LyP LyP komentáře u knih

knížka se mi nelíbila,tedy až na nějaké povídky.. samozrejme :)
a proto také dávám jen 2 hvězdičky

22.01.2016 2 z 5

Isla a šťastné konce Isla a šťastné konce Stephanie Perkins

Knížka byla naprosto fantastická,hrozne si mi líbila.(SPOILER).A jsem ráda ze to skoro na konci vypadalo že spolu jenom nezustanou.Tím ctenáre autorka "nutila" číst dál a dál.....
Proste super! :))

28.12.2015 5 z 5

Město z kostí: Oficiální obrazový průvodce k filmu Město z kostí: Oficiální obrazový průvodce k filmu Mimi O'Connor

Knihu jsem dostala na vánoce i presto ze mi kamosky radili at si to nekupuju ze to je zbytecný a ze ten film se nepovedl... Me se ale film zdál supr az na nekteré nedostatky jako napr ze Jace mel místo zlatavých očí modré ,že Clary mela mít zrzavé vlasy a ne rudé atd. atd... Ale me to vyhovovalo protoze bych si Treba Clary jinak nez Lily Collins uz nedokázala predstavit....
Této knízce tedy dávám 5 hvezdicek :))

27.12.2015 5 z 5

Knížku zatím ctu a jsem asi u 6.povídky a upřímně me to moc nebaví....A ani nedokázu rict proc,nevím jestli je to stylem psaní nebo tim ze je jsou ty povídky krátké... proste nwm ale hned od té 1.povídky me knížka nenadchla a pritom jsem se na ní hrozne tesila...

27.12.2015 2 z 5

Otka: Ošklivá tlustá kamarádka Otka: Ošklivá tlustá kamarádka Kody Keplinger

Kniha bylo hezká a dobre se cetla....A autorka dobre vystihla dnešní napr.rodinné problémy atd...

27.12.2015 4 z 5

Město nebeského ohně Město nebeského ohně Cassandra Clare (p)

Knížka tak špatná nebyla jen se mi zdál ten konec trochu otevřený a já otevřený konce ráda nemám..

27.12.2015 3 z 5

Město ztracených duší Město ztracených duší Cassandra Clare (p)

tenhle díl byl jako další díly naprosto super,jen mi tam nějak chyběla ta romantika.

14.12.2015 4 z 5

Čas mezi námi Čas mezi námi Tamara Ireland Stone

Byl to velmi krásný příběh a také zajímavý.Hned jak jsem zacala cist tak jsem se už od neho nemohla odtrhnout :))

03.12.2015 5 z 5

Tlukot mého srdce Tlukot mého srdce Alf Kjetil Walgermo

Knížka se mi moc líbila a doporucuju :))

03.12.2015 5 z 5

Nemožná holka @ adorkable Nemožná holka @ adorkable Sarra Manning

Knížka byla ze zactku jako u jinych trosku nudná ale pak se to rozjelo a super..

03.12.2015 3 z 5

Horečka Horečka Lauren DeStefano

Tento díl o trosku zklamal oproti toho prvního ale byl stjne super.Ale naostval me ten konec,skoncil zase nerozhodne a už se nebude prekladat dálší díl pokud vím atkže jsem totálne rozzurena

Na stříbrné cestě Na stříbrné cestě Alice Moss

Tento díl jsem nečetla a popravde se mi do neho ani moc nechce..

Smrtící polibek Smrtící polibek Alice Moss

Kniha byla super a podle me je Finn naprosto dokonalý :))

Políbená měsícem Políbená měsícem Amy Plum

Tento díl byl ještě lepší nez ten predchozi ale totalne me rozzuril ten konec,ze skoncil nerozhodne. Ale už se moc tesím na dalsí díl snad vyjde brzy :))

Okouzlená nocí Okouzlená nocí Amy Plum

Knížka byla naprosto dokonalá,přecetla jsme j 1 dechem a po precteni jsem bezela do knihovny pro dalsí díl. :) Rozhodne doporucuji

První První Kiera Cass

Předchozi díly se mi zdály mnohem lepší.Ale i tento díl byl super.A jsem rada za to jak to skoncilo až na nekteré veci.

Elita Elita Kiera Cass

Tenhle díl se mi zdál se všech nejlepší ale doufala jsem ze se America v tomto díle rozhodne pro koho bude,ale bohuzel se tak nestalo.A docela me to stvalo ale naoplatku tim nás autorka vlastne "donutila" si precist další díl.

Selekce Selekce Kiera Cass

Knžka bylo docela podobná Hunger games.Byla docela ctiva a hezky napsaná.Obálka je naprosto dokonale ilustrovaná

Nádherná svadba Nádherná svadba Jamie McGuire

Tento díl me velmi zklamal nebyl podel mych predstav.Autorka vše rozepisovala az moc podrobna ale zase bylo dobré že psaní stridala z Travisova pohledu na Abbyin pohled.

Proroctví Proroctví Jamie McGuire

Podle me tenhle dil se moc nepovedl,prvni dil akcnejsi a také i zabavnejsi. Melo to skoncit tim 1.dílem.Ale i tento dil nebyl k zahozeni