marcela231 marcela231 komentáře u knih

Vražda ve vlaku do Ballaratu Vražda ve vlaku do Ballaratu Kerry Greenwood

Těšila jsem se na třetí slečnu Fisherovou a výsledek tomu těšení odpovídá :-) Tentokrát je to teda zapeklitá vražda, a i když si tak začínáte odhadovat, kdo by to mohl být, skoro do konce si říkáte, že tak to ale být nemůže, protože přece... Slečna Fisherová zase řeší víc případů dohromady a zase je to celé napínavé i dojemné a zase se i zasmějete. Dobré čtení, knížku neodložíte, dokud nedočtete do konce!

26.11.2019 5 z 5

Příliš vysoký let Příliš vysoký let Kerry Greenwood

Phryne je prostě úžasná a knížky o ní jsou stejně skvělé, napínavé i vtipné, každá kapitola graduje :-) Když si malá unesená holčička povzdechne, že je nejvyšší čas, aby ji někdo přišel zachránit, nebo když si Phryne vyhlídne nového milence a pak jen zděšeně sleduje, jak o všechno zakopává a všechno mu padá z ruky a děsí se, aby nebyl stejné nemehlo i v posteli, smála jsem se nahlas. A stejně tak jsem skoro plakala nad jinými pasážemi. A pak se řekne oddechová literatura!

04.01.2019

Kokain Blues Kokain Blues Kerry Greenwood

Vtipné i dojemné, čtení, které člověka určitě strhne! Slečna Fisherová se s ničím moc nemaže, možná až na módu, šatičky a střevíčky si užívá, a i to je zábavné!

17.04.2018 5 z 5