Marcipán Marcipán komentáře u knih

Magické datum Magické datum Šárka Stumpfová

Knížka mi přišla taková zvláštní. Nebyla vyloženě špatná, ale myslím, že tanec srdcem a duší byl lepší. Rozhodně to byl ale originální nápad. Přečtěte si ji! :-)

30.10.2014 2 z 5

Tanec srdcem a duší Tanec srdcem a duší Šárka Stumpfová

Knížka se mi moc líbila. Mamka jí dostala přímo od autorky. Byla romantická a naneštěstí hodně krátká, bylo mi to až líto, když jsem jí dočetla. :-)

30.10.2014 3 z 5

Zavržený Zavržený Becca Fitzpatrick

Knížka vypadá moc zajímavě a nedávno jsem ji viděla v levných knihách, takže si ji snad brzy přečtu.

30.10.2014

Odhalení Odhalení Lisa Jane Smith

Tuhle sérii mám doma a už jí mám přečtenou. Myslím, že to je pohodové čtení. Nic moc náročného, hodnotila bych to třemi hvězdičkami. Doporučuji!

28.10.2014 3 z 5

Štěně k Vánocům Štěně k Vánocům Megan Rix

Tuto knížku jsem si musela pořídit už jenom kvůli té obálce a anotaci. Vypadá to velmi zajímavě, snad se k ní brzy dostanu.

27.10.2014

Nezkrotná Nezkrotná Kristin Cast

Knížka se mi moc líbila, i když mi trochu lezlo na nervy jak měla Zoey tři kluky a nemohla se rozhodnout, který je ten pravý. Rothodně brzy poutíkám do knihovny pro další díl.

26.10.2014

Srdce dvou světů Srdce dvou světů Anne Plichota

Souhlasím se dvěma komentáři pode mnou. Tuto sérii si hlídám už několik let a vždy jakmile vyjde další díl jdu si ho koupit. Ovšem čtvrtého dílu se nemohu dočkat. Zatím vyšel ve slovenštině a u nás pořád ne. No snad brzy:-)

24.10.2014 4 z 5

Wicca Wicca Cate Tiernan (p)

Tuhle knihu jsem četla asi před rokem a něco mi tam chybělo. Nebyla špatná, přečetla jsem ji za pár dní, ale asi jsem si představovala víc kouzel a magie. Také myslím, že by to chtělo další díl, ale to je jenom mé zbožné přání. :) Scéna, která mě asi nejvíce překvapila bylo to koupání a svlékání u bazénu. (To bych se asi do knížky neodvážila napsat. :D ) Jinak doporučuji!

Osud Osud Aprilynne Pike

Tahle série se mi moc líbila. Četla jsem to o prázdninách na zahradě a všechny čtyři díly jsem měla přečtené ani ne za týden. V podstatě jsem nedělala nic jiného než četla. :-) Sama nevím, jestli bych si vybrala Tamaniho nebo Davida i když bych možná dala přednost Tamanimu. Vůbec jsem nevěděla jak autorka konec rozuzlí, ale myslím, že se jí to povedlo skvěle. Doporučuji asi spíše mladším čtenářům. :-)

24.10.2014 5 z 5

Vášeň Vášeň Lisa Jane Smith

Tato série mi nepřišla špatná, dala bych jí asi 3 hvězdičky. Nenudila jsem se, přečetla jsem ji rychle, ale jsou i lepší knihy. Doporučuji těm, kteří hledají nějakou kratší průměrnou sérii. :-)

Horečka Horečka Lauren DeStefano

Tuto knížku jsem přečetla docela rychle asi za 3 dny s přestávkami a školou. Kniha se četla velmi rychle a po přečtení 1. dílu jsem se ihned vrhla na tento. V polovině jsem si ale už musela dát pauzu a začala jsem číst novou knížku. Po týdnu jsem j zase vzala do rukz a dočetla jsem ji. Myslím, že s Cecily bych občas trochu zatřásla a madam Soleskiové bych zřejmě vlepila facku i když by to zřejmě nepomohlo. No a co se týče Vaughna, toho bych z té knížky s radostí vystrčila. Musím ale říct, že některé scény mi přišly naprosto nerealistické. Kupříkladu jak může mít devítiletá Debbie mít děti. Nejvíce jsem asi litovala ji, ostatní služebné a Jennu. Doufám, že vyjde nakonec i 3. díl, protože nemám ráda když knížky končí takhle nevyjasněné. Doporučuji všem, kteří se jen tak nezaleknou, protože mi kniha někdy přijde moc drsná.

První stříbrná kniha snů První stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Kniha se mi líbila, ale myslím, že Drahokamy jsou lepší.Ten konec mi přišel dost šílený a z Anabel se mi dělá husí kůže. :-) Zato jsem ale zvědavá kdo že bude Secrecy, no uvidíme. Každopádně si musím pořídit druhý díl, hned jak vyjde. Trochu se však obávám, že si počkáme. :)

24.10.2014