Mandal Mandal komentáře u knih

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Knížka mi ze začátku připadala docela dobrá. Postupem času jsem však zjistila, že je to spíš remake Krásky a Zvířete. Kdyby tam nebylo tolik podobností myslím, že by mě kniha velmi bavila, ale takto mě moc nezaujala. I ten konec byl velmi předvídatelný. Kniha je takový průměr a na to hodnocení co má jsem čekala víc.

20.12.2020 2 z 5

Achilleova píseň Achilleova píseň Madeline Miller

Velmi dobře napsané. Knížku jsem doslova hltala, dokonce i slza ukápla. Kdysi mi někdo řekl, že kolik knih jsi přečetl tolik jsi prožil životů. Jsem ráda, že tenhle příběh byl jedním z nich.

04.01.2020 5 z 5

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame

Knižka nebyla špatná, ale taky nenadchla. Takový slabší průměr. Nechápu kde nebo kdy vlastně vznikl ten vztah mezi Eden a Tylerem a proč byl "špatný". Občas mi to přišlo, že se to až příliš opakuje, téměř jako seklá kazeta. No přečtu zbylé tři díly a uvidím jestli to bude lepší.

24.12.2019 2 z 5

Verum Verum Courtney Cole

Druhý díl se mi celkem líbil, ten konec jsem vůbec nečekala. Přečetla jsem to během pár hodin a když jsem to přečetla měla jsem menší infarkt, celou dobu jsem si utvářela představu, toho jak to celé skončí, ale ve snu by mě nenapadlo zrovna tohle :D . Potom jsem nemohla usnout, byl to šok.

04.07.2019 5 z 5

Vášeň Vášeň Lisa Jane Smith

Tato knížka byla dobré zakončení celé série, ale už od začátku mi bylo jasné jak to celé skončí. Upřímně jsem čekala nějaké skandální odhalení, nebo že se bude Rob o ni víc prát,ale nic .....škoda

18.12.2018 4 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Ten konec jsem nemohla rozdýchat . Celkem mě naštvalo,že to končí zrovna takhle . Knížka se čte sama za den jsem ji celou zhltla a vrhla jsem se na další díl.Za mě pět hvězd.

22.09.2018 5 z 5