Majka1979

Scandalous: Šokující láskaScandalous: Šokující láskaL. J. Shen

Opäť spokojnosť s tým, čo som čítala, táto séria je jednoducho skvelá. Ani Trent nesklamal. No a samozrejme posledných 100 strán to bola jazda, že som nevedela pustiť knihu z ruky

05.10.2020

RomeRomeJay Crownover

Čítala som obe predošlé knihy a tak som očakávala skvelý príbeh a to čo som očakávala, to som aj dostala. Príbeh ma zaujal od začiatku až do konca, určite stál za to a ja túto partiu ľudí jednoducho zbožňujem, už len preto, akí sú k sebe otvorení a ako si navzájom pomáhajú a že pre seba znamenajú rodinu. Určite už teraz sa teším na ďalšiu a verím, že sa jej v blízkej dobe dočkám :)

26.09.2020

River WildRiver WildSamantha Towle

No tak toto bola jazda, od začiatku som bola v šoku, potom opäť, pri konci som takmer nedýchala, no asi som nečakala takéto niečo, no môžem povedať, že som knihu za jeden večer prečítala, nemohla som prestať čítať, bolo to aj smutné, aj veselé, aj desivé, aj krásne. Malo to v sebe všetko to, čo dobrá kniha potrebuje a hlavne ma veľmi zaujala :)

24.09.2020

Třpytivá hodinaTřpytivá hodinaIona Grey

Kniha nebola zlá, ale asi som čakala od nej trošku viac, no za prečítanie určite stála.

23.09.2020

TitániTitániKate O'Hearn

Veľmi pekný príbeh, určite stál za prečítanie. Autorka sa veľmi pekne pohrala s postavami, zo začiatku som bola zmätená z niektorých postáv, no neskôr som zistila, kto je kto a do akej skupiny patrí. Inak ma v príbehu nič nerušilo a rada si ho ešte niekedy prečítam :)

23.09.2020

Bůh pláče potichu 2Bůh pláče potichu 2Hana Repová

Nevedela som prestať čítať, táto druhá časť ma pohltila a musím povedať, že bola oveľa lepšia, napínavejšia pre mňa ako tá prvá a čo všetko zažijú hrdinovia, tak niekedy mi bolo aj do plaču. Čo všetko človek musí vytrpieť, aby dosiahol to, čo v živote najviac potrebuje - pokoj, lásku a šťastie.
Určite si prečítajte, nebudete ľutovať :)

16.09.2020

Hříšné dopisyHříšné dopisyVi Keeland

Kniha, ktorá určite splnila moje očakávania. Vzťah, v ktorom nechýbala láska, strach, no aj sklamanie, či trochu sĺz. No niekedy si uvedomíme, že nám niečo chýba, až keď to stratíme. Už len dúfať, že to nebolo príliš neskoro....
Mne osobne kniha sadla a určite si ju ešte raz rada prečítam :)

16.09.2020

Boh plače potichuBoh plače potichuHana Repová

Nádherný príbeh lásky, nádeje, straty, ľútosti a hľadania a keď nakoniec nájdu a získajú to, čo chceli, tak im strach z možnej straty opäť zviaže ruky....
Určite tento príbeh mi dal veľa, človek si uvedomí, aké vrtkavé je šťastie a akú veľkú silu má priateľstvo, láska a viera....
Vrelo odporúčam

15.09.2020

Polibek v New YorkuPolibek v New YorkuCatherine Rider

Príbeh bol jednoducho krásny, oddychové čítanie, správna atmosféra a dvaja mladí ľudia hľadajúci niečo, hoci na začiatku ani nevedeli, čo to presne je.....
Určite som si tú knihu vychutnala :)

10.09.2020

Ľúbostné listy z MontmartreĽúbostné listy z MontmartreNicolas Barreau

Veľmi silný príbeh, určite nie veľmi ľahký na čítanie, no určite s množstvom myšlienok.
Mladý muž prichádza a ženu a zostáva s malým 4 ročným synom sám. Svojej žene sľúbi, že jej napíše 33 listov a svoj sľub chce dodržať. No s listami je toho spo jedného oveľa viac.
Či dokáže prežiť a opäť nájsť zmysel života, či stretne lásku alebo sa oddá životu v samote a žiali.... To všetko sa ukrýva v tomto nádhernom príbehu.
Som neskutočne rada, že som si knihu kúpila a hneď ako sa mi dostala do rúk, tak aj prečítala. Vrelo odporúčam.

07.09.2020

Božská potvoraBožská potvoraChristina Lauren

Určite odporúčam prečítať si túto knihu, až ma mrzelo, že je len taká tenká, toľko som sa na nej nasmiala, určite bude veľmi dobre zapadať do zbierky mojich kníh o Božskom :)

01.09.2020

Božská mrchaBožská mrchaChristina Lauren

U mňa táto kniha bola pekná oddychovka, určite ma nesklamala a bola veľmi dobrým doplnkom série Božský :)

01.09.2020

TinaTinaHana Repová

Kniha splnila moje očakávania, určite som rada, že som si mohla prečítať príbeh Tiny a jej súrodencov. Ako sa život zahrával s každým z nich a ako dokáže zlý človek spôsobiť okolo seba kopec chaosu, no ak človek verí a zváži všetky svoje rozhodnutia, tak sa nakoniec rozhodne správe.
A možno práve druhá šanca na šťastie je tým správnym rozhodnutím :)
Určite knihu vrelo odporúčam, od autorky mám všetky knihy a veru neľutujem, že som si práve túto prečítal. Už sa neviem dočkať pokračovania a príbehu Tininej sestry Lilly :)

31.08.2020

BezhlavěBezhlavěS. C. Stephens

Príbeh dievčaťa ktoré samo nevie čo chce, popletie hlavy dvom chlapom a môže byť rada, že ju obaja neopustia.
Páčilo sa mi to, no niekedy mi Kiera pripadala divná a asi aj trochu blbá. Zahrávala si s citmi a takmer na to doplatila.
Teším sa na pokračovanie :)

31.08.2020

Odmaskovaná JulieOdmaskovaná JulieTeri Wilson

Moderné spracovanie Romea a Julie a veľmi sa mi to páčilo, určite to stálo za prečítanie :)

30.08.2020

Nedotýkej se měNedotýkej se měLaura Kneidl

Hneď ako som videla knihu, vedela som, že to bude niečo pre mňa, už len obálka ma upútala, potom aj anotácia a keď som sa do nej začítala, vedela som, že je to to pravá. Presne splnila moje očakávania a možno bola ešte aj o niečo lepšia. Život sa s ňou nemaznal, no ona aj tak odišla z domu, aby utiekla pred strachom a išla na neznáme miesto, kde chcela čeliť svojmu strachu a začať od začiatku. No ten strach a to, čo v sebe celú dobu nosí, len tak rýchlo nepominie a keď sa raz za čas tie nočné mory objavia, musí s nimi bojovať. No ak má človek okolo seba dobrých priateľov a rozhodne sa to riešiť, tak život sa dokáže uberať aj tým správnym smerom, len treba veriť, že všetko sa zmení na dobré presne tak ako aj Sage...
Ja osobne knihu odporúčam a som rada, že som si ju mala možnosť prečítať a hoci bola autorka pre mňa absolútne neznáma, tak som si ju kúpila a určite neľutujem :) Veľmi rada si prečítam od nej aj iné knihy, keď budú preložené :)
Ale ten záver.... moje nervy....už aby bolo pokračovanie :)

29.08.2020

Láska a jiné lžiLáska a jiné lžiTarryn Fisher

Veľmi dobre, pútavo napísaný príbeh, celú dobu som nevedela odhadnúť, čo sa stane a aj samotný záver bol veľkým prekvapením, určite to stálo za prečítanie, odporúčam :)

26.08.2020

PS: Je to výzvaPS: Je to výzvaWinter Renshaw

Veľmi sa mi kniha páčila, presne to, čo som očakávala a autorka nesklamala :)

25.08.2020

Sny o panu DarcymSny o panu DarcymVictoria Connelly

Pre mňa bol tento príbeh veľmi pekný, pretože milujem knihy Jane Austinovej, ale aj príbeh samotný o Kay a Adamovi bol niečím výnimočný, čím všetkým si museli prejsť a predsa len sa ich život skončil tak ako v rozprávke :)
Veľmi rada sa ku knihe ešte niekedy vrátim a určite bude mať svoje čestné miesto v mojej knižnici :)

24.08.2020

Víkend s panem DarcymVíkend s panem DarcymVictoria Connelly

Niekedy nechápem tie negatívne hodnotenia, ešteže nie vždy dávam na názory iných a dávam hlavne na ten svoj.Pre mňa bola táto kniha niečím výnimočným, milujem tvorbu Jane Austinovej a tak mi bolo veľmi blízke aj toto a aj keby som jej diela nečítala, príbeh bol nádherný, všetko mi pripadalo ako z rozprávky a predsa len sa nie všetko dialo tak ako by človek očakával. Veľa záhad a osudy trochu ľudí, ktorí určite nečakajú takú zmenu, aká v ich živote príde. A to že si človek musí svoju lásku vybojovať, o tom nie je ani v tejto knihe žiadnych pochýb. Ešteže máme každá toho svojho pana Darcyho :)

23.08.2020

Kluk odvedleKluk odvedleKasie West

Knihy od tejto autorky mám veľmi rada a ani táto ma nesklamala, bola výborná, čítala sa ľahúčko a za chvíľku bola prečítaná, pekný príbeh "chlapčenskej" Charlie, ktorá si zažila svoje :)

22.08.2020

V bouřiV bouřiSabrina Jeffries

Od autorky som čítala už knihy a môžem povedať, že táto je najlepšia, aká sa mi od nej dostala do rúk. Kniha má naozaj všetko, čo má dobrý príbeh mať - láska, zrada, lož, odhalenie, slzy, smiech a správna dávka odvahy. Určite sa k nej rada ešte vrátim, na tento príbeh tak skoro určite nezabudnem :)

22.08.2020

Ruckus: Šílená láskaRuckus: Šílená láskaL. J. Shen

V porovnaní s predošlým dvoma bola táto trošku slabšia, ale určite stála za prečítanie. Vzťah Deana a Rosie je trošku iný ako tie medzi ostatnými z ich partie. Dôvody sú jasné, jej choroba a jeho život, ktorý nebol vôbec tak jednoduchý ako si všetci mysleli. A otvorí sa hlavne Rosie a ona sa zveri do rúk jemu. A samozrejme nechýba aj podpora najbližších a aj partie šialených kamarátov, no to k tejto šialenej partii patrí. A samozrejme sa dozvedáme aj o živote ostatnych párov ????
Už teraz sa neviem dočkať, kedy začnem čítať ďalšiu časť ????

18.08.2020

Vicious: Divoká láskaVicious: Divoká láskaL. J. Shen

Príbeh nesklamal, čakala som, že Vicious bude poriadny blázon a všetko to okolo ako sa to javilo v prvej knihe Defy, no prekvapilo ma, že ten chlap bol oveľa horší ako som čakala. Spočiatku som ho nenávidela, no pri konci som si povedala, že všetko malo svoje dôvody a aj pod tou drsnou maskou je milujúce srdce, hoci sa o tom musel najskôr presvedčiť on sám :)

16.08.2020

Defy: Nebezpečná láskaDefy: Nebezpečná láskaL. J. Shen

Očakávala som niečo, čo bude super a toto bolo viac než dobré, určite kopec sexu, no nevadilo mi to, príbeh, ktorý bol naozaj dobrý, síce tenučká kniha, no už teraz sa neviem dočkať ďalšej, ktorú začínam čítať a na ktorú sa veľmi teším :)

15.08.2020

Jedna noc s nímJedna noc s nímElle Kennedy

Oddychové čítanie, ktoré som si veľmi užila, presne toto som od tej knihy očakávala a nesklamala ma. Som veľmi rada, že som si ju dnes mohla prečítať a už teraz na neviem dočkať niečoho nového od autorky :)

14.08.2020

AidenAidenMelanie Moreland

Trošku slabšie ako Bentley, ale pripisujem to postave Aidena, on je iný ako Bentley, no určite neľutujem kúpu knihy a už sa teším na pokračovanie, určite táto séria stojí za prečítanie :)

14.08.2020

BentleyBentleyMelanie Moreland

Pre mňa bola táto kniha naozaj tým, čo som očakávala - príbeh, ktorý ma zaujal, niečo zábavné, záhadné a pre mňa ako stvorené čítanie. Určite sa už teraz teším na pokračovanie :)

12.08.2020

Láska a iné slováLáska a iné slováChristina Lauren

Málokedy sa stane, že ja knihu nedočítam. Ale teda ako som sa snažila, tak som sa snažila, nevedela som knihe prísť na chuť. Nemôžem si pomôcť, pripadala mi naozaj slabá. Príbeh tam akýsi je, nevadí mi striedanie prítomnosti s minulosťou, no knihe jednoznačne chýba iskra. Škoda, obálku má nádhernú

11.08.2020

VýpověďVýpověďW. G. (pseudonym)

Veľmi dobré čítanie, skvelá oddychovka, veľmi ma zaujala a aj príbeh bol skvelý, určite tomu nie je čo vytknúť a teším sa, že je ozdobou mojej knižnice :)

10.08.2020