Junne Junne komentáře u knih

Valentýnské prokletí Valentýnské prokletí Jodi McAlister

Upřímně ... nevím co k tomu mám říct. Je to trošku pomotané a ... divné a ... prostě tak trochu mešuge. Normálně to chodí tak: dobrý obal dobrá kniha, ale tady jsem se asi spletla. Jedna z mála věcí co mohu pochválit jsou některé hlášky. Např. už ti někdo řekl že jsi velmi citlivá? Protože pokud ano tak ti lhal. Jinak fakt dost divný.

11.03.2019 odpad!

Pes baskervillský Pes baskervillský Arthur Conan Doyle

Nejprve jsem si myslela, že BBC dělá padouchy psychopaty, aby byli zajímavější, ale jak vidno, Doyle už je psychopaty udělal sám. Kniha mě nezklamala.

08.03.2019

Deník Anne Frankové Deník Anne Frankové Ari Folman

na spoustě míst jsem neměla daleko k slzám a na konci jsem se neudržela - je to silný příběh

08.03.2019 5 z 5

za mě je to výborné, protože 2. a 3. díl nebyli tak dobré, ale tady se to vrací do starých kolejí

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Výborná kniha. Akorát se děsím filmového zpracování, protože ... se prostě děsím. České filmy prostě nejsou nejlepší.

08.03.2019

Marťan Marťan Andy Weir

Výborná kniha. Sice nejsem technik, ale začínám uvažovat, že místo pajdáku půjdu studovat technickou. Nejvíc mě bavily konverzace mezi Marsem a Zemí.

Stopařův průvodce Galaxií Stopařův průvodce Galaxií Douglas Adams

od té doby, co jsem to poslouchala, si všude beru ručník a toužím po tetování na čele: NEPROPADEJTE PANICE

Čaroděj Ivanov Čaroděj Ivanov Andrzej Pilipiuk

Je výborná. Psychopatická fantasmagorie.