lusitta05 lusitta05 komentáře u knih

S ďáblem v ráji S ďáblem v ráji Elizabeth O´Roark

Až tak nadšená nie som, hlavné postavy sa mi k sebe nehodili, ale asi to bolo tým vlastne originálne, taký nesúrodý pár. Vcelku fajn.

17.04.2024 4 z 5

Wheeler Wheeler Jay Crownover

No až tak ma to nenadchlo ako som čakala,trochu mi išlo na nervy,ako neustále Wheeler ospevoval Poppy, aká je dokonalá. Ale tak dalo sa to prežiť.

11.04.2024 3 z 5

Pravidla randění Pravidla randění Vi Keeland

Aj mňa toto bavilo, bola som zvedavá ako to dopadne. Fajn oddychovka.

31.03.2024 4 z 5

Nádherně krutý Nádherně krutý J. T. Geissinger

Prvú polovicu som si vravela, bože,to je otrasné, povrchné, stále iba šukajú ako králici, Tru je naivná pipina, Liamovi stále iba planú oči dokola :) . Ale druhá polovica už bola super a ten koniec obzvlášť. Celé sa to dobre číta a už sa teším na Killiana, ten bude mať asi poriadne grády.

22.03.2024 5 z 5

Rovnice lásky Rovnice lásky Christina Lauren

Žiadny zázrak,ale čítať sa to dalo. Nič nezabudnuteľné som ani nečakala podľa hodnotení.

11.03.2024 3 z 5

Ta druhá Belle Ta druhá Belle Whitney G. (p)

Divné a krátke, vôbec mi to nesadlo. Trochu mi to pripadá ako škoda času, ešte že to má tak málo strán, nemám čo dodať.

07.03.2024 2 z 5

Jak trumfnout miliardáře Jak trumfnout miliardáře Max Monroe

No na to, že to bolo celkom zábavné, som to nemohla dočítať, všetkého bolo akosi priveľa. Ale chcela som vedieť ako to skončí, a tie hlášky boli najlepšie. Ku koncu som sa fakt bavila.

05.03.2024 3 z 5

Soused na zabití Soused na zabití Lusy Adams (p)

Jej,toto bolo také fajn, svieže a vtipné. Romantika ako má byť, dúfam že čoskoro bude ďalší diel.

22.02.2024 4 z 5

Osudové pouto Osudové pouto Elizabeth Briggs

Dobre, druhý diel bol lepší. Ani ja nemám rada milostné trojuholníky, a Kaden bol skvelý,tak musím fandiť jemu,aj keby čo bolo. Len ma naštval ten koniec a pokračovanie asi v nedohľadne. Ale výborne sa to číta, to sa nedá uprieť.

20.02.2024 4 z 5

Třinácté znamení Třinácté znamení Elizabeth Briggs

Nebolo to zlé, taká rozprávka,ale fajn. V mladšom veku by som to úplne žrala. Ale pokračovanie si prečítam.

20.02.2024 3 z 5

Bodyguardka Bodyguardka Katherine Center

Také obyčajné, mne sa nepáčil štýl, spracovanie ani preklad. Tak 3*. Ani hlavní hrdinovia ma neočarili, asi som nebola na nich správne naladená.

17.02.2024 3 z 5

Sleduj mě Sleduj mě Stacey Kennedy

Ďalší pekný príbeh, taký krátky. Teším sa na ďalší diel.

02.02.2024 3 z 5

Zachraň mě Zachraň mě Stacey Kennedy

Toto bolo také milé a nežnejšie,ako už bolo napísané. Fajn séria, tá parta je super.

30.01.2024 4 z 5

Drž mě Drž mě Stacey Kennedy

Nie je to zlé,ak nemá človek príliš veľké nároky. Také jednoduché, v rámci žánru fajn.

29.01.2024 3 z 5

Sváděj mě Sváděj mě Stacey Kennedy

Nebolo to zlé, taká erotická rozprávka.

23.01.2024 3 z 5

Námluvy s kocourem Námluvy s kocourem Melinda Metz

Také príjemné čítanie,na pohodové večery.

21.01.2024 3 z 5

Kancl po italsku Kancl po italsku Anna Nicoletto

Tak toto ma bavilo, vôbec nie som sklamaná,bolo to veľmi fajn.

18.01.2024 4 z 5

Poslední svobodný miliardář Poslední svobodný miliardář Pippa Grant

Zábavná kniha s takou správne trafenou hrdinkou a ten pes - človek sa nestačil ani spamätať, čo zasa vyvedie. A nevrlý Hayes bol fajn. Oddychovka ako má byť.

18.01.2024 4 z 5

Život je příliš krátký Život je příliš krátký Abby Jimenez

Viackrát som chcela knihu odložiť, lebo mi to pripadalo dokola to isté, akési zdĺhavé, ale núti to človeka,aby čítal ďalej, a zamýšľal sa vlastne aj nad svojím životom. A nakoniec to vyústi do akého takého spokojného konca. Ale nemám rada také tvrdohlavé hrdinky.

10.01.2024 4 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Abby Jimenez

Nečakala som, že príbeh bude taký emocionálne ako na horskej dráhe. Ja sklamaná nie som, a ten koniec bol super, taký ako v rozprávke. Akurát ma otravujú tie obálky kníh, sú otrasné.

07.01.2024 4 z 5