margitka13 margitka13 komentáře u knih

Štvrté krídlo (Limitované vydanie s oriezkou) Štvrté krídlo (Limitované vydanie s oriezkou) Rebecca Yarros

Kniha bola dosť predvídateľná.
Dej bol ale pútavý a dobre sa čítal. Do drakov som sa zamilovala, tých autorka vykreslila OHROMNE.
Violet a Xaden sú zaujímavá dvojica, nespútaný nepriatelia, ktorých to k sebe priťahuje, ale LIAM.. jeho som si zamilovala v momente ako s Violet šiel prvý krát do archívu, kde som po prvý krát zachytila jeho šarm. Pre neho som plakala.
Ale ten koniec ????? OCH dajte mi rýchlo ďalšiu časť.

02.01.2024

Vzpomínky na něj Vzpomínky na něj Colleen Hoover

O tejto autorke netreba povedať nič, každý kto prečítal od nej čo i len jeden príbeh to pochopí. Nálož emócií čo dodáva príbehom je neuveriteľná.
Pri tejto knihe som nejedenkrát plakala. Prežiť niečo také ako Kenna.. panebože. Toľko sily a sebazaprenia čo mala v sebe. Jej terapia dopismi ma chytila za srdce a mačkala ho a mačkala....
V tomto príbehu na vlastnú kožu prežijete všetko čo ona, takže moja rada, niekde sa zavrite, pretože z vás potečú vodopády smútiacich ale aj očistných sĺz.

02.01.2024

Z krvi a popola Z krvi a popola Jennifer L. Armentrout

Veľmi podarená kniha.
Nebojácna Poppy, ktorá aj napriek klietke, do ktorej ju zavreli našla cestu von a porušuje pravidlá kde len môže.
Hawke, ach Hawke. Sarkazmus a extrémna príťažlivosť čo z neho vyžaruje je strašne mňam. Zbožňujem ako dokáže Poppy vyburcovať aj vďaka úplným maličkostiam.
Obaja sú ale akoby prepojení.
Pár vecí tam bolo pre mňa málo vysvetlených ale v pokračovaniach sa postupne všetko dozviete, aj omnoho viac.
Jediné čo sa mi nepáči je mapa v knihe, príde mi dosť komplikovaná alebo málo vysvetlená.

02.01.2024 5 z 5

Jedna noc s ním Jedna noc s ním Elle Kennedy

Elle Kennedy zbožňujem, je to úžasná autorka. Jej séria off campus bola hit, to isté aj séria on. Ďalšie knihy však podľa mňa ďaleko zaostávali a bývala som z toho sklamaná ale potom mi docvaklo že nemôže byť všetko také dokonalé. Jej knihy ma stále bavia a vždy sa teším na ďalšie.

Táto kniha bola proste len taká jednohubka ktorá nás má udržať v napätí kým príde to, čo si prajeme.
Bol to krásny príbeh, ktorý prekvapil, rozosmial i rozcítil.

02.09.2020 4 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Jednoduchá, vtipná s troškou erotiky. (Mohlo jej tam byť viacej ale to už sú moje chúťky :P )
Prečítaná za jeden večer. Veľmi dobrá na oddych.

22.04.2020 4 z 5

Bentley Bentley Melanie Moreland

Veľmi, ale že veľmi sladké.. Príbeh sa čítal rýchlo a ľahko. Zmlsla som ho raz dva ale veľa vecí tam bolo prehnaných.
Ďalšie časti si ale tiež rada prečítam.

10.04.2020 3 z 5

Ruckus: Šílená láska Ruckus: Šílená láska L. J. Shen

Mala som šťastie že som bola sama keď som čítala tie záverečné kapitoly. Máloktorým autorom sa podarí takto rozplakať čitateľa. Bolo to vážne brutálne. Emocionálne nabité.
Tie návraty do minolosti ma síce nebavili ale to ani v predchádzajúcej knihe.
Kniha sa čítala ľahko a rýchlo, za deň celá stiahnutá. Nemohla som sa od nej odtrhnúť.

04.04.2020 5 z 5

Struny lásky Struny lásky Samantha Young

Nádhera.
Zbožňujem Samanthu a jej kúzelné pero.
Príbeh bol krásny, plný emócií, nemohla som sa od neho odtrhnúť. Aj tá téma.. o tom že slávny ľudia to jednoducho ľahké nemajú. Každý publicitu zvláda po svojom.
Bolo to trošku „pritiahnuté za vlasy“ ale aj tak sa mi to veľmi páčilo

01.04.2020 5 z 5

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Za mňa super, len evidentne to autorka musela rýchlo dopísať pretože s tým koncom by sa toho dalo vymyslieť ešte veľa.
Bolo to zaujímavé i keď tam bolo dosť kriminality a brutality. Miestami prehnané a nereálne.
Čakala som od príbehu niečo iné ale sklamaná niesom.

05.02.2020 3 z 5

Hra na lásku a nenávisť Hra na lásku a nenávisť Sally Thorne

Bolo to vtipné, zaujímavé. Pripomenulo mi to knihy od L. R. Mathewson.
Za pár hodín zmlsnuté.
Trošku mi sice vadilo ako sa správa hlavná hrdinka ale nijak extra to neprekážalo.
Určite sa k nej ešte vrátim.

13.01.2020 5 z 5

Ukradnutý bozk Ukradnutý bozk L. J. Shen

Od začiatku som vedela, že Wolfa si zamilujem. A mala som pravdu. Francesca bola proste mladá, takže jej správanie bolo aké bolo. Ale keď si to tak vezmem, tak ja by som robila asi to isté ????.
Ale inak pekný príbeh, občas som až nedýchala ale tak to má byť.

11.01.2020 5 z 5

Malum – část druhá Malum – část druhá Amo Jones

Čítala som knihu za knihou. Nevedela som sa tejto série nabažiť. Dokonca som si nevedela spraviť ani prestávku.
Miestami som to fakt nechápala.
Bolo to zvrátené, prehnané, zúfalé ale hlavne napínavé, neskutočné a chytilo ma to za srdce.

Plakala som spolu s Tielle a Natom a smútia som celý čas za Daemonom.
Taktiež ostatné postavy ako Bishop, Madison, Brantley, Saint, Abel a Bailey... Jednoznačne dúfam ze sa dočkám ďalších častí. :D

26.12.2019 5 z 5

Ochránce Ochránce Jodi Ellen Malpas

Nemám čo vytknúť.
Oddychovka zjedená za pár hodin. Jemná erotika tomu pridala niečo viac. Jake je presne ten typ knižného chlapa, ktorého si hneď zamilujem. Mužný, drsný a so svojimi démonmi. Cami je nežná, milujúca a chápe Jakeove problémy aj keď o nich skoro nič nevie.
Konečne si môžem pozrieť film. :D

09.12.2019 5 z 5

Trable Trable Samantha Towle

Vau...
Nemám rada príbehy kde sú ženy utláčané a keď na nich muži vybíjajú aj svoju zlosť?
Väčšinou to nezvládnem a knihu nedočítam. Tejto som však dala šancu a som za to rada. Určite bola pútavejšia ako Bouřlivák.
Som jedna z tých, ktorá by najradšej takýchto chlapov zakopala najhlbšie ako sa dá. ŽENY, BUĎTE SILNÉ A POSTAVTE SA ZA SVOJE ŠŤASTIE!
Samozrejme je velmi veľa druhov týrania ci už psychického alebo fyzického. Obe však narobila riadne škody.
Takéto ťažké príbehy by mali byť povinným čítaním.

07.12.2019 4 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Netuším ako to Colleen robí ale zakaždým bulím jak želva.
Začalo to tak pomaličky, potichučky až ste sa dostali do bodu, kedy tento príbeh kričí až tak, že ho počuje aj vaše vnútro.
Kto takýto problém nezažil, tak ho nepochopí ale vďaka tomuto príbehu viem, že je to veľmi ťažká vec. Veľmi často zamlčaná téma.
Vážne neskutočné.

25.11.2019 5 z 5

Pan slušňák Pan slušňák Jennifer Miller

Neviem tak úplne čo si mám o tejto knihe myslieť.
Celková myšlienka bola veľmi zaujímavá, nová ale príbeh nebol na môj vkus napísaný dostatočne pútavo.
Bohužiaľ som to musela trošku popreskakovať ale ako námet na film by sa ujal viac. Ak už teda nie je sfilmovaná. Budem to musieť vygoogliť.

23.11.2019 2 z 5

Bouřlivák Bouřlivák Samantha Towle

Nijak extra nenadchla. Rozmýšľala som aj, že ju nedočítam ale nakoniec som sa nakopla a dala som to.
Podľa mňa obyčajná love story s hlavnou hrdinkou, ktorá nevie čo chce.

23.11.2019 3 z 5

Barva půlnoci Barva půlnoci L. J. Shen

Uprímne povedané... Po pár mesiacoch si absolútne nepamätám o čom to bolo. A to som si prečítala aj obsah a fakt sa mi nič nevybavilo. :(

11.11.2019 1 z 5

Najjasnejší súmrak Najjasnejší súmrak Aly Martinez

Príbeh bol pekný ale prišlo mi to, ako keby to musela rýchlo dopísať.
Táto séria mala veľký potenciál roztrhať človeka zvnútra, ale nestalo sa. Som trošku sklamaná.

09.11.2019 3 z 5

Nejtemnější úsvit Nejtemnější úsvit Aly Martinez

Veľmi pekný príbeh. Ešte teraz mám v sebe zmiešané pocity a stále to trávim. Nutne potrebujem ďalšiu časť. Neviem si ani len predstaviť aké by to bolo, keby som v ich koži.
A tá temnota.. A svetlo...
Vážně krásny príbeh, ktorý stiahne aj dušu a nie len chytí za srdce.

06.11.2019 5 z 5