Macek58 Macek58 komentáře u knih

Trvalá bydliště Trvalá bydliště Josef Holcman

Další přečtená kniha od tohoto autora...asi se budu opakovat, ale je krásné číst knihu o prostředí a osobách, které člověk pozná.

04.03.2020

Les prízrakov Les prízrakov Juraj Červenák

Další výborná kniha čtená jedním dechem. Autor je kniha od knihy lepší a lepší. Už se těším na další.

08.02.2020 4 z 5

Vlk a dýka Vlk a dýka Juraj Červenák

Přečteno jedním vrzem :-) . I sám Barbarič si dovedl poradit. Trošku zjemnění po předchozích knihách této série. A nyní budu netrpělivě čekat na dalsí pokračovaní série.

05.02.2020

Záhady českých dějin Záhady českých dějin Jan Bauer

Klasické pohodové čtení. Stokrát odložená kniha a stokrát jsem se k ní vrátil.

27.01.2020

Gangréna Gangréna Rolf Börjlind

Opět nezklamali. Výborné čtení, i když spád děje trošku kolísavý. I tak budu čekat na další novou knihu autorů.

22.01.2020 4 z 5

Ďáblova maska Ďáblova maska Tom Egeland

Něco jiného než klasická detektivka. Pan profesom nemá chybu.

16.01.2020 4 z 5

Prekliate dedičstvo Prekliate dedičstvo Václav Neuer

A je tu další autorova kniha. Přečtená jedním vrzem. Jen tak dál. Je co dohánět v porovnání s Dámen :-). Hlavně si udržet svůj styl.

05.01.2020

Inspektor s velkým ptákem Inspektor s velkým ptákem František Niedl

Výborný pohodový čtení.Doufám, že bude další kniha stímto policajtem.

28.12.2019 4 z 5

Ukradená vražda Ukradená vražda Stanislav Češka

Klasický Češka. Detektivka má spád, dobře se prolínají dva případy. Přečtené jedním dechem.

26.12.2019 4 z 5

Diabol v zrkadle Diabol v zrkadle Juraj Červenák

Dobrý oddechový čtení.

24.12.2019 4 z 5

Strach Strach Jozef Karika

Občas neuškodí zabrousit i do oblasti hororů. Pohodové čtení.

21.11.2019

Falknovská huť Falknovská huť Vlastimil Vondruška

A hurá na další ságu. Po přečtení prvního dílu už netrpělivě čekám na další. Jako vždy autor nezklamal.

30.09.2019

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Zajímavé čtení oproti jiným knihám autora...takové zpestření.

10.03.2019

Tiene minulosti Tiene minulosti Václav Neuer

Autor zraje jako víno i jeho knihy.Přečtená jedním vrzem :-).Jen tak dál. Už se těším na další.

03.03.2019

Epištoly o elitách a lidu Epištoly o elitách a lidu Vlastimil Vondruška

I tato kniha by měla patřit mezi povinnou četbu na školách a jistě by neuškodilo, kdyby si ji přečetli naši politici....od nejnižšího po nejvyššího.

02.03.2019

A je tu konec jedné epopeje....a už s netrpělivostí čekáme na novou.... jistě bude tak dobrá jako tato.

Venuša zo zátoky Venuša zo zátoky Dominik Dán

Nechci se stále opakovat. Dán je jednička a každou knížku zhltnu na posezení a pak netrpělivě čekám na další.

02.03.2019

Jsi můj král (dvojkniha 1. a 2. díl) Jsi můj král (dvojkniha 1. a 2. díl) Jan Bauer

Dobré čtení, pohodovka na dlouhé zimní večery.

03.02.2019 4 z 5

Stále vládne mráz Stále vládne mráz Rolf Börjlind

Skvělá severská krimi na naše poměry trochu drsnější, ale s aktuálním tématem - migranti.

22.01.2019

Rozervané království Rozervané království František Niedl

Pohodové čtení, přečtené jedním dechem..., už se těším na pokračování.

18.01.2019