MahtielM MahtielM komentáře u knih

Osud hněvu a plamene Osud hněvu a plamene K. A. Tucker

Mě se knížka líbila a moc, jen ten konec byl dost rychlý a pokazil to, co celou dobu gradovalo.
Do 3/4 knihy jsem byla ve dvou “fázíJeště jednu kapitoluMusím číst pomalu, co pak budu dělat, až to dočtu a další díl je v nedohlednu?
Jen pak přišel závěr, kdy se ze sympatické hrdinky, která konečně jednou nebyla nadaná “supermocí stalo právě to.

07.03.2024 4 z 5

Zmije a křídla noci Zmije a křídla noci Carissa Broadbent

Dlouho jsem nečetla takto dobře napsanou knihu, která měla zcela nový nápad ohledně zpracování dějové linky a hlavní hrdinka byla uvěřitelná, nefňukající a adekvátně reagující (chápej, nebyla to žádná protivka ).
Všem, kteří mají rádi upíří fantasy s romantickou linkou doporučuji!

27.02.2024 5 z 5

Nasterea Nasterea Petra Stehlíková

(SPOILER) Třetí díl ve mě drobek nechal pocit, že to směřuje do situace, která se mi vůbec nelíbí a celkově na mě působil díl drobek zašmodrchaně. Pořád věřím v happyend Ilan a kapitána, ale drobek se to vzdaluje.
I přes to řadím sérii mezi mou nejoblíbenější, zároveň nápaditostí mezi naprostý unikát a jsem velkou fanynkou této série. Moc se těším na další díly.

08.01.2023 4 z 5

Zlatá klec Zlatá klec Lynette Noni

(SPOILER) Suprové pokračování prvního dílu, které navazuje na tempo a děj.
Za mě by bylo bonusem, kdyby si hlavní hrdinka srovnala priority dřív a “neběhal” z jedné strany na druhou s tím, že nikomu nechce ublížit, vybrala si a nezpackala vše, co šlo svoji naivitou
Nemůžu se dočkat dalšího dílu a rozuzlení, protože to samozřejmě skončilo v nejnapínavějším momentě.

08.01.2023 4 z 5

Královna rebelů Královna rebelů Lynette Noni

Úžasně napsaná knížka s nápaditostí děje. Hlavní hrdinka uvěřitelná, sympatická a s přístupem odpovídající věku.
Prvních 50 stránek jsem měla problém dostat se do děje, ale poté jsem se už od knížky neodtrhla a při dočtení spěchala rychle pro další díl do knihkupectví.

08.01.2023 5 z 5

Divoké srdce severu Divoké srdce severu Hanna Mácová

Kniha má parádní začátek, chemie mezi hlavními hrdiny funguje parádně a jen čeká na dovršení. V okamžiku očekávání hlavního zvratu se děj zadrhne a z mého pohledu komplikuje tak, že v rámci jedné knihy to nelze důstojně vyřešit a přestávám chápat náplň hlavního konceptu knihy, která byla tak slibně nakročena. Od toho okamžiku to již není tak úchvatné, jako do tohoto momentu “bitvy”. Přesto kniha je napsána pěknou, čtivou formou a určitě stojí za to si ji přečíst. Doporučuji.

24.12.2020 4 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Asi zatím nejlepší knížka, kterou jsem od této autorky četla. Doporučuji :)

08.01.2019 5 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Parádní :) skvěle napsané, těším se na další díly :)

06.01.2019 5 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Doporučuji - parádní knížka napsaná s vtipnými hláškami. Moc se mi líbila :)

03.01.2019 5 z 5

Krutá krása Krutá krása Rosamund Hodge

Na knížku jsem se těšila, úplně neuchvátila, ale patří rozhodně k těm zajímavějším. Ze začátku jsem měla problém se začíst, ale později jsem byla zvědavá, co bude na další stránce a došlo i občas na nějaké to dějové překvápko.

13.04.2018 3 z 5

Devět dní Devět dní Zuzana Strachotová

Knížka mě úplně neuchvátila, ale ani neurazila. Přišlo mi to nasazované na klasický scénář, kdy bych očekávala větší akci a momenty překvapení. Vzhledem k tomu, že se jedná o autorčinu prvotinu, tak jsem zvědavá, zda se to v příštích dílech rozjede.

02.04.2018 3 z 5

Faja Faja Petra Stehlíková

Úžasná série, výborná knížka! Děj, postavy jsou velmi propracované a celkově krásně napsané. U mě se zařazuje tato série mezi mé nejoblíbenější. Jen to čekání na další díl bude dlouhé :/

01.04.2018 5 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Jedna z nejlepších knížek, které jsem z tohoto žánru četla. Knížka mě úplně uchvátila. Velmi doporučuji! :)

30.03.2018 5 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Naprosto skvělá kniha!

30.03.2018 5 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Kniha mě neurazila, ale ani nenadchla. Už jsem četla lepší díla (zejména se série Off Campus) od této autorky. Problém jsem měla s velkým množstvím jmen a začátek mi přišel drobek zdlouhavý.

30.03.2018 3 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Na knihu jsem se velmi těšila, ale velkolepý druhý díl u mě nepřesáhla. Ze začátku jsem měla problém se do děje dostat, ale gradující děj mě přesvědčil, že se opět jedná o povedenou knihu od této autorky a stojí za to si ji přečíst. Problém byl tedy s velikostí knihy, špatně se držela, ale na takovou porci stránek bychom měli být od této autorky již zvyklý.

30.03.2018 4 z 5