Majka1979

Uvězněná královnaUvězněná královnaKristen Ciccarelli

Knihu určite odporúčam, mne sa asi ľahšie čítala prvá časť, no aj táto bola krásna. A sila príbehu bola to, čo ma nútili čítať ďalej a ďalej. A nechýbali prekvapenia a opäť príbehy a báje. Už teraz sa neviem dočkať, kedy vyjde 3. časť :)

01.03.2020

Poslední NamsaraPoslední NamsaraKristen Ciccarelli

Nádherný pribeh plný prekvapení a sily. Príbeh v ktorom je láska silnejšia ako smrť. Neuveriteľné povesti, veľmi pútavo písaný deň. Podľa mňa je toto jedna nádherná kniha a už teraz sa teším na jej 2.časť :)

28.02.2020

Miluji tě, nenávidím těMiluji tě, nenávidím těChristina Lauren

Kniha ma sklamala, čakala som od nej oveľa viac, keďže som od autorky čítala sériu Božský.

26.02.2020

Tři vánoční přáníTři vánoční přáníA. Stainforth (pseudonym)

Príjemné čítanie, prečítala som to za chvíľku. Príbehy sa mi páčili, nebolo to nieco dych vyrážajúce, ale som s knihou určite spokojná. Splnila očakávania, tri príbehy a v každom niečo iné. Niekedy takéto príbehy sú možno takou fajn pauzou, keď človek číta niečo náročné

23.02.2020

Večeře v rájiVečeře v rájiBen Bennett

Pre mňa to bola strašne slabá kniha. Čakala som viac, veľmi ma sklamala.

21.02.2020odpad!

Zlaté neboZlaté neboLaura Wood

Naozaj ma príbeh dostal. Čakala som, že to bude zaujímavé, no pre mňa to bolo dych vyrážajúce. Neskutočné, nádherné, také živé, stále sa niečo dialo a nie je šanca nudiť sa. Krása. Rada sa ku knihe ešte vrátim. Knihu vrelo odporúčam.

20.02.2020

Jak randit se sestrou nejlepšího kamarádaJak randit se sestrou nejlepšího kamarádaMeghan Quinn

Nádherná kniha, smiala som sa, veľmi ľahko sa čítala, príbeh ma zaujal. Je to skvelé, oddychové čítanie. Som veľmi spokojná a knihu vrelo odporúčam :)

16.02.2020

Věčný polibek temnotVěčný polibek temnotJeaniene Frost

Príbeh sa mi páčil, ale ak to porovnám s prvou časťou, tak tá sa mi páčila viac, no nebolo tu nič zlé, len teda sa mi viac zapáčila tá prvá kniha, inak čítanie veľmi pekné :)

13.02.2020

Sázka na vášeňSázka na vášeňJ. R. Ward (pseudonym)

Nádherný príbeh, osobne som veľmi spokojná, som hltala celú tú knihu, určite sa k nej vrátim, som rada, že som si ju mala možnosť prečítať :)

13.02.2020

K nezaplaceníK nezaplaceníRaine Miller

Krásna kniha, veľmi som si to užila, tenká ale za to bolo v nej toľko všetkého, že si ju rada isto ešte v budúcnosti prečítam :) Vrelo knihu odporúčam

11.02.2020

První rudá kapkaPrvní rudá kapkaJeaniene Frost

Pre mňa to bola skúška, či to zvládnem alebo nie, ale bola som prekvapená ako ma kniha vtiahla do príbehu a som rada, že som ju mala možnosť prečítať

11.02.2020

Chci těChci těJen Frederick

Nemôžem si pomôcť, no pre mňa to bol veľmi slabý príbeh, čakala som oveľa viac. Väčšinu knihy som sa nudila, v poslednej tretine tam boli posteľné scény, čo pomohlo pri dočítaní. Ale celkovo musím bohužiaľ povedať, že to bolo pre mňa určite sklamanie.

10.02.2020odpad!

Otrokyně citůOtrokyně citůNalini Singh

Pre mňa veľmi zaujímavý príbeh, určite sa už teraz teším na druhú časť série. Zo začiatku som bola možno trošku zmätená, no potom to bolo čím ďalej tým viac zaujímavé :)

09.02.2020

NeprofesionálNeprofesionálJ. D. Hawkins

Knihu som práve dočítala, príbeh, ktorý zaujme. Dvaja dlhoročný kamaráti spolu pracujú a každý z nich má svoj súkromný život. On nemáva vzťahy, len sex na jednu noc a ona si nájde vždy toho nesprávneho. Zistia nakoniec spolu, čo je pre nich to správne? Určite som rada, že som po knihe siahla. Neľutujem. Mám veľmi rada tento druh príbehov :)

31.01.2020

NespoutanáNespoutanáCynthia Hand

Nádherný záver trilógie, pre mňa to bol zážitok a určite sa ešte ku knihám rada vrátim. :)

30.01.2020

ZasvěcenáZasvěcenáCynthia Hand

Nádherne sa príbeh vyvíja, táto druhá časť nezaostávala za tou prvou. Je v nej všetko - láska, túžba, bolesť, pravda, ktorá prekvapí a záver je neskutočne citlivý. Určite je to úžasná kniha. :)
Už teraz sa tesim na pokračovanie :)

26.01.2020

NadpozemskáNadpozemskáCynthia Hand

Nádherný príbeh obyčajného/neobyčajného dievčaťa, s neobyčajným poslanim a odvahou všetko zvládnuť. Už teraz sa teším na 2.diel :) Pre mňa je to nádherný príbeh, fantasy obľubujem a táto anjelská fantasy začína veľmi pekne

25.01.2020

Vánoce v New YorkuVánoce v New YorkuMandy Baggot

Pre mňa veľmi pekný príbeh, kde je všetko, čo má v dobrej knihe byť, určite sa k nej rada ešte vrátim :)

Dvůr mrazu a hvězdDvůr mrazu a hvězdSarah J. Maas

Veľmi príjemné ukončenie série, myslím si, že sa k nej rada opäť vrátim, určite neľutujem, že som to čítala a každému túto sériu budem len odporúčať

Dvůr křídel a zmaruDvůr křídel a zmaruSarah J. Maas

Nádherné pokračovanie príbehu, určite veľmi napínavé, no pre mňa asi najkrajšia kniha z tých 4 kníh :)

Dvůr mlhy a hněvuDvůr mlhy a hněvuSarah J. Maas

Nádherné pokračovanie, pri konci som mala až strach, čo sa všetko udeje ešte, no hoci som mala obavy, či sa príbeh nebude zbytočne naťahovať, tak moje obavy boli zbytočné. Teraz čítam už tretiu časť a neviem sa od toho odtrhnúť. Pre mňa TOP séria

21.01.2020

Na dvore z tŕňov a ružíNa dvore z tŕňov a ružíSarah J. Maas

Úžasný, napínavý , dych berúci pribeh. Čakala som, že to bude dobré, no je to úžasné , už teraz sa teším na 2.časť série :)

15.01.2020

Záležitost láskyZáležitost láskyJulie James

Nádherný príbeh, autorka opäť nesklamala, mám veľmi rada jej knihy, verím, že čoskoro sa dočkáme ďalšej novinky od nej :)

13.01.2020

Čarovný princČarovný princGaelen Foley

Práve som knihu dočítala , veľmi pekný záver trilógie. Určite stalo za to, prečítať si to. Tento príbeh je o korunnom princovi a o tom ako dokáže človeka láska zmeniť. Pre mňa je toto výborná trilógia a určite sa k nej veľmi rada kedykoľvek vrátim :)

05.01.2020

PrinceznáPrinceznáGaelen Foley

Podľa mňa to bola veľmi pekna kniha, určite sa oplatilo prečítať si ju :)

05.01.2020

Pirátsky princPirátsky princGaelen Foley

Knihu vrelo odporúčam, nádherný príbeh, čakala som, že to bude skvele, no je to oveľa viac ako len skvelé. Knihu som si užila a teším sa na 2. časť série, ktorú práve začínam čítať :)

03.01.2020

Vánoce pod sněhemVánoce pod sněhem* antologie

Ďalšia vianočná kniha je za mnou a môžem povedať, že ma dosť prekvapila. Najskôr som sa nevedela akosi naladiť na ten štýl písania, ale potom sa to čítalo naozaj ľahúčko.

30.12.2019

PS: Chybíš miPS: Chybíš miWinter Renshaw

Určite pre mňa krásny príbeh, som veľmi rada som si ho prečítala. Príbeh má niečo do seba a určite je to niečo, čo som od autorky očakávala a vôbec nesklamala :)

29.12.2019

PS: Nesnáším těPS: Nesnáším těWinter Renshaw

Určite kniha splnila moje očakávania, teším sa na druhú časť, ktorú začínam čítať, verím, že bude minimálne taká dobrá ako táto :)

29.12.2019

KultiKultiMariana Zapata

Neskutočná kniha, veľmi dlho na ňu nezabudnem, pre mňa je toto skvelá autorka a mrzí ma, že od nej nie sú aj iné knihy, radosť čítať :)

27.12.2019