MakiV MakiV komentáře u knih

Osmý život (pro Brilku) Osmý život (pro Brilku) Nino Haratischwili

Neskutečný příběh jedné rodiny na pozadí dějin 20. století. Neváhejte a čtěte.

23.10.2020 5 z 5

Historie včel Historie včel Maja Lunde

Než jsem se do knihy pustila, tak jsem četla recenzi a trochu se bála. Jsem ale fakt nadšená. Všechny tři časové linie jsou opravdu povedené. Pusťte se do ní !!!

28.02.2020 5 z 5

Zapomenuté dítě Zapomenuté dítě Charlotte Link

Charlitte Linková opět nezklamala.

25.06.2017 4 z 5

Sněží, sněží... Sněží, sněží... Lauren Myracle

Příjemná, zimní oddychovka.

24.12.2016 4 z 5

Aristokratka na koni Aristokratka na koni Evžen Boček

Opět jsem se od srdce zasmála

17.11.2016 5 z 5

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

První kniha, kterou jsem od autora četla. Knihu předchozí jsem viděla jako film. Kniha je napínavá a zajímavě napsaná, jen je škoda, že člověk brzy rozkličuje vrahy a motivy a tím pádem se konec táhne a vlastně nic nového se už nezjistí. Uvidím, co nabídne další kniha.

07.07.2016 4 z 5

Kufr paní Sinclairové Kufr paní Sinclairové Louise Walters

Povedený příběh o rodinných tajnostech.

17.05.2016 4 z 5

Poklad pána Isakowitza Poklad pána Isakowitza Danny Wattin

Jednoduché povídání o rodinné historii. Víc netřeba psát.

17.04.2016 3 z 5

Velmi čtivě napsaná kniha o neuvěřitelném životě lidí, který pořád trvá a trvá....a jsem zvědavá jestli se dožiju konce této diktatury a jaké to bude mít následky.

13.04.2016 5 z 5

Mosty do Tel Avivu Mosty do Tel Avivu Jiří Šulc

Opět zajímavý pohled na celkovou situaci po druhé světové válce a rozbíhající se konflikt mezi Palestinou a Izraelem, který trvá do současnosti.

15.01.2016 3 z 5

Jitra v Dženínu Jitra v Dženínu Susan Abulhawa

Příběh, ktreý nelze popsat slovy. Prostě si tuto knihu přečtěte!!!

31.10.2015 5 z 5

Dívka v pavoučí síti Dívka v pavoučí síti David Lagercrantz

Kniha je napsaná dobře...nemá takovou šťávu jako předchozí tři díly, ale rozhodně do série zapadá.

21.09.2015 4 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Krásný příběh třech žen z jedné rodiny. Ukázka toho, jak může jedno rozhodnutí změnit celý život.

28.07.2015 5 z 5

Brno a Brňanky Brno a Brňanky Milena Flodrová

Krásně napsaná kniha od autorky, které si moc vážím. Pokud se zajímáte jen trochu o historii a nemusí se jednat jen o historii Brna, tak si toto dílo rozhodně zaslouží vaši pozornost.

26.04.2015 5 z 5

Čaj s nápadníkem Čaj s nápadníkem Marjan Kamali

Mile napsaná kniha, oddechová, rozhodně doporučiji přečíst.

03.03.2015 5 z 5

Čurající Mikuláš a jiné paranormální historky Čurající Mikuláš a jiné paranormální historky Dalibor Povolný

Krásně a lehce napsané příběhy, jejich hlavním hrdinou je sám autor. Vypráví humorně o svém dětství přes studentská léta, dál a dál.

02.03.2015 5 z 5