malinovka malinovka komentáře u knih

Těhotenství a porod Těhotenství a porod Magdalena Mikulandová

Pro prvorodičku doporučuji :-)

05.02.2019 4 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Dobrý a drsný...

24.11.2018 4 z 5

Příběh služebnice Příběh služebnice Margaret Atwood

Nijak zvlášť mě knížka neoslovila.

16.08.2018 2 z 5

Anna Karenina Anna Karenina Lev Nikolajevič Tolstoj

Bohužel jsem nedočetla, i když bych hrozně ráda. Na čtení do vlaku to pro mě moc není, dlouhé vyprávění a popisování situací a osob mě rychleji uspí :-) Mrzí mě to...

18.04.2018 5 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Knížka je oddychová, líbila se mi. Příběh je napínavý až do konce. Ale pořád jsem od toho čekala trochu víc, proto mě to možná drobátko zklamalo.

18.04.2018 4 z 5

1984 1984 George Orwell (p)

Na dobu, ve které to bylo psané, pěkně popsané prostředí, technika a vůbec celý systém. Musel jsem vydržet cca 90 stran a pak už to mělo spád. Knížka, při které se mi v druhé půlce svíralo na prsou. Mazec.

07.12.2017 4 z 5

To prší moře To prší moře Radka Třeštíková

Neurazilo, nepotěšilo...

31.08.2017 3 z 5

Gejša Gejša Arthur Golden

Knížka z TOP 100, kde si toto místo zaslouží. Zajímavá knížka o řemesle gejš a celkově o životě Čijo.

31.03.2017 4 z 5

Hračka Hračka Sylva Lauerová

Knížka bez děje a korunu tomu nasadil závěr. Když se zamyslím nad obsahem knihy, dala by se napsat na deset stránek. Přečíst knihu do konce, mi dalo dost přemlouvání.

04.11.2016 2 z 5

Hatšepsut - vládkyně Egypta Hatšepsut - vládkyně Egypta Patricia L. O'Neill

Knížka mě bavila.

17.06.2016 5 z 5

Syn Syn Jo Nesbø

Kniha byla dobrá, ale mně se špatně četly drogové úryvky...

05.04.2016 4 z 5

Duhový had Duhový had Barbara Wood

Knížka nebyla špatná. Líbila se mi i kvůli popisu přírody v Austrálii. Příběh byl moc dokonalý a předvídatelný.

27.11.2014 3 z 5

Sophiina volba Sophiina volba William Styron

Knížka se mi velmi líbila. Zpočátku jsem nemohla začíst. Pak jsem tomu přišla na chuť a podání některých scének a pocitů mě bavilo. Doufám, že si knížku přečtu jednou znovu.

29.10.2014 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes