Maky141 Maky141 komentáře u knih

Než potkala mě Než potkala mě Julian Barnes

Jednim slovem zvlastni. Nevim, jestli tim jak je dost zvlastni, tak je i tim ctiva? Byla jsem zvedava, co za dalsi divnost tam bude. Precetla jsem, ale asi nebudu mit potrebu se k ni vracet.

25.07.2018 3 z 5

Strašidýlko Stráša Strašidýlko Stráša Alena Mornštajnová

To bylo tak sladoucke a kouzelne. Sice je to pro deti, ale moc se mi to libilo. Hned bych to precetla nejakemu diteti.

04.07.2018 5 z 5

Muž s absolutní pamětí / Slib pod jmelím / Dokonalé ticho / Kulka Muž s absolutní pamětí / Slib pod jmelím / Dokonalé ticho / Kulka David Baldacci

To se mi libilo. Dej byl zajimavy. Ja proste ty detektivky mam rada. :) docela bych si precetla i dalsi dily s Amosem Deckerem.

04.05.2018 4 z 5

Kniha byla takova oddechovka, kde clovek vi, jak to dopadne. Ale jednou za cas presne takovou knihu vyhledam. :)

04.05.2018 4 z 5

Dokonalé ticho Dokonalé ticho Rosamund Lupton

Kniha se mi libila, sice nebude patrit mezi me top knihy. Musela jsem se docela prokousat tim zacatkem, ale potom jsem se nemohla od knihy odtrhnout, abych vedela, jak to dopadne.

07.04.2018 4 z 5

Dávný případ Dávný případ Judith A. Jance

Kniha me naprosto pohltila a musela jsem ji cist a cist, abych se dozvedela, jak to dopadne :) urcite doporuciji, ma to zajimavy pribeh. I kdyz se resi dva pripady najednou, tak jsem se v tom deji vubec neztracela. :)

31.01.2018 5 z 5

Ja proste knihy od Ladislava Zibury mam rada. :) takze doporuciji! ;)

20.01.2018 5 z 5

Richardovy živé hračky Richardovy živé hračky Kristina Haidingerová

Kniha se mi velmi libila. Rozhodne si ji v budoucnu zase rada prectu.

12.05.2017 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Kniha se mi líbila, hezky napsané a děj zajimavý, ale konec jsem tak trochu čekala.. :( Musím říct, že jsem díky teto knize přemyšlela jak bych se v takové situali zachovala.. Každopadně doporučuji! :)

10.01.2016 4 z 5

Pařížanka Pařížanka Sophie Bardot

Kniha se mi velmi líbala. :) Člověk nikdy nevěděl, co se stane. A myslím, že si ji přečtu časem znovu. :) Kdo má rád rád napětí a nevadí mu sex v knize, tak vřele doporučuji.

06.01.2016 4 z 5