M.C.SMITH Online M.C.SMITH komentáře u knih

Trnová královna Trnová královna Gina Chen

Za mne tato kniha ne. Bohužel. Neupoutala mne a do čtení jsem se musela nutit.
Kniha měla skvělý námět, který nebyl plně využit. Čekala jsem od knihy více.
Knihu jsem přečetla a vím, že jednou to stačilo.

17.04.2024 2 z 5

Zmije a křídla noci Zmije a křídla noci Carissa Broadbent

Tato kniha mne velmi mile překvapila. Velmi zřídka se již najde kniha s upíry, jež je originální a tady se mi to zdá se povedlo.
Čtení jsem si užila, bylo to napínavé a a pro mne super.
Jsem zvědavá na pokračování, na které se velmi těším.

Mne se kniha líbila a mohu ji jen doporučit.
Pokud máte rádi upíry a chcete něco opravdu originálního, určitě této knize dejte šanci.

09.04.2024 4 z 5

Zrádci krve Zrádci krve Lynette Noni

Skvělé zakončení série. Knihu jsem si užila.
Pro mne měla pomalejší rozjezd a chvilku jsem se nemohla začíst, ale pak jsem se chytla a čtení to bylo dobré.

Celá série si zaslouží šanci. Moc ráda si knihy v budoucnu přečtu zase znovu.

29.03.2024 4 z 5

Mladokrevní Mladokrevní Sasha Laurens

Od této knihy jsem čekala naprosto něco jiného. Slibovala upíry a místo toho jsem dostala docela sladkou romanci. Smrticí virus, náhražka krve, to všechno mělo obrovský potenciál, který nebyl moc využit. Škoda. Kniha by určitě dostala mnohem větší grády.
Jinak se četla dobře a rychle, určena je spíše pro mladší generaci, ale i tak jsem si čtení docela užila. Byla to jednoduchá kniha, která nenadchne a ani neurazí.
Škoda, že autorka nevyužila všechny možnosti. Takže takové
2,5*.

23.03.2024 3 z 5

Světlo v plameni Světlo v plameni Jennifer L. Armentrout

Už se těším na další díl.
Autorka píše skvěle a i když mám jisté výhrady, kniha se mi moc líbila.
Napínavé čtení, které jsem si užila. Konec jsem rozhodně nečekala.
Mohu jen doporučit.

18.03.2024 4 z 5

Temná harmonie Temná harmonie Laura Thalassa

Tak tohle bylo skvělé, ke konci sice trochu moc přeslazené, ale jinak nemám co vytknout.
Naivní čtení, do kterého se musíte zamilovat. Pro mne parádní, jsem spokojená a za pár let se k sérii ráda vrátím.

28.02.2024 4 z 5

Světla na obloze Světla na obloze Lisa Lueddecke

Tuto knihu jsem četla už podruhé a pořád ji mám velmi ráda.
Příjemné čtení, které si zaslouží šanci.
Za pár let se ke knize zase vrátím a chutí si ji přečtu znovu.

15.02.2024 4 z 5

Trnitá kletba Trnitá kletba Anežka Kočová

Příjemné a velmi čtivé. Kniha mi sice trochu připomínala jinou knihu již dříve vydanou, ale i tak mne čtení bavilo. Nechyběla jí originalita a člověk se i něco zajímavého dozvěděl.
Velmi příjemné a myslím, že v budoucnu si knihu přečtu znovu. Jsem zvědavá na další díl.

31.01.2024 4 z 5

Morová rána Morová rána Margit Sandemo

Velmi milé překvapení, kniha se četla moc dobře a mrzí mne, že nemám zatím moc času na čtení.
Příjemný začátek série.

19.01.2024 4 z 5

Dobrá znamení Dobrá znamení Terry Pratchett

Skvěle jsem se bavila. Kniha byla napsána naprosto dokonale, plná humoru a přesto se člověk musel i zamyslet.
Jako první jsem viděla seriál, který mne bavil a mám ho moc ráda. Proto jsem se rozhodla, že by nebylo od věci přečíst si knihu a jsem nadšená.
Pro mne topovka, kterou si ráda přečtu znovu.
Tato kniha mi neuvěřitelně sedla!

11.01.2024 5 z 5

Balada mrtvého světa Balada mrtvého světa Alžběta Bílková

Nenadchne a ani neurazí.
Kniha se mi vcelku líbila. Zajímavý svět i postavy, ale přesto tomu pro mne něco chybělo.
Určitě si zaslouží šanci.

07.01.2024 3 z 5

Poslední život prince Alastora Poslední život prince Alastora Alexandra Bracken

Podobné knihy mne vždy velmi bavily. Knihy se četla velmi dobře, rychle. Bylo to příjemné a já se bavila.
Jistě že má kniha své mouchy, ale mne se líbila.
Je určena spíše mladším čtenářům a i když už dávno nejsem cílová skupina, kniha se mi zamlouvala.

02.01.2024 3 z 5

Stíny Citadely Stíny Citadely Radek Sterakdary Starý (p)

Kniha byla moc dobrá, ale musím říci, že se mi četla o trochu hůře než předchozí dva díly. Nevím, čím to bylo.
Pro mne tento díl průměr, škoda. Autor píše moc dobře.

31.12.2023 3 z 5

Zrazená Zrazená Kiera Cass

O trochu lepší než první díl, ale pořád to pro mne bylo nic moc záživné.
Jsem zklamaná a vím, že se k těmto dvěma knihám už nevrátím.

26.12.2023 3 z 5

Beladona Beladona Adalyn Grace

Tato kniha byla skutečně milé překvapení. Bavila mne od začátku do konce.
Postavy byly dobré, obzvláště jedna se mi zamlouvala.
Pro mne pecka, ke které se časem určitě zase vrátím.
Knihu mohu jen doporučit, určitě si zaslouží šanci.

22.12.2023 4 z 5

Zaslíbená Zaslíbená Kiera Cass

Velké, velké zklamání. Od autorky jsem četla před delším časem Selekci a bavila mne, proto jsem se rozhodla, že si pořídím i tuto duologii a zdá se, že jsem šlápla vedle.
Bylo to ploché a takové nemastné neslané. Autorka pluje jen po povrchu a je to škoda.
Kdyby se děj více rozvedl a postavy byly propracovanější, dílko by bylo dobré.

Kniha se četla dobře, ale pro mne jedno velké ouvej. Druhý díl si přečtu, ale to už jen kvůli tomu, že ho mám v knihovně a nechci, aby zůstal nepřečtený.

18.12.2023 2 z 5

Město duchů Město duchů Victoria Schwab

Milé a příjemné čtení. Kniha mne bavila, sice už nejsem cílovka, ale to vůbec nevadilo.
Mám ráda podobné knihy a tohle bylo pro mne jako stvořené.

15.12.2023 4 z 5

Poslední hvězda Poslední hvězda Radek Sterakdary Starý (p)

Autor je vážně velmi dobrý spisovatel. Je až s podivem co vše dokáže vymyslet a jak to vše dokáže zkombinovat tak, aby to fungovalo.
Arila je pro mne vždy lahůdkou. I když jsem našla i pár much v postavách, ale to je jen můj problém. Pár postav jsem si naopak oblíbila.
Určitě to zkuste, třeba vám knihy padnou do noty.

11.12.2023 4 z 5

Čepel tajemství Čepel tajemství Tricia Levenseller

Kniha mne nenadchla a ani neurazila. Líbila se mi magie. Ta byla velmi dobře vymyšlena. Kniha se četla rychle a bylo to příjemné, mne však moc neoslovila a myslím, že je to kvůli Zivě.
Jinak se mi kniha docela líbila.

07.12.2023 3 z 5

Třpytný dvůr Třpytný dvůr Richelle Mead

Chtěla jsem něco lehkého, oddechového a sáhla jsem dobře.
Kniha byla příjemná, nenáročná, četla se lehce a mne bavila. Autorka umí dobře psát.
Takže pokud chcete něco trochu naivního a hodně dívčího, tohle je přesně ta kniha.
Já si čtení užila a věřím, že si ho užijete taky.

04.12.2023 3 z 5