maci_aa maci_aa komentáře u knih

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Hadrový panák mě nadchl, ale tato kniha mě v mnohém překvapila a za mě určitě předčila Hadrového panáka. Super, těším se na další knihu tohoto autora.

16.07.2018 5 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Jako první knihu tohoto autora sem četla Stalker. Moc jsem se těšila na další (tedy první díl této série :-)) A kniha mě nezklamala, Nemohla jsem se od ní odrhnout, četla jsem kdy se dalo, jelikož mám malé mimčo, tak po kousíčkách, Napínavé až do konce, když jsem si myslela, že vím jak kniha skončí, autor mě překvapil a bylo vše zase jinak. Vřele doporučuji.

24.08.2016 4 z 5

Osamělá smrt Osamělá smrt Lisa Jackson

Moje první kniha od této autorky a určitě né poslední. Od začátku do konce napínavé. Líbí se mi jal autorka dokázala prolnout děj s osudy hlavních hrdinů a k tomu nic nenaznačit, jak by to vše mohlo dopadnou.

15.08.2016 4 z 5

Na hraně věčnosti Na hraně věčnosti Jessica Ann Redmerski

První díl mě dostal, těšila jsem se na druhý a ten byl pro mě ke konci zklamáním. Do 2/3 knihy jsem knihu četla jedním dechem, ale do poslední třetiny jsem se musela nutit. Navíc velice předvídatelný konec.

11.07.2016 3 z 5

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

Kniha mě zpočátku moc nenadchla. Asi tak do 80 strany jsem se ještě rozhodovala jestli ji vůbec dočtu, ale ještě že jsem se rozhodla, že ano. Pak mě najednou tak upoutala, že jsem ji nedokázala odložit. Velice poutavý děj s očekáváním co bude dál. A konec strhující, už dlouho jsem nepotřebovala u knížky kapesníček.

06.06.2016 4 z 5

Sběratel kůží Sběratel kůží Jeffery Deaver

Opět skvěle napsaná knížka tohoto autora. Přečetla jsem jí jedním dechem.

02.05.2016 4 z 5

Jedna jediná noc Jedna jediná noc Kyra Davis

Knihu jsem dočetla. Od začátku knihy je předvídatelný konec knihy. V erotických scénách chyběla jiskra a hlavní hrdinka? Ta se sebou nechá ode všech zametat, až to ani není možné, že někdo takový by byl. Čekala jsem od knihy více :-(

03.10.2015 1 z 5