marasaj

Sny o vůni citronůSny o vůni citronůK. Ingemarsson

Sny o vůni citronů.. Vůbec jsme nečetla anotaci, absolutně jsem nevěděla o čem to je, ale prostě jsem si ji koupila a pustila se do ní. Neměla jsem žádná očekávání, ale.. ! Je to super na oddech, čte se to strašně rychle a dobře. Několikrát jsem si říkala, že bych chtěla být právě v této restauraci a něco si objednat :)

03.06.2015

Stopy pohřešovanýchStopy pohřešovanýchS. Charleson

Jelikož miluji pejsky, neodolala jsem a knihu si koupila. Těšila jsem se až mě kniha provede každou stránkou zvlášť a já budu hltat každý řádek, který je v této knize napsaný. Nechci říct jsem jsem se mýlila, ale měla jsem od knihy větší očekávání.
Knížka je skvělá, o tom není pochyb, ale místy mi prostě nesedí. Příběh je opravdu senzační, jen prostě styl mi torchu nesedl. Proto dávám 3 hvězdy. Pro oddechové čtení a i pro humor je tato kniha vhodná :)

05.11.2014

Dokonalý světDokonalý světA. Condie

Skvělá trilogie a určitě se k ní časem vrátím. Druhý díl byl pro mě tím nejlepším. Doporučuji!

17.08.2015

Vraní dívkaVraní dívkaE. A. Sund

Dala bych 5 hvězdiček, protože je to skvěle vymyšlené, dokáže to udržet pozornost čtenáře a já osobně jsem se s tímto námětem ještě nesetkala. ALE.. dávám jenom 4 hvězdičky, protože to co mě na knihu nejvíce nalákalo, bylo to, že má na obálce štítek JEN PRO SILNÉ POVAHY. Jako jo, pro někoho kdo čte spíš rodinné ságy, nebo romány pro ženy chápu, že by to mohlo být takové "horší" - ale pro někoho jako jsem já, to tak hrozné nebylo (jako pro většinu lidí že..) Každopádně se pustí do dalšího dílu.

17.01.2016

Dobrý proti severáku / Každá sedmá vlnaDobrý proti severáku / Každá sedmá vlnaD. Glattauer

Bavilo mě to od začátku až do konce, i když jsem měla trochu obavy, že je to psané formou e-mailu. Ten kdo váhá přesně ze stejného důvodu - NEVÁHEJTE.. Strašně mi utíkala každá stránka, byla jsem napnutá jako struna a určitě si od Davida Glattauera.

01.04.2016

PětPětU. Poznanski

Tohle byla vážně jízda.. Napínavý od začátku až do konce, okamžitě mě to vtáhlo do děje. Skvěle vymyšlený, všechno do sebe zapadá, nikde autorce nic nezůstalo nevysvětleně viset. Pro mě lepší než Saeculum..

01.04.2016

Manželská smlouvaManželská smlouvaJ. Probst

Je to oddechovka, která je dle mého názoru dobře napsaná. Kniha se mi četla dobře a velké plus je pro mě i to, že v knize najdete spoustu chvil nad kterými se zasmějete. Vhodné na léto, na dovolenou :) s chutí se pustím do dalších dílů! :)

Krátký druhý život Bree TannerovéKrátký druhý život Bree TannerovéS. Meyer

Přečteno jedním dechem :) Bree jsem si oblíbila hned na začátku knihy a i když jsem věděla jak to dopadne, kniha se mi velmi líbila :) A ta obálka.. je úžasná :3

Červený vrchČervený vrchJ. McGuire

Je pravda, že tak asi do poloviny to pro mě byla nuda, ale nerada nechávám knížky rozečtené, tak jsem si říkala, že knížku dočtu. Pak mě to překvapilo a už se to četlo skvěle :)

09.09.2014

Zůstaň se mnouZůstaň se mnouG. Forman

Od knihy jsem čekala hodně, četla jsem JEN JEDEN DEN a byla jsem naprosto unešená, čekala jsem to i od této knihy, ale bohužel.. Bylo to příjemné čtení, ale zase nic moc extra z čeho bych si sedla na zadek :)

24.10.2014

Boj o trůnBoj o trůnA. Hocking

Příjemné čtení, tuto sérii jsem si opravdu zamilovala a s chutí se k ní jednou vrátím :)

Smolný rokSmolný rokJ. Jackson

Tak tato kniha mě opravdu dostala. Byla jsem do ní tak začetlá, že jsem měla opravdu velký problém se odtrhnout a jít dělat něco jiného. Mockrát jsem se zasmála a stálo to opravdu za to :o) Doporučuji!

25.12.2014

Jednoho dne, možná...Jednoho dne, možná...L. Graham

Na tuhle knihu jsem se strašně těšila, říkala jsem "Tu musím mít" ..
No, nebylo to špatné to určitě ne, jen takové moc zdlouhavé, Franny je milá a v některých okamžicích mi jí bylo i líto. Někde jsem se i pobavila, ale jinak nic moc no..
Oblíbila jsem si Dana už od začátku a myslela jsem že to skončí trošku jinak než to skončilo ;) Pokud chcete na chvíli vypnout a přejít do myšlenek jiných tak toto je dobré na oddech :)

09.01.2015

Nebezpečná láskaNebezpečná láskaK. Petrusová

Tak tohle byla skvělá jízda.. Nemohla jsem se odtrhnout a když už jsem musela, těšila jsem se až zase budu mít chvilku na čtení :) Katka píše prostě skvěle!

08.02.2015

Zakázaná přitažlivostZakázaná přitažlivostK. Petrusová

Tahle série mě bavila, je obrovská škoda, že se s ní loučím, ale určitě se k ní zase vrátím! Když jsem dočetla druhý díl, říkala jsem si že ten poslední už bude takový.. prostě nic moc, ale omyl! Byla to skvělá jízda, u Katky prostě jako vždycky :)
Katka píše prostě strašně svižně a dobře.. Každá její knížka se čte strašně rychle a najednou jste na konci.. Můžu jen doporučit!
Dávám opět 5 hvězdiček, protože jinak to ani nejde :))

01.03.2015

Pekáč buchetPekáč buchetK. Petrusová

Wau.. Moc jsem se těšila až si přečtu něco dalšího od Katky a jsem nadšená.. Ano není to hit, ale za mě musím říct že dost dobrý :) Kniha nezklamala, a hltala jsem každé slovo, každou stránku a bum, byla jsem na konci.. Absolutně jsem nečekala takový konec, ale má to něco do sebe. Nelíbilo se mi jak se Kopřiva zachoval, ale na druhou stranu myslím že takhle to prostě chodí.. Že jsou lidi ( a myslím že jich není málo), kteří by nechtěli, aby se s imi někdo musel "otravovat" a starat se. Ale zase na druhou stranu, podle mě to dopadlo jak to dopadnou mělo, protože i takový věci se stávají.. Jediné co mě mrzí je, že to bylo tak krátké :)

18.01.2015

Dospěj!Dospěj!B. Brooks

Něměla jsem žádná očekávání, ale příjemně překvapila.. Je škoda, že u ná vyšla jen tato kniha, protože já bych určitě neváhala koupit si něco dalšího od Bena Brookse :)

13.03.2015

Nebeská láskaNebeská láskaL. Byrne

Čekala jsem od toho víc.. myslím, že kniha jí místy komplikovaná tím, že se některé části stále opakují.....

05.04.2015

Stmívání – grafický románStmívání – grafický románS. Meyer

Byla jsem celkem zvědavá na tuhle knížku, četlo se to dobře jen mi to přišlo, že v některých částích je to moc uspěchané, klidně by knížka snesla pár stránek navíc, doporučuji

15.04.2015

Druhá stříbrná kniha snůDruhá stříbrná kniha snůK. Gier

První díl se mi líbil hodně. Fakt hodně. Čekala jsem, že druhý díl bude taková ta "vsuvka" mezi prvním a třetím dílem, ale... OMYL!!
Čte se to tak neuvěřitelně dobře, že se ani pořádně nestačíte nadechnout a - jste na konci.
Liv mi bylo (je) líto, že Henry má takové tajnosti. Ale pevně věřím, že ve třetím díle to mezi nimi dopadne tak - jak má :)
Napjatě čekám na třetí díl a doporučuji! :)

05.08.2015

Dokonalý senDokonalý senA. Condie

Na začátku mě to moc neoslovilo. To se však od druhé třetiny změnilo. Četlo se to skvěle a rychle.
Od poloviny knížky jsem myslela na to, jak to dopadne. Konec byl pro mě částečně překvapující, ale z části ne. Každopádně se pustím do třetího dílu. Dávám hvězdičky, protože příběh mě donutil přemýšlet nad věcmi, v našem - skutečném světě.

06.08.2015

Volání KukačkyVolání KukačkyR. Galbraith (pseudonym)

Do čtení jsem se musela nutit. Mám ráda detekticky, ale zdlouhavé popisy nejsou mým šálkem kávy. Snažila jsem se to dočíst, ale skončila jsem na 244 straně. Dávám dvě hvězdičky, ale to jen díky Robin, která se mi opravdu hodně zamlouvala.

17.08.2015

Noční hostNoční hostF. McFarlane

Do čtení jsem se musela nutit, byla jsem ráda, že jsem to vůbec dočetla. Dalo by se to zkrátit na 100 stran a bylo by to asi tak nastejno... Každopádně asi v polovině mě napadlo, jak by to asi mohlo dopadnout a říkala jsem si že to snad ne.. Taky že ano, normálně bych hodnotila průměrně třema hvězdama, ale konec mě totálně odrovnal, tudíš jen dvě hvězdy, za to že jsem to nějakým zázrakem požvejkala.. Uf..

06.03.2016

Esej o tragédiiEsej o tragédiiE. LaBan

Esej o tragédii je kniha, která mě mile překvapila. Kniha se vyvinula nad moje očekávání. Knihu jsem přečetla jedním dechem a nemohla jsem se od ní odpoutat.. Pokud chcete nějakou knihu na oddechový čas, doporučuji Vám sáhnout právě po této knize. Já osobně jsem se u této knihy zasmála :)

Manželská pastManželská pastJ. Probst

I druhý díl se mi líbil, je pravda že první díl se mi líbil více, ale i tak dávám 4 hvězdičky.

23.08.2014

Jen jeden denJen jeden denG. Forman

Tato kniha mě naprosto nadchla, četla se mi opravdu dobře :)

S hlavou v oblacích (pejru)S hlavou v oblacích (pejru)K. Petrusová

Naprosto dokonalá kniha :)

Hrej hráčemHrej hráčemE. Hart

Skvělá kniha! :)

09.09.2014

Muž jménem OveMuž jménem OveF. Backman

Na knížku jsem se strašně moc těšila, ale pak.. Dávám 3 hvězdičky, protože první polovina mě moc nezaujala, ale druhá polovina knihy mě pohltila natolik, že jsem se už nemohla odtrhnout

Dcera sněhuDcera sněhuE. Ivey

Opravdu úžasná kniha, stojí za přetení a doporučuji! Pro tuto knihu je hodnocení 5 hvězdiček málo :o)