lukkaM lukkaM komentáře u knih

Hon na Cassandru Hon na Cassandru Lisa Kleypas

Kniha výborná. Ale děj byl nějaký moc rychlý a bez napínavější zápletky. Čekala jsem,že Cassandřin odmítnutý nápadník s jeho vypečeným papá jí unesou a budou nutit ke sňatku....

02.11.2020 5 z 5

Logopedická prevence Logopedická prevence Dana Kutálková

Naprosto a perfektně čtivá záležitost. Autorka pojednává o složitých problémech jazykového prostředí běžným slovem, který je srozumitelný i pro laiky a začínající studenty v tomto oboru. Věci nazývá pravými jmény, popsuje situace ze života či své praxe. Ne nadarmo je tato kniha nazývána pedagogickým bestsellerem :-)

09.01.2018 5 z 5

Ďábel na jaře Ďábel na jaře Lisa Kleypas

Tato kniha je ze série Ravenelovi ta nejlepší. Oproti prvním knihám z této série jsem se i někdy dost nasmála.
První díl je dost rozvláčný, což je u LK dost zřejmé v každém prvním dílu ze série, seznámení s postavami, jejich podrobné popisy a prostředí, atd. Druhý byl dobrý, ale silně tolerantní a prorodinná Helen s mírně nezáživnou zápletkou :-DDD mě trošku štvaly.
A těším se na další pokračování, kde bude život Ransoma a lékařky Gibsonové :-*****

09.01.2018 5 z 5

Komunikace dětí předškolního věku Komunikace dětí předškolního věku Ilona Bytešníková

Nejlepší zpracování tohoto tématu včetně vyvozování hlásek a tipů pro rozvoj komunikačních dovedností. Neustále z ní čerpám

04.12.2017 5 z 5

Logopedie Logopedie Jiřina Klenková

Nejlepší shrnutí pro začínající i stávající logopedy. Taková bible logopedů.

04.12.2017 5 z 5

Tajná láska Tajná láska Lisa Kleypas

Tato kniha se mi od LK líbila asi nejméně.

15.11.2017 3 z 5