Majka1979

Kroniky prachuKroniky prachuLin Rina

Ako je to možné, že som ja o tejto knihe dlho nevedela. Som taká rada, že som si ju prečítala a má čestné miesto v mojej knižnici. Príbeh bol skvelý. Oceňujem Ani, tá bola podľa mňa skvelá silná žena a teda jednu dobu som jej šéfa nemohla ani vystáť, no ten záver bol skvelý, veľmi rada sa k nej ešte raz vrátim. Určite bude toto jedna z tých nezabudnuteľných :)

09.08.2020

44 kapitol o 4 mužích44 kapitol o 4 mužíchB.B. Easton

Prečítané a musím povedať, že som nevedela, čo očakávať, keďže kniha nemala extra vysoké hodnotenia, ale mňa osobne prekvapila a určite ju nezavrhujem, sadol mi štýl denníka a preto môžem len povedať, že kto má rád niečo také a chce si prečítať pár strelených historiek jednej pre mňa viac než poriadne strelenej ženy, tak prečo nie :) Určite si prečítam aj ďalšie. Oproti tomu, čo čítam inak, tak toto je pre mňa naozaj iné a mne osobne sa to páčilo :)

09.08.2020

Řecký senŘecký senSamantha Tonge

Pre mňa bol tento príbeh to pravé letné čítanie, nič komplikované, ale veľmi milý, príjemný príbeh dvojice a ľudí na ostrove, ktorí sa snažia vyriešiť si problémy a s nimi im Pippa veľmi rada pomôže, určite si tento príbeh odporúčam prečítať. A verím, že vianočná kniha od autorky bude podobne pekná a tiež ideálna na vianočný čas :)

05.08.2020

OmegaOmegaJasinda Wilder

Záver ako má byť, som so sériou veľmi spokojná a rada sa k nej kedykoľvek ešte vrátim :)

03.08.2020

AlfaAlfaJasinda Wilder

No dosť ma kniha prekvapila, toľko sexu, čo tam bolo, až ma to šokovalo. Čítalo sa mi to veľmi dobre, naozaj som čakala asi trošku menej sexu, ale osobne mi to nevadilo. Som zvedavá ako to bude pokračovať ďalej, určite celú trilógiu si prečítam.

02.08.2020

Pekárna v BrooklynuPekárna v BrooklynuJulie Caplin

Krásny príbeh, podľa mňa rovnako zaujímavý ako Kavárna v Kodani, užila som si ho od prvej strany po poslednú a už teraz sa neviem dočkať pokračovania, čo sa bude diať v Cukrárne v Paríži :) Pre romantické duše je toto ako stvorené :)

02.08.2020

Kavárna v KodaniKavárna v KodaniJulie Caplin

Tak dlho som váhala, kým som si túto sériu kúpila a neľutujem, je to úžasná príbeh, v ktorom je všetko, čo má dobrá kniha mať, zábava, romantika, trošku zazerania, ale hlavne perfektná partia ľudí, ktorí strávia spolu kopec času a nájdu si k sebe cestu, hoci sú všetci z iného sveta /každý žije inak/. No spojí ich práve Kodaň a odvtedy sú nerozlučná partia ľudí, ktorá si pomáha a stojí pri sebe. A teda tej pomoci je treba viac než dosť, lebo ak sa partia 7 ľudí vyberie niekam, tak problémy a situácie, kedy sa človeku až rozum pozastaví na seba nenechajú dlho čakať. Určite odporúčam a už teraz otváram 2.časť série :)

30.07.2020

Léto na voděLéto na voděPetra Martišková

Od autorky som už jednu knihu čítala a tak som vedela, že ani táto ma nesklame. Ak máte rady trochu kamarátstva, romantiky a k tomu poriadnu dávku dobrodružstva a zábavy, tak si ju určite prečítajte, stála za to. Ja som sa na nej poriadne nasmiala, na leto ako stvorená. Mne sa určite veľmi páčila a som rada, že má svoje čestné miesto v mojej knižnici :)

28.07.2020

Pozdrav z ItáliePozdrav z ItálieJules Wake

Príbeh ktorý spája romantiku a cestovanie, samozrejme nechýba pár problémov, ale bez toho by to nebola tá správna oddychovka, určite odporúčam, prečítala som ju za pár hodín, naozaj som si ju užila :) Pre romantické duše ako stvorená

27.07.2020

Stopy minulostiStopy minulostiKathryn Taylor

Pre mňa bola táto kniha prvou knihou od autorky, hoci mám aj iné, no na túto som bola veľmi zvedavá, v prvom rade ma zaujala obálka, lebo teda tá je krásna a ani príbeh ma nesklamal, hoci už teraz sa neviem dočkať pokračovania, tak som veľmi rada, že som si ju kúpila a určite bude mať čestné miesto u mňa v knižnici. Toho kto má rád romantiku, históriu v kombinácii so záhadami, tak to je určené presne preňho :)

26.07.2020

Královna ničehoKrálovna ničehoHolly Black

Úžasné ukončenie trilógie, určite neľutujem, že som si ju kúpila

25.07.2020

Skazený kráľSkazený kráľHolly Black

Príbeh sa veľmi zaujímavo vyvíja, no pre mňa bola prvá časť lepšia, ale tak zase musím povedať, že ani táto druhá časť nebola zlá a ten koniec... no ešteže už mám doma aj tretiu časť, lebo by som to nevydržala, čo sa tam všetko ešte stane. :)

25.07.2020

Krutý princKrutý princHolly Black

Veľmi dlho trvalo, kým som sériu začala čítať, no teraz už keď mám za sebou prvú časť, tak môžem povedať, že kúpu neľutujem a už teraz sa neviem dočkať pokračovania, ktoré mám už otvorené a hor sa do čítania :)

24.07.2020

Útěk za láskouÚtěk za láskouPetra Martišková

Knihu som prečítala veľmi rýchlo. Pekný príbeh, romantika s trochou napätia, trochu zábavy. Na letné či zimné večery je to určite skvelé. Knihu som si užila a už ma od autorky čakajú ďalšie 3 knihy

21.07.2020

Zbožňuju HavajZbožňuju HavajLindsey Kelk

Pre mňa to bolo príjemné letné čítanie, zasmiala som sa a od začiatku do konca ma kniha bavila, určite vôbec neľutujem, že som ju čítala a vrelo odporúčam tomu, kto má rád romantiku, lásku a zábavu, pretože s partiou kočiek si to určite užijete :) Určite si od autorky rada ešte prečítam aj iné knihy, toto bola prvá, čo som od nej čítala a nesklamala ma :)

20.07.2020

Město z kostíMěsto z kostíC. Clare (pseudonym)

Tak hneď prvá časť ma dostala,, hoci som sa zdráhala, lebo som si povedala, že 6 kníh a hrubých kníh, no som nadšená a rada, že som sa to odhodlala čítať, nevedela som prestať, napínavé, prekvapivé momenty, za mňa skvelý začiatok série a už teraz sa neskutočne teším na pokračovanie :)

19.07.2020

Až léto skončíAž léto skončíPenelope Ward

Veľmi pekný príbeh, veľakrát som sa pobavila, niekedy mi išli až slzy do očí, určite kniha stála za prečítanie a som rada, že zdobí aj moju knižnicu :)

15.07.2020

Láska po francouzskuLáska po francouzskuFiona Valpy

Krásny príbeh, trošku náročnejšie písané, ale mne sa kniha veľmi páčila. A som rada, že som si ju kúpila. Už teraz sa neviem dočkať druhej knihy od autorky :)

13.07.2020

Láska a tetováníLáska a tetováníJ. D. Hawkins

Od tohto autora už mám prečítané všetky knihy. Môžem povedať, že štýl mi sedí a knihy sa mi veľmi páčia a aj táto bola skvelá :)

13.07.2020

Ja ti to vrátimJa ti to vrátimVita Jamborová

Veľmi zaujímavý príbeh, určite mi to padlo vhod, trošku zmeny, nesklamal, neohúril, ale určite stojí za prečítanie :) Som rada, že som si knihu mala možnosť prečítať a určite si ešte niečo od autorky vyberiem, mne osobne jej štýl písania pripadá fajn a ľahúčko sa číta :)

28.06.2020

DědičkaDědičkaAmanda Hocking

Pre mňa perfektný začiatok trilógie, určite stálo za to si ju kúpiť, život mladej princeznej a jej osud ma veľmi zaujal a už teraz sa teším na druhú časť :)

28.06.2020

Nejkrásnější - Příběh LevanyNejkrásnější - Příběh LevanyMarissa Meyer

Veľmi som sa potešila, keď som zistila, že ešte okrem série je aj niečo mimo nej a tak som si knihy hneď kúpila, táto sa mi veľmi páčila, bola som rada, že som sa o kráľovnej Levane dozvedela niečo viac, no a možno tá jej minulosť ju dosť ovplyvnila, ja týmto príbehom Mesíčních kronik žijem, určite si ich ešte rada viackrát prečítam :)

26.06.2020

Trón zo sklaTrón zo sklaSarah J. Maas

Nádherný začiatok série, vražedkyňa pre mňa úžasne silná žena a teda ten kráľ, no to ešte bude veľmi zaujímavé ako to tak vidím, som rada, že som sa do tejto série pustila, od autorky som sériu Dvory prečítala veľmi rýchlo a vidím to podobne aj s touto sériou :) Nádherný príbeh, úžasný štýl písania, mne to úplne sadlo :)

26.06.2020

KomisařKomisařPaulina Świst

Veľmi dobre sa to čítalo a som rada, že príbeh takto pokračoval, už teraz sa teším na pokračovanie, ktoré na mňa čaká :)

21.06.2020

WinterWinterMarissa Meyer

Neskutočne nádherné ukončenie série, táto časť sa mi asi najviac páčila, bála som sa, tešila som sa, držala som palce.... žila som proste s Cinder celý čas :) Určite sa veľmi rada k tejto sérii vrátim :)

19.06.2020

Zákon príťažlivostiZákon príťažlivostiKatarína Kuniková

Jednoduché, ľahké, oddychové čítanie, niekedy takáto kniha padne vhod, nečakala som od nej nič extra, nesklamala teda určite, ale neviem, či by som si ju chcela prečítať ešte raz

18.06.2020

CressCressMarissa Meyer

Super pokračovanie príbehu, úžasne sa to vyvíja, už mám pripravenú ďalšiu časť a teším sa na ňu veľmi :)

17.06.2020

ScarletScarletMarissa Meyer

A príbeh krásne pokračuje, kniha sa mi páčila ešte viac ako prvá časť, veľmi som sa tešila na to ako sa to všetko popremotáva a skomplikuje. Tak a teraz si už otvorím 3.časť a idem čítať, predsa len som zvedavá, čo bude ďalej :)

15.06.2020

CinderCinderMarissa Meyer

Nevedela som sa akosi prinútiť čítať knihu, lebo tá séria je strašne hrubá, ale som rada, že som si prvú časť prečítala. Zo začiatku som akosi mala problém, no potom sa to čítalo samo, už teraz sa neviem dočkať ako to bude pokračovať :)

14.06.2020

Sladké vábenieSladké vábenieJohanna Lindsey

Veľmi pekný príbeh, určite autorka neklamala, mne sa jej knihy a štýl písania veľmi páči :)

11.06.2020