Marelzwareli Marelzwareli komentáře u knih

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Jedním dechem! Odskočil jsem si od severských detektivek a hle, zřejmě jsem neudělal chybu, ba naopak!

27.01.2021 5 z 5

Plán úniku Plán úniku Steve Hamilton

Jízda, prostě super počtení, z Nicka se stal prozatím můj nejoblíbenější zabiják :-)

09.09.2020 5 z 5

Nůž Nůž Jo Nesbø

A já myslel, že mě HH už nemůže překvapit. Uf, toto byla jízda!!!!

11.08.2020 5 z 5

Prorokova zima Prorokova zima Håkan Östlundh

Čtivé, strhující, aktuální téma v mnoha zemích... Těším se na pokračování.

04.08.2020 4 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Super jízda do poslední stánky :-)

28.06.2019 5 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Tak tuto knihu jsem si fakt užil a těším se na dalšího Joonu :-)

25.07.2018 5 z 5

Kmotr Mrázek Trilogie Kmotr Mrázek Trilogie Jaroslav Kmenta

Už kvůli tomu, co se děje v současnosti, by tuto trilogii měli přečíst všichni příznivci AB a MZ. Naleznou tam mnoho informací, které je vyvedou z omylu o jejich spasitelství. Protože u Franty Mrázka to celé vlastně začalo!!! Jarda Kmenta v nejlepší formě!

07.06.2018 5 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Jedním dechem! Prostě super...

26.02.2018 5 z 5

Přízrak Přízrak Jo Nesbø

Čekal jsem asi trochu víc, ale pořád nadstandard!

26.02.2018 4 z 5

Kočky jsou vrženy Kočky jsou vrženy Jakub Horák

Děsivě zábavné :-)

26.02.2018 5 z 5

Zelená míle Zelená míle Stephen King

Tuto knihu nemá cenu hodnotit, protože má úplně vše, co od knihy čekám. Je to kousek, co prostě neodložíte ani ve spánku!

21.09.2017 5 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Sedmička je evidentně šťastné číslo, společně s Červenkou pro mě zatím top v sérii. Posledních 50 stran jsem nedokázal ani vnímat okolí :-)

29.03.2017 5 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Těžkopádnější začátek, nějak jsem se nemohl zakousnout, ale pak už to jede. Nečetl jsem jako první ze série, tudíž jsem byl namlsaný jinými, ale pro sestavení prvotního charakterového obrazu HH nepostradatelný díl!

16.09.2016 4 z 5

Švábi Švábi Jo Nesbø

Nazklamalo. Dlouho jsem tušil kdo, ale ke konci mi to nějak nesedělo. Ale pak najednou ano. Asi proto knihy s HH miluju! Není to největší náhul, ale laťka je stále vysoko!

16.09.2016 4 z 5