marci137 marci137 komentáře u knih

Neplakej Neplakej Mary Kubica

Opět jedna s nečekaným koncem. Tyto knihy miluji ze všech nejvíc a tento konec jsem opravdu nečekala. Přemýšlela jsem u knihy, převracela situace, jména... Chtěla jsem přijít na to, o co tam jde. Ale nepovedlo se mi to.
Ovšem u této knihy platí, že stačilo jednou přečíst :) I když nervy byly až do poslední chvíle!

05.12.2019 3 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Bohužel jediné, z čeho jsem měla husinu, byl konečný epilog.
Jinak mě kniha nijak extra nezaujala. Postav je zde průměrně, ale děj se mi zdál moc protáhlý a bylo zde zbytečně mnoho detailů, které činily knihu méně záživnou.

Je to druhá kniha od této spisovatelky co jsem četla a už taky poslední...

24.07.2019 2 z 5

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Kniha jednoduchá, každou chvíli se člověk dozví něco víc o hrdince, takže se člověk nenudí.
Nakonec vše dopadlo, jak jsem předpokládala a jak jsem chtěla.

16.07.2019 3 z 5

Něco jako láska Něco jako láska Tracy Brogan

Vtipné na ní nic moc nebylo, vtípky byly poněkud trapnějšího rázu. Kniha je velmi oddechová, nemusí se u ní přemýšlet a proto se četla velmi jednoduše.
Hlavní hrdinka se chovala občas nevhodně a nevyrovnaně, ale sedělo mi to k ní.

13.06.2019 3 z 5

Ty, ja a tí druhí Ty, ja a tí druhí Fionnuala Kearney

Kniha nebyla narocna na premysleni, je to oddychovka.
Vzhledem k tomu, ze nevera je pro me zajimave tema, tak se mi kniha cetla jednim dechem.
Spoiler: trochu me mrzi, ze syn hlavniho hrdiny zemrel a trochu jsem doufala, ze Beth svemu manzelovi neveru odpusti. Ale i pres to vsechno kniha dopadla dobre, realisticky.
Byla jsem rada ze si nakonec i Beth dokazala uzivat.

10.01.2019 3 z 5

Ten, kdo odešel Ten, kdo odešel Lucy Dawson

Postav v knize moc není, takže se dobře čte. Nemusí se u knihy ani přemýšlet :)
Konec se mi zdál uzavřený poměrně dost rychle, ale i tak byla fajn a klidně si ji někdy přečtu zas.

SPOILER: Děj dobrý, chvíli mi nedocházelo, že je její bývalý vlastně takový stalker.

08.12.2018 3 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Tak na tuto knihu jsem narazila uplne nahodou. Byla jsem s pritelem v knihkupectvi, neco hledala.. pritel prisel a rekl ,,toto by se ti mohlo libit,,.
Uz jen uvodni strana me zasahla.

Text velmi dobre ctivy, nic sloziteho, velmi jednoduchy dej, nemusi se u toho vubec premyslet. Je tu male kopirovani 50shades, coz je skoda.
Nekolikrat jsem se u knihy zasmala a precetla pomerne rychle.
Klidne si ji prectu nekdy znova.

27.09.2018 4 z 5

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Noo.... zacatek byl pro me celkem tezky. Valky atd moc nemusim, ale recenze me ukecali, abych knihu zkusila.
Nakonec me prekvapive mnohonasobne bavil dej z minulosti, nez z pritomnosti.
V minulosti me bavilo vse. Od postav pres dej. V pritomnosti jsem mela problem se vsim. Postavy a dej nebyly uplne podle mojich predstav.
Konec knihy byl pro me celkem neutralni. Nic z ceho bych se posadila na zadek, ale necekala jsem takove rozuzleni a zaver.
Skrz postavy z pritomnosti jsem dala toto hodnoceni. Pri cteni techto casti jsem zatinala zuby a snazila se prokousat dejem aniz bych preskakovala....

22.09.2018 3 z 5

Kudy z nudy Kudy z nudy Nancy Blakey

Dostala jsem knihu darem od otce... Je úžasná, plná nápadů. Schovávám si ji pro mé dítě :)

15.09.2018 5 z 5

Čarodějův synovec Čarodějův synovec C. S. Lewis (p)

Dostala jsem darem na vánoce od mého velkého vedoucího skauta. Kniha se mi dost líbila, přemýšlela jsem i o pokračování, ale nějak jsem z toho vyrostla.
Co se týká filmů NARNIE, je to bída. Těžká bída. Kniha je mnohem lepší :)

Šeptej do ticha Šeptej do ticha Lenka Lanczová

Tuto knihu jsem četla již dávno a děj si stále lehce pamatuji. Je fajn, podívat se na tuto práci modelky i druhým okem. Hlavní hrdinka je sympatická, postavy víceméně taky. Její mamča je taková správná mamča do nepohody. Spolužáci prostě jen záviděli :) .

Od toho ogary jsem TO trochu čekala, ale doufala jsem, že má rozum.

Má noc je tvůj den Má noc je tvůj den Melanie Rose

Tuto knihu už ani nevím, kde jsem ji objevila. Každopádně z ruky už ji nepustím :) Děj nepředvídatelný, méně postav, což mi vyhovuje.
Zajímavý děj, velmi originální. Konec je taky moc hezký

21.05.2018 5 z 5

Nebuď přece blond! Nebuď přece blond! Hortense Ullrich

Taková slušná komedie :)
Pamatuji si, jak jsem se začala smát hned u první stránky. Líbí se mi styl, kterým autorka píše.

Manžel na objednávku Manžel na objednávku Catherine McKenzie

,,Manžel,, celkem nesympatický. Knihu si podruhé asi fakt číst nebudu...

21.05.2018 2 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Já měla za to, že je Grey DOMINANT a ne podpantoflák.. ach jo :( Zklamání...

21.05.2018 2 z 5

Oko za oko Oko za oko Jenny Han

Pro mladistvé i pro mladé dospělé je kniha fajn. Asi si nedovedu představit číst ji v 50ti letech, ale teď klidně ano.
Přemýšlela jsem i o dalším dílu, nakonec jsem se spokojila prozatím s tímto... Uvidíme, třeba se k němu časem dostanu.

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Tak tahle kniha bude patřit k oblíbeným.
Děj se rozjede hned na začátku, žádné bláboly kolem. Do toho zápletka s manželem, s nevěrou, závistí.. Za mě hodně čtivá.
Hlavní hrdinové jsou velmi sympatičtí, vyšetřovatel už méně, ale naštěstí není kniha stavěná pouze na něm, takže i proto vyšší hodnocení.

Selekce 1–4 (box) Selekce 1–4 (box) Kiera Cass

Selekce přečtena během pár dní. Velmi napínavý děj, od kterého jsem se nemohla odtrhnout. Děj byl super, zápletky, rozuzlení... vše se mi líbilo :) Je to vlastně taková reality show v knize.

Kniha Dcera mě hodně zklamala.

21.05.2018 5 z 5

Léto u jezera Léto u jezera Hannah McKinnon

Velmi čtivá, velmi odpočinková.
,,Nenávist,, vůči sestrám byla hodně předvídatelná.
Lehká romantika, lehké napětí...

Poslední Poslední Alexandra Oliva

Takový malý Hunger games :) proč ne.

21.05.2018 3 z 5