Lulla71 Lulla71 komentáře u knih

Potichu Potichu Jaroslav Rudiš

Punková romantiky pro lidi co dospívali začátkem devadesátek. Takže knížka pro mě:)

09.06.2014 4 z 5

Jménem krále Jménem krále Vlastimil Vondruška

Moje chyba, že jsou sáhl po této knížce:) Nejsem cílová skupina. Klukům mezi 10-13 lety se to asi líbit bude. Pokud je to pro ně, je to slušná kniha.

25.02.2014

Inferno Inferno Dan Brown

Moc mě bavilo při čtení koukat do Google Maps a procházet se spolu s Langdonem ulicemi Benátek, Florencie a Istanbulu. Je to opravdu zážitek. Jako turistický průvodce vynikající. Jako detektivka od Dana Browna určitě nejslabší, co zatím vydal. V této knížce ničím nepřekvapil - použil stejné postupy a už se z nich staly kliše.

17.02.2014 2 z 5

Mechanická Maggie Mechanická Maggie Jaime Hernandez

Já komixy nečtu, možná právě proto mě to nadchlo:)

29.11.2013 4 z 5

Příběh podivuhodné lásky Příběh podivuhodné lásky Carl-Johan Vallgren

Je to laciné a povrchní, postavené na efektu a romantické lásce. Chybí hloubka dějová i duševní.

06.11.2013 2 z 5

Matky to chtěj taky Matky to chtěj taky Irena Obermannová

Já jsem vůbec nevěděl do čeho jdu a moc se mi to líbilo... hlavně "styl psaní autorky":)

08.10.2013 5 z 5

Zabíjení Zabíjení Štěpán Kopřiva

Obdivuji Štěpánovu fantazii, nápady a práci s češtinou:) Zabíjení a Asfalt jsou pro mě bezesporu dvě nejvtipnější české knihy co jsem četl. Díky Štěpáne!

12.08.2013 5 z 5

Takové milé čtení á la Forest Gump... u všeho jsem byl:) V druhé dějové linii průměrná detektivka.

12.08.2013 4 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Kde je nějaký dějový zvrat? A proč se to jmenuje Svědkyně ohně?

12.08.2013 odpad!

Darda Darda Irena Dousková

Je to darda... je to nejdepresivnější čtení co jsem kdy četl...

09.07.2013 4 z 5

Bílé břízy na podzim Bílé břízy na podzim Arnošt Lustig

Jeden musí mít na paměti, že bejt Černej Baron, nebylo tak veselý jako napsal Švandrlík... Arnoštova balada je realistická a citlivá.

29.05.2013 5 z 5

Pravidla moštárny Pravidla moštárny John Irving

Hmmm, dobrý to bylo...

29.05.2013 5 z 5

Pískle Pískle Jan Mareš

První knížka, kterou jsem v životě přečetl... pod peřinou s baterkou:) Eeeee... asi bych jí doporučil jen dětem členů levicové mládeže...

08.08.2012

Konec punku v Helsinkách Konec punku v Helsinkách Jaroslav Rudiš

Jarda Rudiš je je čtyřicátník a to o čem napsal pamatuje... Jako my ostatní čtyřicátníci:) Skvěle napsaný... má to punkový rytmus, duch doby a vzpomínáme s láskou!

02.08.2012 4 z 5

Jedenáct minut Jedenáct minut Paulo Coelho

To se čte dobře:)) Moje z Coelho knížek velmi oblíbená.

24.07.2012

Mrtvý holky Mrtvý holky Miloš Urban

Moc příjený počtení. Krásný povídky.

26.06.2012 5 z 5

Piercing Piercing Rjú Murakami

Líbilo se mi to. Knížka je velice osobní, blíž člověku být nemůžete. A opravdu z některých pasáží mrazí:)

26.06.2012 5 z 5

Nadechnout se Nadechnout se George Orwell (p)

Knihu jsem četl pomalu, ale na rozdíl od Addie, jsem v ní genialitu neobjevil. Trocha britského humoru, ale po Farmě zvířat a 1984 velké zklamání.

20.06.2012 1 z 5

Utrpení knížete Sternenhocha Utrpení knížete Sternenhocha Ladislav Klíma

Šíleně děsivé, mistrovsky zvrhlé a psychicky šokující:)

20.06.2012 5 z 5

Blues pro bláznivou holku Blues pro bláznivou holku Václav Hrabě

Mám tu knížku dvacet let a prostě si jí někdy otevřu a něco si s chutí přečtu.

20.06.2012 5 z 5