Ludmilenka - Příspěvky

SněhulákSněhulákJ. Nesbø

WOW. Příznám se, že nebýt čtenářské výzvy, tak bych se k této skvělé knížce asi ani nedokopala, protože jsem věrnou čtenářkou fantasy a sci-fi. Jsem ale moc ráda, že jsem sáhla právě po Sněhulákovi. V průběhu čtení jsem zažila několik okamžiků, kdy jsem měla takovou husí kůži, že jsem musela knížku odložit a oklepat se. Do poslední chvíle jsem neměla ani tušení, kdo za tím vším vlastně stojí, a když jsem si náhodou začala být jistá, že jsem všemu přišla na kloub, všechno se otočilo o 360° a já mohla začít se svými úvahami od začátku. Nelituji, že jsem si Sněhuláka koupila, protože věřím, že v budoucnu se k němu ještě vrátím.

14.02.2016


PrvníPrvníK. Cass

Skvělé ukončení série. Ale ta America!! Je to pro mě snad první hrdinka, která mi věkově sice není moc vzdálená, ale některé její názory mi připadaly neskutečně pubertální. Maxon si však zaslouží 5*. Takže teď jen doufám, že se jednou budu moci začíst do překladu The Heir.

04.12.2015


Banka těl - MladšíBanka těl - MladšíL. Price

Na prvotinu je to skvělá knížka. Doporučuji a těším se na pokračování.

07.12.2014


Únos čtvrté princeznyÚnos čtvrté princeznyJ. Golding

Když se mi kniha dostala do ruky, bála jsem se, že se bude jednat o pohádku pro děti. Byla jsem ale naomylu. Knížku jsem přečetla jedním dechem a nemám nic, co bych jí vytkla (jen snad, že nebyla delší :))

29.11.2014