Majulinek - Příspěvky

OběťOběťA. R. Cremer

Kniha se úžasně dobře četla. Ale jen proč to tak muselo dopadnout. Ukápla víc než jedna slza.

Třetí královnaTřetí královnaC. Erickson

Tato kniha se mi velmi líbila. Krásné, ač někdy smutné líčení o Janě Seymourové. Nezapomenutelná královna pro Jindřicha VIII., jako jediná mu dala syna. Podle mě tato královna není moc v knižní sféře samostatně zmiňovaná. Ale rozhodně můžu doporučit všem milovníkům historie.

12.11.2012

Pýcha a předsudekPýcha a předsudekJ. Austen

Tuto knihu přímo miluji. Pýcha a předsudek byla má první kniha od Jane Austenové. Ráda se k ní stále vracím

08.01.2013

Paní BoleynováPaní BoleynováB. Purdy

Poutavý příběh o Jane Parkerové, příběh je líčen z jejího pohledu. Byla dvorní dámou za vlády Kateřiny Aragonské, Anny Boleynové, Jany Seymourové a Kateřiny Howardové, díky níž skončila na popravčím špalku.
V tomto příběhu bylo patrné, jak Jane byla paranoidní, bláznivá a hlavně žárlivá na svého manžela. V jistých situacích mi bylo, ale Jane líto, jak s ní bylo zacházeno. Tato kniha se mi líbila :)

20.04.2013

Šílená odměnaŠílená odměnaJ. Palmiotti (pseudonym)

Má oblíbená postava z DC. Od začátku až do konce to bylo vtipné a úsměvné.

Čarodějnice z Hex HallČarodějnice z Hex HallR. Hawkins

Tato kniha je velmi čtivá a napínavá. A nemohla jsem se dočkat, až si budu moct přečíst druhý díl.

Démon z Hex HallDémon z Hex HallR. Hawkins

Kniha vůbec nezklamala, přečetla jsem jí jedním dechem během pár hodin. Dobře navazuje na předchozí díl, ale podle mého je v tomto dílu více dobrodružství.

Bitva o Hex HallBitva o Hex HallR. Hawkins

Úžasné zakončení této trilogie :)

Hlas hrdličkyHlas hrdličkyE. Chadwick

Opravdu je to úžasná kniha. Děj byl chápavý, navazoval na sebe, žádné zbytečné odbíhání. Přímo to vtáhlo do děje. Tuto knihu jsem ani nechtěla pustit z rukou, dokud ji nedočtu. :)

07.01.2013

Padesát odstínů šediPadesát odstínů šediE. L. James (pseudonym)

Musím souhlasit s ostatními, že literárně je to brak. Ale skvěle se to čte, skutečně na relax.

05.03.2013

Hřích panenské královnyHřích panenské královnyE. M. Chase

Úžasná kniha, po začtení do této knihy jsem ji nechtěla odložit. Moc příjemné počtení :)

06.03.2013

Aréna smrtiAréna smrtiS. Collins

Po shlédnutí filmu Hunger Games jsem si musela prostě přečíst i knihy. Samozřejmě, že se mi knihy líbily daleko více než film. Toto byla první kniha takového tématu, jakou jsem kdy četla.

22.02.2014

Padesát stínů AdamaPadesát stínů AdamaR. Calabró

Prostě hrůza!!!

07.11.2014

Šťastní lidé mají snadný životŠťastní lidé mají snadný životA. Martin-Lugand

Rozhodně musím souhlasit, je lepší než první díl. Čte se to rozhodně samo, příběh dokáže chytnout za srdce. Úžasná oddechovka.

10.06.2017

Šťastní lidé čtou a pijou kávuŠťastní lidé čtou a pijou kávuA. Martin-Lugand

Smutný osud Diane, který dokázal chytit za srdce. Ale celkově to působilo jako příjemná oddechovka

Princezna AlžbětaPrincezna AlžbětaA. Weir

Dobře napsaná kniha, která se velmi báječně čte. Její knihy jsou velmi poutavé!

29.10.2012

Seznam skandálních snůSeznam skandálních snůS. MacLean

Mohu jen souhlasit, tuto knihu jsem přečetla jedním dechem. Velmi napínavé čtení. Nemůžu se dočkat pokračování!

JanaJanaA. Lindner

Povedené moderní zpracování Jany Eyrové, velmi poutavé čtení.

HistoričkaHistoričkaE. Kostova

Velmi překvapující, napínavá a dobrodružná kniha.

VytrženíVytrženíL. Kate

Mě se tento díl velmi líbil, hlavně to cestování časem, jak poznává své minulé životy a vztahy s Danielem.

28.12.2012

Dívka za zrcadlemDívka za zrcadlemC. Ahern

Dobře se četly obě povídky, víc se mi líbila povídka Dívka za zrcadlem. Bylo to napínavé.

05.01.2013

TudorovciTudorovciP. Jones

Zajímavá fakta, ale přišlo mi to celé trošku zmatené.

07.01.2013

Marley a jáMarley a jáJ. Grogan

Kniha je rozhodně lepší než film. Moc hezká kniha o životě se psím mazlíčkem :)

GejšaGejšaA. Golden

Kniha má velmi silný příběh. Moc se mi líbila, jen ze začátku jsem měla trochu problém se začíst.

Paměti Marie StuartovnyPaměti Marie StuartovnyC. Erickson

Příběh o Marii Stuartovně jsem četla poprvé od této úžasné spisovatelky. Celá kniha byla plná dobrodružství. Člověk mohl cítit tu zášť, kterou Alžběta chovala vůči Marii. Prostě další famozní kniha od Carolly Erickson.

07.01.2013

Šašek a vévodkyněŠašek a vévodkyněC. Rees

Podle mě tato kniha nebyla vůbec hrozná, dobře se četla. Spisovatelka dobře do děje zapasovala příběh Večer tříkrálový a Williama Shakespeara. Děj byl poutavý, plný dobrodružství. Já jsem třeba byla zvědavá, jak to dopadne a vůbec mě to nezklamalo.

08.01.2013

Úklady královského dvoraÚklady královského dvoraM. Diener

Příběh plný intrik a dobrodružství. Po všech těch zamilovaných románkách, to byla příjemná změna. A už se těším na druhý díl :)

03.02.2013

Hrana rozkošeHrana rozkošeE. Berlin

Mě se tato kniha i její děj líbil. Cítila jsem z toho děje takovou nabitou energii. Rozhodně nelituji, že jsem si tuto knihu přečetla a klidně si ji přečtu znovu.

05.03.2013

Velikost XL: Kila navíc přibývajíVelikost XL: Kila navíc přibývajíM. Cabot

Oddechová kniha, pokračování o Heather nemělo chybu :)

06.03.2013

TichoTichoB. Fitzpatrick

Celkem mi bylo i Nory líto, když si nic nepamatovala. Překvapující zápletka, jako ostatní je také čtivá.

12.03.2013

1 2 3 4