Lunitka Lunitka komentáře u knih

Devět let v pekle Devět let v pekle Sněžana Dimitrova

Kniha je velmi poutavě napsana, nedá se od ní odtrhnout. I když jsem právě nečetla nedalo se na ni nemyslet. Jaké bezpráví, absurdita a bezmoc. Jsem ráda, že vše dobře dopadlo. Doporučuji!!!

12.04.2021 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

I přesto, že jsem se někdy ztrácela v postavách a propletených osudech, kniha mě bavila. Libil se mi styl psani, takovy nenáročný. Několikrát jsem se i nahlas zasmála. Takže svůj účel jako oddychovka určitě splnila.

27.09.2020 4 z 5

Nabarvené ptáče Nabarvené ptáče Jerzy Kosiński

Dala jsem 5 hvezd, a to z jediného důvodu. 5 hvezd davam kniham, které mi utkví v paměti, nad kteryma přemýšlím a rozebiram děj. I když u téhle to rozhodně dělat nebudu. I tak s určitostí vim, ze na ni nikdy nezapomenu. Doporučovat ji taky nebudu. Každý ať si k ni cestu najde sám.

01.07.2020 5 z 5

Doktor v domě Doktor v domě Richard Gordon (p)

Audiokniha.Libila se. Nenáročná a vtipná. Poslechnu si i další díly.

23.09.2019 4 z 5

Taková normální rodinka Taková normální rodinka Fan Vavřincová (p)

Poslouchala jsem jako audioknihu. Snad nejlepe nactena kniha, s kterou jsem se setkala. Vyborna, vrele doporucuji.

03.07.2019 5 z 5

Cizinec Cizinec Arno Strobel

Začátek roztahany, od poloviny knihy to zacina nabirat na rychlosti, no a nakonec se to úplně vymkne z ruky.

09.02.2019 2 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Por Pisecnem muzi jsem dala dalsi sanci autorum a to v podani audioknihy. Bohuzel v necele polovine nemuzu dal. Nesmyslnost a nelogika deje me nuti knihu odlozit.

28.08.2018 1 z 5

Manželky, milenky, zoufalky Manželky, milenky, zoufalky Lenka Lanczová

Pohodove cteni pro neco vic jak tricatnice. Vypraveni z bezneho zivota. Libila i kdyz nenadchla.

29.06.2018 3 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

No, tak celkove bych rekla, ze nic moc. Cte se rychle a to diky kratkym kapitolam. Ale cely ten smysl deje mi nejak do sebe nezapadal. Ke konci uz jsem jen preskakovala stranky.

28.06.2018 2 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Necetla se spatne, ale i tak pro me je to jedna z knih, kdy uz za tyden nevim o cem byla. Jednou a staci.

16.06.2018 3 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Kniha, i pres dve casove roviny, se cetla velmi dobre, presto jsem dejove cekala vic. Konec mi pripadal nedomysleny. Jednou a staci.

12.06.2018 3 z 5

Jak si správně přát Jak si správně přát Pierre Franckh

Kniha je velmi srozumitelne napsana. Opravdu motivujici. Taaaak, ted je treba to uvest v praxi. Verim, ze to funguje.

25.05.2018 4 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Kniha celkove nic moc. Zacatek jeste by usel, ale pak zbytecne zdlouhave. Jsem se premahala ji docist.

10.05.2018 2 z 5

Pokud přijde zítřek Pokud přijde zítřek Sidney Sheldon

Skvela kniha. Vzdy se k ni vracim.

07.05.2018 5 z 5

Doktoři Doktoři Erich Segal

Prectena jiz nekolikrat. A urcite ne naposledy. Vyborna.

07.05.2018 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Vyborna kniha. Vrele doporucuji. Urcite se k ni brzo zase vratim.

06.05.2018 5 z 5