Lumidek Lumidek komentáře u knih

Drahá Silvie Drahá Silvie Dawn French

Nedočetla jsem, prostě mě nebavila.

07.07.2014 2 z 5

Svatba v rybníce Svatba v rybníce Bohumil Říha

Měla jsem ji jako dítě ráda. Pěkné ilustrace.

10.07.2013 4 z 5

Léto modelky Léto modelky Pavlína Pořízková

Přečetla jsem za dva dny. Svižný příběh, určitě i trochu pravdivý. Žádné mobily, žádné googly. Poctivá dřina.

02.04.2013 5 z 5

Slunce zapadá na východě Slunce zapadá na východě Věra Nosálová

Velmi zajímavá kniha, přečetla jsem jedním dechem.

12.02.2013 5 z 5

BioAbecedář Hanky Zemanové BioAbecedář Hanky Zemanové Hana Zemanová

Knihu jsem měla půjčenou z knihovny, ale budu si ji přát k narozeninám. Takový poklad chci mít doma.

08.02.2013 5 z 5

O jabloňce O jabloňce Eduard Petiška

Je to kniha mého dětství, po letech jsem jí objevila a čtu svým dětem...........Krása.

24.01.2013 5 z 5

Kočka Linda, poklad rodiny Kočka Linda, poklad rodiny Markéta Zinnerová

Tak jsem v rozpacích, moc jsem se na čtení knihy našim dětem těšila, ale zatím mám pocit, že z toho začnu zadrhávat nebo rovnou koktat. Ač vtipné, podivně složitá souvětí a krkolomně volená slova. Špatně se čte (nahlas) dospělému, natož čtenáři od 6 let, jak je v knize uvedeno, což je naprostý nesmysl. Začínající čtenář není schopen vůbec takto číst, natož pochopit obsah věty. Je mi líto,ale nejsem si jistá, že dočteme do konce.

14.01.2013 3 z 5

Deník Dity P. - Kuchařka Deník Dity P. - Kuchařka Dita Pecháčková

:-( Pro mne zklamání, je to určitě krásný výtvarný počin, krásné fotografie jídla přes dvoustranu (?), ale tím to pro mne končí, je to opravdu především o fotografiích, nepraktické jako kuchařka. Každý má rád jiný styl, tento bohužel není pro mne.

25.12.2012 2 z 5

Nové povídky Nové povídky Zdeněk Svěrák

Prostě Pan Svěrák, krásné, velmi vtipné :-)

05.12.2012 5 z 5

Modrý dům Modrý dům Táňa Keleová-Vasilková

Krásné čtení, úplně mě vtáhlo do jejich rodiny. Také bych jednou takovou chtěla. Mým prarodičům ani rodičům se toto rozhodně nepovedlo, udržet rodinu pohromadě.

04.12.2012 5 z 5

Malé ženy (převyprávění) Malé ženy (převyprávění) Jindřiška Smetanová

Knihu jsem si před mnoha lety půjčila z knihovny...............a již nevrátila :-D, jak mi vlezla po kůži. Ráda se k ní vracím a ráda ji nabídnu ke čtení svým dcerám, až dorostou.

26.11.2012 5 z 5

Francouzky netloustnou - Tajemství věčné štíhlosti Francouzky netloustnou - Tajemství věčné štíhlosti Mireille Guiliano

Určitě několik dobrých a pravdivých rad jak se kvalitně a střídně stravovat.

27.10.2012 4 z 5

Pes ve městě Pes ve městě Veronika Hájková

Já jsem se tedy skvěle bavila, velmi svižné, vtipné a milé čtení, ze života, jak ho všichni známe a můžeme se zasmát ještě někomu jinému :-) O tom,jak pes a dítě řídí váš život a vy se snažíte dupat na brzdy :-D

14.10.2012 5 z 5

Sousedka ze Skalistých hor Sousedka ze Skalistých hor Blanka Solařová-Calibaba

Já jsem se bavila, pěkné, čtivé, vtipné.

06.08.2012 4 z 5

Miluj svůj život Miluj svůj život Louise L. Hay

Není třeba být pobožná........Názory američanů je nutno brát s rezervou, oni všechno tak vyšroubují, až se to zdá nemožné. určitě je dobré si knihu přečíst, některé myšlenky vás osloví a jiné ne a hlavně si to převést na situaci každého z nás. rádi musíme mít hlavně sami sebe, pak i ten život za to stojí.

27.02.2012

Čarodějka z Portobella Čarodějka z Portobella Paulo Coelho

Jako první knihu od Coelho jsem si vybrala tuto a asi jsem se zrovna netrefila, přiběh je to asi silný, ale nesedl mi způsob vyprávění.

30.08.2011

Tango Tango Sveva Casati Modignani

Jedna z mých nejoblíbenějších knih, také jsem plakala :-)

18.04.2011

Pod toskánským sluncem Pod toskánským sluncem Frances Mayes

Velmi pěkná a zajímavá, lze číst třeba jako jakousi meziknihu, já ji četla z nedostatnu času asi rok, není to ten typ, co čtete bez dechu,ale stojí za to. Stejnojmenný film se o knihu pouze otřel a nesahá jí ani po nehet u palce :-)

14.04.2011 5 z 5