mandari mandari komentáře u knih

Vypůjčený čas Vypůjčený čas Zuzana Strachotová

Tato kniha mě velmi mile překvapila. Moc se mi líbily zmínky a přirovnávání k mému nejoblíbenějšímu filmu Demolition man :) Těším se na pokračování.

10.02.2024 5 z 5

Dokonalá lítost Dokonalá lítost Helen Fields

Za mě asi nejlepší díl z celé série. Úplně mě to strhlo!

23.11.2023 5 z 5

Chlorid sodný Chlorid sodný Jussi Adler-Olsen

Tuto sérii mám moc ráda, ale tento díl mi přišel o dost slabší než předchozí. Konec ale nezklamal a těším se na další pokračování ;)

23.07.2023 3 z 5

Eleanor se má vážně skvěle Eleanor se má vážně skvěle Gail Honeyman

Tato kniha mne velice mile překvapila. Je krásně vyobrazeno, co naše mysl dokáže udělat s naší pamětí a námi obecně ...

02.05.2023 5 z 5

Znamenitá mrtvola Znamenitá mrtvola Agustina Bazterrica

Jedním slovem zvrácenost, ale s tím jsem do této knížky schválně šla. Určitě je to zajímavé téma (i když pro silnější žaludky), velmi dobře se čte, ale ... děj by se dal shrnout do jedné věty :( Takže tato kniha mě nakonec zklamala a hodnotím průměrně.

21.04.2023 3 z 5

Bez duše Bez duše Martin Stručovský

Tak to bylo pro mě veliké překvapení. Super na tom bylo, že je navíc tento příběh z Čech. Určitě se pustím do dalších dílů ;)

24.12.2022 4 z 5

Dokonalý zločin Dokonalý zločin Helen Fields

Jako vždy, prostě paráda

03.12.2022 5 z 5

Doživotí Doživotí Luboš Xaver Veselý

Hooodně zajímavá kniha. Pohled do mysli vrahů, odsouzených na doživotí. Rozhodně doporučuji

11.04.2022 5 z 5

Strážce Strážce Nika Peas (p)

Fajn oddechovka. Mám tuhle sérii ráda. Doporučuji ;)

31.10.2021 5 z 5

Z deníku dočaskářky – Ten pes je chuligán! Z deníku dočaskářky – Ten pes je chuligán! Olga Minaříková

Nádherně napsáno, doporučuji všem!!! A nejlépe zavést jako povinnou četbu, aby si všichni rozšířili obzory o této problematice.

13.09.2021 5 z 5

Dokonalá smrt Dokonalá smrt Helen Fields

Já tuhle sérii prostě miluju. Doporučuji ;)

04.02.2021 5 z 5

Prokletý rok Prokletý rok Kim Liggett

Uf, tak tato kniha mě chytla, spolkla a vyplivla. Skvělý příběh, od kterého se neodtrhnete. Troufám si tvrdit, že šlo o mojí nej knihu roku 2020.

31.12.2020 5 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Velmi příjemná oddechovka. Chytlavý a velice čtivý příběh. Doporučuji ;)

19.12.2020 4 z 5

Návrat z nicoty Návrat z nicoty Martin Pistorius

Wow, úžasná kniha neskutečně silného autora!

22.11.2020 5 z 5

Mister Mister E. L. James (p)

Příjemná oddechovka. Taková trochu moderní Pretty Woman. Ale četlo se to moc dobře a bavilo mě to. Takže za mě doporučuji ;)

05.09.2020 3 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Wow, to byla jízda. Neskutečně čtivá kniha, nemohla jsem se odtrhnout od začátku až do konce. Doporučuji!

01.09.2020 5 z 5

Májové růže Májové růže Dot Hutchison

První díl mne nadchnul, o to větší zklamání byl díl druhý. Z celé knihy se mi líbila snad jen poslední třetina. Škoda ...

03.08.2020 2 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Velice čtivý a místy super zvrácený příběh. Už se těším na další díly. Snad si udrží stejnou úroveň. Doporučuji ;)

02.08.2020 5 z 5

Polibky v měsíční záři Polibky v měsíční záři Barbara Cartland

Knihu jsem četla jen kvůli výzvě. Bylo to takové sladké nic ...

22.06.2020 2 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Tak tato kniha mě velice mile překvapila. Už chápu, proč je tak opěvovaná. Parádně promyšlený svět mě uchvátil a jsem moc zvědavá na pokračování. Jdu hned na další díl :)

22.03.2020 5 z 5