Lukyy Lukyy komentáře u knih

Jedním slovem:
KRÁSA!

01.05.2017 4 z 5

Podivná knihovna Podivná knihovna Haruki Murakami

Pro mě první ale určitě né poslední kniha od pána autora! :-)

23.04.2017 5 z 5

Kniha snů Kniha snů Nina George

Anotace z obalu knihy:
"Bývalý reportér Henri zachrání život děvčátku, které v nestřeženém okamžiku přepadlo
přes zábradlí výletní lodi do Temže, sám ale utrpí vážná zranění. V kómatu se mu jako
kniha snů promítá celý život - rodná Bretaň, výpravy na moře, život v Paříži, nenaplněná
láska k nakladatelce Eddie... A také obrovská touha poznat konečně svého syna,
mimořádně inteligentního třináctiletého Sama..."

22.04.2017

Jedinečná dovolená Franka Derricka, 82 let Jedinečná dovolená Franka Derricka, 82 let J. B. Morrison

Smutně kráásná, kráásně smutná zároveň. Samozřejmě to není žádná velká literatura, ale když se vám to strefí do nálady jako mně, bude vám dobře na duši. K tomu spousta odkazů na klasické Hollywoodské filmy. Snad bude další pokračování!

05.04.2017 5 z 5

Faktura Faktura Jonas Karlsson

Při četbě jsem měl pocit, jako by mi mluvil z duše :-(
...''Tak to prostě je. Roky ubíhají. Člověk nepřemýšlí. Je to tak pohodlnější, no a pak mám asi taky trochu strach, že mi někdo ublíží nebo tak něco... Nevím... Vždycky jsem se vyhýbal konfliktům a měl hroznou radost, když jsem se nemusel hádat.
Býval jsem rád, když jsem něco nemusel, připadalo mi to jako výhra, chápete? Jako bych před něčím unikl a nemusel se otravovat s něčím náročným. Asi jako když se člověk ve škole vyhne úkolu nebo výprasku na školním dvoře.
Ale teď... Sakra, teď mi najednou přijde, jako by mě někdo podvedl, jako by to, čemu jsem se celou dobu vyhýbal, byl... byl vlastní... život.''

14.03.2017 4 z 5