Madi Madi komentáře u knih

Panny Panny Alex Michaelides

Souhlasím s většinou, Mlčící pacientka byla kvalitou někde úplně jinde. Dej mě vůbec nechytil, nemělo to spád, ani zajímavý děj - twist na konci neznamená kvalit i čtení.
Proč tam vůbec byly ty Panny? Stejně jsme se o nich vůbec nic nedozvěděli. Hlavní hrdinka byla nudná, plocha a jako terapeutka mi přišla naprosto neschopná.
A ze srdce nesnáším ty bláboly o tom, že : v očích se mu zablýskla panika, strach avšak s nádechem lásky a porozumění a blablabla. A tady toho bylo hojně.

16.04.2024 1 z 5

Až moc blízko Až moc blízko Eleanor Moran

Dočetla jsem to ke stránce 63 a dal číst nebudu. Vůbec mě to nezaujalo.

12.04.2024

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Začala jsem Jáchymem a ten mě i bavil víc, než Veronika. U ni jsem si už ke konci říkala, že by mohl být konec, protože se pribeh strašně vlekl a patlal.

05.04.2024 3 z 5

Ukradené dětství Ukradené dětství Lisa Brönnimann

Strašné. Místy jsem si říkala, ze je neuvěřitelné, kolik krutosti a týrání dokáže přežít tak malé dítě. Když jsem četla o tom jak malá Lisa touží jen po projevu lasky, nebo si chtěla hrát s ostatními, ale děcka ji šikanovali, opravdu mě to bolelo.
Někdo tu psal, že ten konec je takový zrychlený-ano, taky mám ten názor. Přišlo mi, že autorka chtěla popsat především svoje dětství.
A otázka za milion. Jak dopadla Anna?

26.03.2024 5 z 5

Temná ukolébavka Temná ukolébavka Polly Ho-Yen

Knížka ma velice zajímavý námět. Člověku si může říkat, že něco takového se nemůže stát, ale kdo ví... Ocenila bych kdyby se dej věnoval samotným Vykonavatelum a vůbec celému systému úřadu na odebírání dětí.

21.03.2024 3 z 5

Když jsi odešel Když jsi odešel John Marrs

Dočteno jsem lehce zklamaná. Dvě knihy od autora, které mám uz prectene byly o chlup lepší.
Ale i tak knížku doporučuje, příběh mě moc bavil.

28.02.2024 4 z 5

Spřízněné duše Spřízněné duše John Marrs

Perfektní. Ten den co jsem ji dočetla, jsem si od autora šla vypůjčit další.
Jinak už tu asi bylo vše popsáno. Bavily mě všechny dějové linky, ale nejvíc mě asi zaujala Ellie a Christopher.

13.02.2024 5 z 5

Ulíbám tě k smrti Ulíbám tě k smrti Ellen Berg

(SPOILER) Když si chci přečíst něco nenáročného, nějakou milou blbinu, docela ráda sáhnu E.B. Tahle knížka byla jiná, než ostatní. Chyběla tu totiž obvyklá šablona, kterou autorka používá-obtloustlá ženská 40+, zhrzena manželem, ťunťa které se moc nedaří...Anna byla naopak chytrá, pěkná ženská, která to někam dotáhla. Ani tady teda nechyběly hory jídla. Ale fajn, byla jsem ráda i za ty malé změny. No ovšem takových nelogičnosti, policajti idioti, po nekolika letech zášti otec během nekolika vteřin prijme sveho syna, propuštění několikanásobně vražedkyně...Ale párkrát mi knížka prisla docela vtipna. Suma sumárum 2 a půl hvezdy.

09.02.2024

Závěj Závěj C. J. Tudor

Nebylo to nijak výrazně zle, ale taky nic co bych si zapamatovala delší čas. Některé zvraty mě potěšily, u některých jsem si říkala, že si je autorka mohla odpustit.
Byla to moje první kniha od C.J.Tudor a nenalákala mě, abych sáhla po j8nem titulu od ní.
Z postav byl asi nejlepší Carter, mám ráda kousavý humor.

30.01.2024 3 z 5

Staré křivdy Staré křivdy John Marrs

Kniha je skvělá. Pořád se něco děje, krátké kapitoly vás nutí číst dál a dál. Je tam několik zvratů a většinu z nich jsem vážně nečekala. První moje kniha od Mareše, ale určitě ne poslední.

22.01.2024 5 z 5

Rodina odvedle Rodina odvedle Sally Hepworth

Dávám o jednu hvězdičku méně za ten strašně sladkobolný konec, ten mi zážitek ze čtení dost kazil. Ale i přesto vám můžu jen doporučit a posledních cca 10 stran ignorujte.

03.01.2024 3 z 5

Šepot z lesa Šepot z lesa Kateřina Surmanová

Docteno jen kvůli tomu, že nerada nechávám knihy nedoctene. Spousta věcí zůstane nedoresena (Hanka, jak to bylo dál.. ). Strasne se to táhne, stačila by klidně polovina stránek. A když už jste na konci, je to všechno najednou hrr a to nejdůležitější se odehrává na posledních pár stranách.

19.12.2023 1 z 5

V hnízdě kolibříka V hnízdě kolibříka Ana M.

Blbost. Karolína mě strašně stvala. Bylo jí celkem jedno, že ten její nabíječ umřel, štvalo ji to jen z toho důvodu, že už ji to nikdy neudělá. Kráva. Pachatel těch vzkazů byl snad všem a hned jasný. Erotické scény nudné.

08.12.2023 odpad!

Zabiják Zabiják Martina Cole

Ano i ne. Některé pasáže se mi líbily hodně a pak jsem se zase nudila. Zbytečně moc postav. Dost brzy jsem odhalila hlavního pachatele.

08.12.2023 3 z 5

Dokonalá přítelkyně Dokonalá přítelkyně Karen Hamilton

Zbytečně dlouhé, ke konci už jsem se nudila.
Juliett byla každopádně super psycho ženská.

11.07.2023 3 z 5

Nůž Nůž Jo Nesbø

(SPOILER) Zklamání jako řemen. Naprosto průměrná detektivka, dokonce jsem váhala nad 2 hvězdami, takže ty 3 jsou hodně slabé. Smrt Rakel mě nesokovalo, nikdy jsem její postavu neměla ráda. Ani odhalení pachatele na mě nezapusobilo. Škoda, 10.dil Policie byl výborný, ale po tomhle se mi do dalších dílů ani nechce pouštět.

11.06.2023 3 z 5

Milé dítě Milé dítě Romy Hausmann

Koupeno v Levných knihách za pár korun a jo, nebyla to špatná volba. Dej mě držel v napětí až do konce. Ten už byl teda dost prekombinovany, jak už to u podobných románu bývá.

10.05.2023 4 z 5

Kámen, nůžky, papír Kámen, nůžky, papír Alice Feeney

Svižné, zajímavé, solidní pointa i zvraty.

12.04.2023 4 z 5

Striptérky Velkého jablka Striptérky Velkého jablka A. K. Veliká (p)

To pětihvězdičkový hodnocení je pro mě nepochopitelný. Jako pitomoučká oddychovka/pohádka dobrý, ale pět hvězd? A abych nezapomněla, taky zjevná inspirace 50 odstíny. Tam byl hlavní hrdina taky totální chuj.

12.04.2023 2 z 5

Doktore, fofrem, jde o život! Doktore, fofrem, jde o život! Patrick Taylor