Lusius Lusius komentáře u knih

Světlo a stíny Světlo a stíny Leigh Bardugo

Knihu jsem začala číst protože se o ní všichni vyjadřovali jako o něčem naprosto úžasném. Dvakrát sem knihu odložila. Kniha má dobrý nápad, ale provedení pokulhává.. tolik klišé v jedné knize jen tak nenajdete.

29.04.2021 2 z 5

Krutá krása Krutá krása Rosamund Hodge

Knihu jsem přečetla na jeden zátah. Styl hodně alá kráska a zvíře jen je to mnohem víc zmatené. Ke konci už sem měla problém se trochu orientovat, ale to může být třeba překladem... možná by to chtělo zkusit číst v aj.

23.09.2020 3 z 5

Reset Reset Amy Tintera

Naprostá spokojenost, knihu jsem dá se říct uplně zhltla. Vcelku originální nápad, čtivé a co hlavně oceňuji je delka děje v jedné knize. Nečekala jsem, že se již v prvním díle dostanou až k rezervaci....

13.08.2013 4 z 5

Inkubovy sny Inkubovy sny Laurell K. Hamilton

Nechtělo se mi čekat na překlad, tak jsem ji přelouskala v aj... a myslím že jako vždy se jí nedá nic vyčíst :D

23.04.2013 5 z 5

Zlodějka duší Zlodějka duší Kiersten White

V poslední době mám problém se do nějaké knihy začíst, ale tohle se dalo... měla jsem to za večer přečtené a nic extrémního bych tomu asi ani nevytkla...

23.04.2013 4 z 5

Počátek Počátek Ellen Schreiber

Nevím jak těm kteří nečetli komiks ale mě se to četlo vcelku hezky a rychle. Komiks mě chytil sice více, ale i tady sem si našla svoje :D

26.03.2012 4 z 5

Zář Zář Alexandra Adornetto

Nevím, kniha mě nebavila....ze začátku jsem to přisuzovala tomu že čtu ve slovenštině ale nakonec jsem zjistila že je to samotnou knihou. Děj předvídatelný, závěr taktéž. Jako oddechovka docela dobré, jen je těch "oddechových" knih v poslední době příliš. Jediné co stojí za zmínku je obálka, ta se opravdu povedla.

18.12.2011

Obsidiánový motýl Obsidiánový motýl Laurell K. Hamilton

Kniha výjimečně vybočuje lehce z řady, z postav na které jsme zvykli potkáváme akorát Edwarda. Kniha by mohla být s lehkou nadsázkou nazvána náhledem do duše našeho zabijáka :) Jako obvykle knize nemam co vyčíst. Jen opravdu nejsem nadšena ze změny v přebalech, myslím že se tím ztratilo hodně originality, co naopak zaslouží pochvalu je pevná vazba.

08.12.2011 5 z 5

Polibek půlnoci Polibek půlnoci Lara Adrian (p)

Až na dle mého názoru dosti přiblblou hlavní postavu, vcelku příjemná oddechová kniha :)

08.12.2011 3 z 5

Stopařův průvodce po Galaxii / Restaurant na konci vesmíru Stopařův průvodce po Galaxii / Restaurant na konci vesmíru Douglas Adams

Kniha se mi dostala do ruky vlastně omylem. Do teď se k ní ale ráda vracím, neotřepaný humor o který není v této knize nouzi je někdy potřeba :)

Mrtví do soumraku Mrtví do soumraku Charlaine Harris

Díky mé nechuti k seriálům mi byla vnucena tato kniha. A sem za to ráda :D trefilo se to do mé momentální nálady. Můžu doporučit hlavně lidem co jim už třpytící se upíři lezou krkem :D

Mötley Crüe Mötley Crüe Neil Strauss

Skvělá, dokonalá, ... byla bych tu asi ještě dlouho :D Tahle kniha se nedá číst jinak než jedním dechem :D

Zavržený Zavržený Becca Fitzpatrick

Skvělá kniha po těžkém týdnu ve škole. Čte se úplně sama. Jen jsem lehce v rozpacích z pokračování. Nebylo by snad ani potřeba.

Pád Pád Lauren Kate

Kniha mě zaujula hned svým obalem. Děj je vcelku lehčí ale podle mě dobře čtivý, jako oddechová četba se skvěle hodí.

30.09.2011 4 z 5

Kameny osudu Kameny osudu Flavia Bujor

Už ani nevím kde jsem na ni narazila ,ale jsem velmi ráda že jsem si ji koupila. Kniha je velmi poutavá a dokonce i dosti z mých přátel se líbila, můžu jen a jen doporučit.

Kalevala - Karelofinský epos Kalevala - Karelofinský epos Elias Lönnrot

Dočíst Kalevalu do konce dá hodně práce, ale myslím že to stojí za to. :)

Kdysi dávno Kdysi dávno Sandra Lanczová

Zajímavá kniha, ráda sem se k ní vrátila :)

30.09.2011 4 z 5