. listopad 1989 Aleš Palán

Kdo se zajímá o novodobou historii , nebo chce jen vědět , co prožívali účastnící demonstrace určitě by si měl tuto knihu přečíst celou . Zajímavé jsou různé pohledy na stejnou věc.

27.01.2020 4 z 5