maia maia komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Lidská, citlivá, působivá, čtivá od začátku do konce, prolínající se lidské osudy, bolest a laskavost zároveň, pro mě silný zážitek

15.05.2018

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Souhlasím s názorem že kniha mohla mít o sto stran méně, měla jsem problém dočíst k posledním kapitolám kde do sebe vše zapadlo.Ale nelituji, konec stál za to.Kde skončilo Moře plamenů? Přehlédla jsem to ?:)

16.07.2017

Reset Reset Amy Tintera

Dobře se čte, zajímavý námět podložen vztahem hlavních hrdinů. Rychlý konec, zkusím druhý díl.

16.07.2017

Maminka neříká pravdu Maminka neříká pravdu Michel Bussi

knihu jsem si koupila a právě dočetla, nelituji, je skvělá, v knihovně bude v první řadě

18.02.2017

Jediná cesta vede nahoru Jediná cesta vede nahoru Carole Matthews

Pohádka o tom, jak bohatá rodina ke štěstí přišla.Mám ráda pohádky a tahle se četla moc dobře,opravdová realita by byla asi krutější.

26.01.2017

Růže pro Algernon Růže pro Algernon Daniel Keyes

Silný námět, kniha která Vás donutí přemýšlet, přečtena během dvou dnů jedním dechem.
Konec dojemný.Řadím mezi nejlepší knihy co jsem četla.Jsem zvědavá na film.

23.02.2016

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Měla jsem problém se začíst, nebyla to kniha kterou bych nebyla schopna odložit a číst ji jedním dechem.Změna nastala asi za polovinou knihy, dočetla jsem nedočkavá konce a se zaujetím. Zajímavá vypravěčka smrt i druhá světová válka z pohledu obyvatel německého města.Doporučuji vydržet, kniha graduje a závěr stojí za to.

09.10.2015