majík1 majík1 komentáře u knih

Mrazivé vraždy Mrazivé vraždy Agatha Christie

Celkem se to dobře četlo,pro dlouhé zimní večery s dobrou kávou či čajem je kniha fajn.

23.01.2022 3 z 5

Odměna za nevěru Odměna za nevěru Klára Mandausová

Pěkné romantické čtení.

08.01.2022 5 z 5

Jak chutná strach Jak chutná strach Markéta Harasimová

Velmi napínavé, ale také hodně drastické. Kniha o tom,kam až může zajít chuť po mamonu.Hlavní hrdinka si zde sáhne na dno a pozná opravdovou hrůzu a strach.Kniha je pro silné nervy a žaludky.

10.12.2021 5 z 5

15 roků lásky 15 roků lásky Patrik Hartl

Kniha byla super nejlepší ze všech od autora.Pobavila,taková ze života. Ano otec byl bohatej tak jiná liga a jiný život,ale jinak to mělo spád,vtip,napětí,drama a zároveň to nebyl sladký románek.Zároveň ukazuje úskalí výchovy dětí od narození po pubertu u,samoživitelů.Děkuji pane Hartle ,Vaše knihy nezklamou.

26.11.2021 5 z 5

Celou tu dobu Celou tu dobu Rachael Lippincott

Nedočetla, kniha byla zdlouhavá a nudná.Divné rozhovory.Hvězdu dávám za obálku a za snahu.

09.11.2021 2 z 5

Propast Propast Jitka Ludvíková

Skvělá kniha plná napětí, emocí, s koncem oko za oko nebo Boží mlýny.Jednu hvězdu ubírám za konec.

22.10.2021 4 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Kniha úžasná a film ještě lepší.

11.08.2021 5 z 5

Štěstí má barvu levandule Štěstí má barvu levandule Pauline Mai

Nádherný románek pro jarní večery o tom,že někdy hledáme lásku,a přitom jí máme u nosu.Určitě doporučuji

15.05.2021 5 z 5

Smrtelný hřích Smrtelný hřích Markéta Harasimová

Výborná kniha o tom,kam až může zajít nenahlášené zneužívání v rodině.Rozhodně doporučuji

13.05.2021 5 z 5

Pět kroků od sebe Pět kroků od sebe Rachael Lippincott

Jedním slovem wau! Překrásná kniha o síle lásky a přátelství.Konec knihy jsem probrečela.Dozvěděla jsem se něco o nemoci c.f.Určitě doporučuji a za mně 6 *

23.04.2021

Klinická smrt Klinická smrt Markéta Harasimová

Pěkný román s prvky mystiky a předtuchy.Můžu doporučit, ikdyž má spisovatelka lepší knihy.

30.12.2020 4 z 5

Manželské zrcadlo Manželské zrcadlo Vlastimil Vondruška

Docela zajímavá detektivka.Jednu hvězdu ubírám za pomalejší rozjezd a jednu hvězdu za vyznání se v postavách.Jinak byl děj zajímavý,napínavý.

16.11.2020 3 z 5

Splnit si své sny Splnit si své sny Hendrik Winter (p)

Krásný příběh o tom,že nevíme,kdy a co nás potká a pokud to jen trochu jde,nemáme odkládat své sny na potom,protože pak a potom už být nemusí.

15.11.2020 5 z 5

Dvanáct vánočních schůzek Dvanáct vánočních schůzek Jenny Bayliss

Výborná odpočinková kniha ,která pobaví a zapomene se u ni na starosti.Bylo mi líto, že už je konec knihy a výborný by byl i film.I když tušíme jak ,kniha asi dopadne,kniha nutí číst dále, s kým se na schůzce potká a veselé jsou zde i hlášky.Určitě doporučuji na odreagování v této době.

11.11.2020

Drak spí Drak spí Michaela Klevisová

Výborná a napínavá detektivka.Určitě doporučuji

02.11.2020 5 z 5

Rodinné klbko Rodinné klbko Táňa Keleová-Vasilková

Za mně je tato kniha hodně slabá.Taková vyumělkovaná.Nejdříve nic nikomu nevychází, pak každý najde štěstí, vše se zázrakem urovná.Červená knihovna a slabota.

02.11.2020 2 z 5

Nejkrásnější dar Nejkrásnější dar Markéta Harasimová

Knihu jsem přečetla jedním dechem.Občas ukápla i slza.O mladé ženě,která si prošla peklem a jak to dopadlo si už přečtěte sami:) Určitě doporučuji.

17.10.2020 5 z 5

Když svítí hvězdy Když svítí hvězdy Markéta Harasimová

Pěkný dívčí román i o tom posuzovat lidi srdcem a že krásná tvář ještě nemusí znamenat partnera pro život.

17.10.2020 5 z 5

Román z pokoje 128 Román z pokoje 128 Cathy Bonidan

Kniha mne moc nezaujala.Hlavně je v ni přeposílání dopisů a sbírání informací.Romantika taky nic moc.Za mě spíše podprůměr.

22.09.2020 2 z 5

Dokonalá oběť Dokonalá oběť Emma Kavanagh

Začátek napínavý, vtáhne Vás do děje a nutí číst stále dál a dál, konec dost urychlený a uspěchaný.

19.09.2020 4 z 5