Mari00 Mari00 komentáře u knih

Můj nejpblýbenější díl z celé této série. A to nejen jako kniha. Myslím, že v tomto díle bylo vše nejvýraznější a originální oproti ostatním dílům. Ale je teda pravda, že tento komentář píšu už dost dlouho po tom, co jsem knihu četla a každý na to může mít jiný názor.

05.10.2016 5 z 5

Město z popela Město z popela Cassandra Clare (p)

Kniha byla dobrá, hezky narazila na téma "rasismu" (prosím berte to v přeneseném významu). A to se mi líbilo. Jinak se už těším, až se ke mě dostane další díl.

08.08.2016 4 z 5

Setkání s duchem Setkání s duchem Stacey Kade

Z prvu jsem z ní moc nadšená nebyla. Obálka v kýčovitých barvách, příběh o nějaké fiflence. Ale postupem času se příběh rozjel a já jsem byla ráda, že jsem po ní v knihkupectví sáhla. Nakonec jsem si musela jít koupit i další díl.

02.04.2016

Polibek nesmrtelnosti Polibek nesmrtelnosti Alice Moon

Kniha podle mě jedna z těch lepších (nad průměrem). Přišlo mi, že se tam po čtyři čtvrtiny, jen tak obcházeli (oťukávali) a nedošlo k žádnému zásadnímu střetnutí. Jinak byla kniha dobrá.

22.02.2016 4 z 5

Lovci zla Lovci zla Lisa Jane Smith

Oproti předchozímu dílu je tento díl o třídu lepší. Nechci Temného anděla nijak shazovat, ale Lovci zla byli (jak už tu několik čtenářů řeklo propracovanější, napínavější,...) Vážně skvělá knížka :)

18.02.2016 5 z 5

Dobrodružství malého Indiána Dobrodružství malého Indiána Vladimír Šustr

Nádherná knížka. Dobrodružná, poučná, citlivá, veselá i smutná. Prostě od všeho trochu. Přiznám se na konci jsem brečela jako želva, ale určitě stojí za to si ji přečíst.

15.02.2016 5 z 5

Tajemný anděl Tajemný anděl Lisa Jane Smith

Kdybych tuto tuto knihu měla zařadit do svého žebříčku 10 ti nejlepších, tak by tam asi nebyla. První třetina knihy se mi moc líbila. Téma bylo zajímavě zvolené, děj napínavý, zkrátka všechno dobré. Pak ale nastal jakýsi zvrat, který tuto knihu sebou stáhl. Ono by se tam dalo toho tolik napsat jinak a kniha by byla zajímavější. Dá se říci, že mně kniha spíše zklamala, ale už jsem četla i horší, takže spíš takový průměr.

13.02.2016 3 z 5

Tato kniha je podle mě jedna z nejlepších, které autorka napsala. Děj to mělo vážně dobrý a vůbec mně ani nemrzelo, že to nemá pokračování, protože v té knize bylo jakoby všechno řečeno a kdyby autorka napsala pokračování, myslím, že by to celou knihu shodilo.

28.12.2015 5 z 5

Určitě ti je zajímavá kniha. Až do tří čtvrtin knihy jsem si říkala, že by se to klidně mohlo takhle stát (až na určité věci, které by průměrné dítě neřešilo). V poslední části se podle mně naprosto projevil Kingův styl psaní. To by sice mohlo zakalit děj příběhu, ale i tak si myslím, že se kniha podařila.

10.11.2015

Holky proti holkám Holky proti holkám Bonnie Burton

Podle mně je to lehce a jednoduše podaná kniha psychologie. Věci, kterých bychom si v krizové době nevšili, jsou zde velmi jasně řečeny a ukázány.

01.11.2015 4 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Je to velmi obsahově zajímavá kniha. Asi nejzajímavější v ní jsou úsudky postav.

01.11.2015 4 z 5