Lusa Lusa komentáře u knih

Až tady nebudu Až tady nebudu Linda Green

Zaujal mě děj knihy, tak jsem se rozhodla to zkusit, nejdříve to byla taková romantická linka, ale postupně jak přicházeli facebookové zprávy, tak to začínalo být zajímavější až si člověk říkal, jak to nakonec skončí, co bude obětováno a za jakou cenu. Kniha nezklamala, opravdu skvělé.

23.04.2024 5 z 5

Čekání na kocoura Čekání na kocoura Michaela Klevisová

milé, krásné a krátké příběhy s kočkami, co více si přát :3

18.04.2024 5 z 5

Piráti oblohy Piráti oblohy William King

Zakoupeno z důvodu zkráceni si dlouhé cesty autobusem, příběh nebyl špatný, dobře se to četlo, ale tak nějak mi tam něco chybělo, abych četla s chutí a držela hrdinům palce. I kdyby bylo pokračovaní, tak za mne už netřeba.

12.04.2024 2 z 5

Kocour, který zachraňoval knihy Kocour, který zachraňoval knihy Sósuke Nacukawa

Zřejmě jsem očekávala trochu jiný příběh, než který jsem dostala, ano bylo to svým způsobem čtivé, ale takové nijaké.

05.04.2024 3 z 5

Smrtící bílá Smrtící bílá Robert Galbraith (p)

O něco tluštčí než poslední kniha a taky trochu něco jiného, než předchozí díly, ale pořád mě to baví a pořád je to čtivé. Jsem zvědavá jak to bude se Strikem a Robin pokračovat.

31.03.2024 5 z 5

Temný ráj Temný ráj Tami Hoag

U poslední nepřečtené knížky od mé oblíbené autorky jsem si říkala zda mne čeká detektivka nebo romantika a dostala jsem detektivní slaďárnu. Koncept s kovbojem se mi ale hodně líbil, ale už je čas přejít k něčemu serióznímu.

16.03.2024 4 z 5

Komiks pro Ukrajinu Komiks pro Ukrajinu * antologie

Příběhy jsou prosté a krátké, ale je to výborný nápad.

07.03.2024 5 z 5

Fraktální šum Fraktální šum Christopher Paolini

Paoliny si udělal dobré jméno Odkazem dračích jezdů a prostě člověka zajímá co dalšího napsal, jako oddechovka budiž, ale ať se raději vrátí k osvědčenému XD.

07.03.2024 3 z 5

Ve službách zla Ve službách zla Robert Galbraith (p)

Určitě tu budou komentáře, že to je zbytečně natažené, ale pro mě je to prostě pořád čtivé, i když je pravda že to je silnější a silnější bychle XD. Musím říci, že jsem si do poslední chvíli nebyla jistá, kdo je vrah. Tyhle příběhy mě ale pořád baví, takže pokračuji.

19.02.2024 5 z 5

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Tak nějak jsem nic nečekala, samozřejmě jsem o autorce již slyšela, ale byla to moje první kniha od ní. Takže jsem byla opravdu překvapná jak mě příběh zaujal a nutil mě číst až do úplného konce. Za mě velice doporučuji.

07.02.2024 5 z 5

Posvátná místa šumavských plání Posvátná místa šumavských plání Pavel Kozák

Zajímavé, ale není pro každého.

25.01.2024 3 z 5

Zmizelá Šumava Zmizelá Šumava Emil Kintzl

Uz 7 let jezdím na zimni dovolenou do Železné Rudy. Šumava je proste nádherná, a takhle knížka plna krásných fotografií a neskutečných příběhu ze života je ještě úžasnější.

22.01.2024 5 z 5

Sběratel kůží Sběratel kůží Jeffery Deaver

Pořád se to krásně čte a je to pořád zamotané až do konce.

18.01.2024 5 z 5

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Díky čtenářské výzvě se dostávám k povinné četbě. Můj šálek čaje to ale opravdu není.

14.01.2024 3 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Od začátku do konce velmi čtivé, opravdu zajímavý námět, nebylo to sice úplně napínavé, ale rozhodne to stoji za přečteni.

11.01.2024 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Musím říci ze me příběh opravdu překvapil, celou dobu jsem byla napnuta a k závěru ještě nervóznější, jak to nakonec dopadne.

06.01.2024 5 z 5

Pošťák Pošťák Bryan Edward Hill

Nebylo to špatné, příběh byl zajímavý a čtivý.

03.01.2024 4 z 5

Vztahy bez stížností Vztahy bez stížností Will Bowen

Čtivé a dobře napsané.

09.12.2023 5 z 5

Fantasy & Science Fiction 2007/05 Fantasy & Science Fiction 2007/05 * antologie

Pro me dobra oddechovka na cesty.

14.11.2023 4 z 5

Ticho Ticho Yrsa Sigurðardóttir

Poslední dil série byl snad nejnapínavější, nejzamotanější a proste nejlepší. A když došlo k odhaleni otce Erlina dítěte, tak jsem se několik minut nedokázala prostě přestat smát. Jsem ale smutná, že další série skončila, snad se brzy objeví někdo další od Yrsy.

18.10.2023 5 z 5