Macek58 Macek58 komentáře u knih

Svorka Svorka Katarína Holetzová

Zajímavá zápletka a ještě zajímavější závěr. Když tak autorka bude pokračovat, jisté se v budoucnosti dočkáme dalších zajímavých a propracovanějších detektivek.

06.04.2018 3 z 5

Smrť prekliatych Smrť prekliatych Katarína Holetzová

Zajímavá prvotina autorky. Nesmíme při hodnocení srovnávat s jinými autory / Dán, Češka, Neuer nebo severská krimi/. Hlavní hrdina není "Superman" a ani pohled na policejní práci není na jedničku. Přesto se dá knížka přečíst.

06.04.2018 3 z 5

Pôvod Pôvod Dan Brown

Klasický Brown. Místami sice trochu rozvláčné ale dá se to číst.

24.03.2018 4 z 5

Skočný příliv Skočný příliv Rolf Börjlind

Napínavá detektívka, ta severská krimi mají něco do sebe.

16.03.2018 4 z 5

Nepriateľ štátu Nepriateľ štátu Jozef Karika

Proti prvním dvou dílúm už jenom vyšumění. Zbytečně moc krve, lítajících hlav a nereálného rozuzlení - i když v podobnosti čistě náhodné - šlo o fikci.

09.03.2018 3 z 5

V tieni mafie II - Čas dravcov V tieni mafie II - Čas dravcov Jozef Karika

Dobré pokračování prvního dílu. Bohužel, taková byla realita - nebo podobnost čistě náhodná?

09.03.2018 4 z 5

V tieni mafie V tieni mafie Jozef Karika

Výborná knížka, i když místami doasti drsná jen pro silné povahy. Konečně někdo napsal, i když v takovéto formě - podobnost čistě náhodná - jak to na Slovensku v 90.letech bylo.

09.03.2018 4 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Dobrá detektivka.Nikdy neuškodí občas přejít na severské krimi.

06.03.2018 4 z 5

Hřbitov nadějí Hřbitov nadějí Karin Slaughter

Dobrý čtení. Autorka vždy má něco v rukávu, čím překvapí.

15.02.2018 4 z 5

Genesis Genesis Karin Slaughter

Co ke knize dodat, další povedená kniha autorky plná napětí i když místami trošku drsnější.

15.02.2018 4 z 5

Bez víry Bez víry Karin Slaughter

Další kniha autorky, kterou jsem přečetl skoro jedním dechem. Sice trochu drsnější, ale o to víc čtivá. Už beru do ruky další.

08.02.2018 4 z 5

Království meče Království meče František Niedl

Výborné čtení, něco historie, něco válečnictví, ukázka toho, jak to v té době chodilo.

23.01.2018 5 z 5

Mrazivý strach Mrazivý strach Karin Slaughter

Dobrá detektivka i když trošku na naše pom)ery drsnější.

20.01.2018 4 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Jedna z prvních severských krimi, které jsem četl. A protože byla dobrá, rád si přečtu další od tohoto autora.

16.01.2018 4 z 5

Stigma Stigma Karin Slaughter

První přečtená kniha od této autorky. Zajímavě propletené dva časové dějové línie. Dobré čtení. Jistě sáhnu i na další knihy autorky.

05.01.2018 4 z 5

Cigaretka na dva ťahy Cigaretka na dva ťahy Dominik Dán

Myslím, že netřeba komentáře, jako vždy výborný. Zase budu netrpělivě čekat na další knihu s jistě zajímavým dějem.

05.01.2018 5 z 5

Mrtví se mstí Mrtví se mstí Jan Bauer

Pohodové čtení na dlouhé zimní večery.

03.01.2018 4 z 5

Smrt poctivého lichváře Smrt poctivého lichváře Stanislav Češka

Klasické čtení na dlouhé zimní večery.

13.11.2017 4 z 5

Nelítostná vražda Nelítostná vražda Stanislav Češka

Klasická moravská detektivka, k tomu z rodnýho Brna.... jen tak dál pane spisovateli ...

13.11.2017 3 z 5

Čierny rok: Vojna mafie Čierny rok: Vojna mafie Jozef Karika

Výborné čtení a bohužel ukazuje na krutou realitu ...........................................

09.11.2017 4 z 5