OnlineMaki09

Příspěvky

Rozmazlená princeznaRozmazlená princeznaL. J. Shen

Na knize mě prvně zaujala obálka i název. Po přečtení jsem však lehce rozpolcená. Začátek knihy, byl pro mě poněkud matoucí a myslela jsem, že knihu odložím. Nakonec jsem ji, ale dala šanci a nelituju toho. Děj mě více začal bavit až tak za polovinou, kdy mi vše začalo dávat větší smysl a zvykla jsem si i na povahu postav. Daria byla určitě zajímavá postava, i když musím říct, že dle mého byla občas až příliš dramatická a přeháněla. Penn mi byl na druhou stranu sympatičtější, takovým zvláštním způsobem, se hlavní hrdinové doplňovali a pasovali k sobě.
Celkově kniha nebyla špatná, ale ani nemůžu říct, že se zařadí do mého TOP žebříčku.

26. září


Neopouštěj měNeopouštěj měLaura Kneidl

Po přečtení prvního dílu jsem se toho druhého nemohla dočkat. Ten otevřený konec mě zabíjel, v hlavě jsem už měla plno nápadů, jak to bude asi pokračovat, ale kniha opět překvapila. Pohltila mě hned od první stránky a nemohla jsem přestat číst, dokud jsem ji nedočetla.
Určitě doporučuji :)

31. března


Rod země a krveRod země a krveSarah J. Maas

Jakmile jsem viděla, že u nás bude vycházet nová kniha SJM, nemohla jsem se dočkat. Když mi kniha přišla, s nadšením jsem se do ní pustila. A upřímně se lekla. Začátek mě nezaujal. Jak už je zmíněno v předchozím komentáři, začátek knihy je celkem zmatek. Chvíli trvalo, než jsem se zorientovala, kdo je kdo a kde. Nechtěla jsem připustit, že by mě tentokrát SJM zklamala. A nemýlila jsem se. Přibližně od 6 kapitoly se však konečně něco začínalo dít a pak už to jen nabíralo na obrátkách. Ke konci jsem nevěděla jestli se překvapením smát nebo brečet. Takže určitě doporučuji přečíst! A pokud vás nezaujme začátek, slibuji, že konec za to stát bude :D

30.11.2020


O princezně, která se zachránila samaO princezně, která se zachránila samaAmanda Lovelace

Co kniha to názor. Pro někoho kniha může být kýčem či zcela zbytečná. Pro někoho jiného může být naprosto úžasná.
Za mě je tato moderní poezie skvělá. Často jsem se v ní našla a bylo příjemné mít pocit souznění, že některé věci se nedějí jen Vám, ale také ostatním. Že i ostatní někdy můžou mít stejný pocit osamění a nepochopení.

09.11.2020


OčistecOčistecAdriana Michálková

Přečteno jedním dechem. Jakmile jsem začala číst nemohla jsem přestat, a když jsem dočetla, byla jsem ráda, že mám po ruce další díl abych se na něj mohla hned vrhnout. Určitě doporučuju.

08.10.2020


Rytmus, já & MalychinRytmus, já & MalychinMariana Zapata

Od autorky jsem četla již její předchozí knihu Kulti. A musím říct, že tato kniha jej ještě lepší než ta předchozí. Knihu jsem přelouskala během jednoho dopoledne, děj, který lehce plynul mě pohltil a hlavní postavu jsem si zamilovala. Také jsem se během knihy dost nasmála. Takže určitě doporučuji! :D Co se týče konce, navážu na předchozí komentář, se kterým musím souhlasit. Chybí nějaké vyvrcholení. Připadá mi, že je příběh zbytečně rychle ukončený, což je škoda.

29.05.2020


Jeho banánJeho banánPenelope Bloom

Pro někoho klišé, pro někoho nudné. Upřímně, já se u knihy zasmála. Je tam láska, je tam erotika, je tam humor. Prostě pohodové čtení na odreagování. :)

29.04.2020


Láska a jiné úkolyLáska a jiné úkolyKasie West

Další knížka od této skvělé autorky dočtena. :) Přiznávám se, že ze začátku jsem si nebyla úplně jistá, jestli se do čtení pustím, ale po chvíli mě úplně pohltila a vyklubalo se z ní skvělé odpočinkové čtení. Příběh jsem si opravdu užila. A také hlavní hrdinové Cooper a Abby mi byli velmi sympatičtí. :) Takže pokud hledáte další fajn knihu pro pobavení, ale i relax, určitě vřele doporučuji. O:)

08.03.2019


Dívka na kusyDívka na kusyKathleen Glasgow

Po dočtení poslední stránky této knihy jsem měla husí kůži. Je to neuvěřitelný příběh, jedné neobyčejné dívky, který chytí za srdce. Určitě všem doporučuji!

19.05.2018


Běsnící světloBěsnící světloEstelle Laure

Když jsem knihu vzala do ruky a začala číst, propadávala jsem se čím dál více do nepředvídatelného děje a knihu odložila až při dočtení poslední stránky!

17.04.2018


VerumVerumCourtney Cole

Po přečtení prvního dílu, jsem myslela, že už snad nenajdu, tak matoucí, ale přitom smysluplnou knížku. Druhý díl mě však přesvědčil o nemožném.

Z této knížky zešílíte. Snad nic jiného se říct nedá. Co je vlastně realita a co sen? Ztratíte se v tom. A když už vám připadá, že jste konečně přišli na to, jak to tedy je, ukáže se, že to všechno byl nejspíš jen sen...

23.01.2018


Víš, že tě miluju?Víš, že tě miluju?Estelle Maskame

Musím se přiznat, že ze začátku jsem se do čtení nutila. Jakmile jsem se však trochu více začetla, kniha mě pohltila. A nyní se díky celkem neuzavřeném konci, tedy aspoň pro mě, už nemůžu dočkat dalšího dílu. O:) Takže pokud někdo hledáte nějakou knížku na oddech určitě doporučuji! :D

20.01.2018


Palác lžíPalác lžíErin Watt

Celá série mě moc bavila. Jak se říká, přečetla jsem ji jedním dechem. Všem opravdu doporučuji. :)

26.12.2017


NeznámáNeznámáTess Gerritsen

Toto byla první knížka, kterou jsem od této autorky četla... Ze začátku jsem si nebyla úplně jistá, že mě bude bavit, ale jakmile jsem se začetla, nemohla jsem přestat... Úžasná knížka.

26.10.2016


Polibek pro AnnuPolibek pro AnnuStephanie Perkins

Podle me je to super knizka. Cetla jsem ji uz asi trikrat a stale me neomrzela :D

13.07.2014


Střípky dušíStřípky dušíMary Lindsey

Tuhle knížku miluju. Četla jsem ji už asi čtyřikrát, ale teď se ji chystám číst znovu. :)) Doporučuju! :)

09.07.2014


Ciao, bella!Ciao, bella!Brigitte Blobel

Knížka se mi moc líbila. :)

25.06.2014