majík1 majík1 komentáře u knih

Tiché hlasy Tiché hlasy Patricia Gibney

Skvělé a čte se samo.

18.03.2024 5 z 5

Pod rouškou šikany Pod rouškou šikany Blažena Hlasová

Výborná kniha o šikaně ve zdravotnictví. Více takových knih.

06.03.2024 5 z 5

Hedvábná past Hedvábná past Markéta Harasimová

FILys
Proč by nemohla v dubnu v 6.30h sedět na zahradě a číst?Já se v dubnu vdávala a bylo 32C.

06.03.2024 5 z 5

Gaslighter Gaslighter Markéta Harasimová

(SPOILER) Tato kniha se opět povedla.Ani bych se nedivila, kdyby něco podobného spisovatelka prožila sama.Věrohodné,až z toho mrazí. A takových knih by mělo být více a více je propagovat, kam až může zajít psychické násilí. Také,že se nemá čekat a vše si nechat od partnera líbit.
Zásah policie mne vůbec nepřekvapil. Tak to prostě je. Měla se svěřit hned lékařkám a utéct kamkoliv a nahlásit znásilnění. A neměla si ho tak urychleně brát, neboť už před sňatkem zde bylo divné chování.

30.11.2023 5 z 5

Gazely Gazely Patrik Hartl

Asi nejslabší kniha od pana Hartla.Začátek zajímavý, ale pak už se kniha neskutečně vlekla a konec jsem prolistovala jak vše dopadne.

03.11.2023 3 z 5

Jiné místo Jiné místo Kateřina Karolová

(SPOILER) Přečteno za jeden den. Napínavé, jak to dopadne. Já to pochopila, že byla nemocná.

18.07.2023 4 z 5

Olívia a on Olívia a on Táňa Keleová-Vasilková

(SPOILER) Zajímavá kniha o tom,že ne je vše růžové, jak se nám může zdát a také není nad
dobré kamarády.Tentokrát to není červená knihovna a kniha se povedla.Nevadí ani,že první díl Olivie jsem nečetla.

14.06.2023 5 z 5

Kudlanka Kudlanka Markéta Harasimová

(SPOILER) Knihy Harasimové čtu ráda,ale toto bylo trochu moc přehnané.Moc mrtvol a vrah (jak to napsat,abych neprozradila děj)zkrátka přitažené za vlasy,ale přitažlivé a čtivé to bylo protože chcete vědět, jak kniha dopadne.

02.06.2023 3 z 5

Masové kuličky se šlehačkou Masové kuličky se šlehačkou Vítězslav Jareš

Super kniha o obyčejných lidech a jejich problémech a o práci v obchoďáku s nábytkem.Na jedné straně i krásně vystiženo, jak se těžko hledá místo po 50tce.

27.05.2023 5 z 5

Vraní oko Vraní oko Michaela Klevisová

Kniha se moc povedla,opět plno postav a napětí do konce

10.05.2023 5 z 5

Slovo proti slovu Slovo proti slovu Markéta Harasimová

(SPOILER) Vynikající napínavý příběh,tak jak to paní Harasimová umí. Nejdříve jedna rána za druhou a pak sladkà pomsta. Akorát moc nevěřím, že by byl policajt takový hlupák a nevšiml si ani neověřil, že ho Gita nahrává.

18.11.2022 5 z 5

Holky se čtečkou Holky se čtečkou Vítězslav Jareš

Takové bezva čtení pro střední věk.Konec super.Karma je zdarma.A dobré hlášky.Zároveň to je kniha ze života a dobře vystihuje dnešní dobu.

25.09.2022 5 z 5

Čtenářský diář 2023: Databazeknih.cz Čtenářský diář 2023: Databazeknih.cz Daniel Fiala

Letošní diář se mi moc nelíbí a připadá mi dost drahý. Loni byl daleko lepší

07.09.2022 2 z 5

Veronika se rozhodla zemřít Veronika se rozhodla zemřít Paulo Coelho

Kniha se mi líbila,takové zamyšlení nad obyčejným lidským životem.Někdy se nám může zdát,že žijeme život nezajímavý,fádní,na nic.A pak se stane něco, nebo potkáme někoho a život se nám úplně změní.

10.05.2022 5 z 5

Stvůra Stvůra Kristýna Trpková

Pěkná a napínavá detektivka-doporučuji

09.05.2022 2 z 5

Volným pádem Volným pádem Markéta Harasimová

(SPOILER) Uf dočteno s balíkem kapesníků. Hrozná kniha, jak se může na jednoho člověka nabalit tolik neštěstí. Divím se,že jí nebyla nabídnuta pomoc od lékařů ,aby navštívila nějaká centra bezplatná,kde by se třeba setkávala s maminkami s podobným osudem.Konec také hodně nevěrohodný.Náhodou přivezou do stejné nemocnice,kde dělá bejvalýho partnera se źenou,oba zemřou a jí dají jejich dítě.?Horor se mění ve sladkou pohádku.

01.05.2022 3 z 5

Na kočičí svědomí Na kočičí svědomí Markéta Harasimová

(SPOILER) Tentokrát po detektivkách příběh opuštěné ženy,která se přes opuštěné nalezené kotě a život s ním dostane k vysněnému partnerovi. Takový odpočinkový nenáročný příběh

27.04.2022 4 z 5

Slzy a smích Slzy a smích Táňa Keleová-Vasilková

(SPOILER) Pěkná kniha,ikdyž nechápu Kamilu, jak mohla nechat týrat dceru a věřit ve změnu manžela. A kdyby nikoho nepotkala,možná by i žila s manželem dále.?Kniha krutá,ale se sladkým koncem.Opět jedna z těch lepších knih

13.03.2022 5 z 5

Když skočíš, já taky Když skočíš, já taky Bára Basiková

Milé čtení napsané v době Covidu.Autorka popisuje své dětství, mládí,výchovu dětí ,rozebírá svůj život.Nechybí zde humor i vážné věci,které zažila.Pro ty,co mají Báru rádi -bezva kniha doporučuji.

04.02.2022 5 z 5

Deník farářky Deník farářky Martina Viktorie Kopecká

Milé čtení ,jen citace z Bible a biblické příběhy mne neoslovily.

04.02.2022 3 z 5