maha75

Iva HüttnerováIva HüttnerováI. Hüttnerová

Minimum textu, zato veliká spousta krásných obrázků, které hladí po duši...

Obrázky z láskyObrázky z láskyI. Hüttnerová

Překrásná knížka, obrázky paní Hüttnerové prostě miluju!

HanaHanaA. Mornštajnová

Naprosto úchvatná kniha od první do poslední stránky. Velmi silný příběh, budu na něj ještě hodně dlouho myslet a vstřebávat ho. Za mě 10 hvězdiček! A už mám koupené další knížky od této autorky...

O JežíškoviO JežíškoviD. Laňka

Také jsme četli s dětmi před Vánoci. Nevím, jestli se na večerní čtení těšily více děti nebo já sama :-) Moc krásná knížka, která ukazuje, že si mají lidé pomáhat a odpouštět.

Člověk GabrielČlověk GabrielK. Dubská

Překrásný příběh. Vřele doporučuju!

Věci, květiny, zvířatka a lidé pro dětiVěci, květiny, zvířatka a lidé pro dětiV. Nezval

Tuhle knížku prostě miluju!

Heřmánkové údolíHeřmánkové údolíH. M. Körnerová (pseudonym)

Nádherná kniha, sice smutná, ale opravdu nádherná. Udělala na mě veliký dojem. Četla jsem ji před několika lety a pořád na ni myslím, úplně mě dostala. Jednu mám ve své knihovně a další dvě už jsem koupila jako dárek. Jen ten konec byl až moc rychlý. Poslední roky života hlavní hrdinky popsala autorka opravdu velmi stručně. Mohla tomu období věnovat více stránek nebo naopak skončit román dříve. Ale to nic nemění na tom, že dávám knížce 5 hvězdiček :-)

Nic není, jak se zdáNic není, jak se zdáA. Nicoll

Moc krásný příběh. Tedy až na ten sci-fi konec. Ten snad musel dopsat jiný autor.

Bez práce nejsou koláčeBez práce nejsou koláčeZ. Pospíšilová

Opravdu úžasná knížka! Vtipné veršované texty (navíc poučné) a překrásné ilustrace Magdy Veverkové. Knížku miluju já i moje děti. Kdyby to šlo, dáme 10 hvězdiček :-)

Tomáš Garrigue Masaryk: Myslitel a prezidentTomáš Garrigue Masaryk: Myslitel a prezidentF. Emmert

Bohužel (jak již bylo napsáno níže) chyba na chybě. Zrovna u této knihy mě to mrzí mnohem víc než u jiné.