Ludmila02

VýpověďVýpověďW. G. (pseudonym)

Opravdu výborná kniha, vřele doporučuji.

11.12.2020

KingKingT. M. Frazier

Přečteno jedním dechem. Škoda, že tuto autorku u nás tak málo vydávají.

11.01.2021

Zimní nadějeZimní nadějeLisa Kleypas

Naprosto perfektní.

12.02.2021

SrážkaSrážkaA. Stainforth (pseudonym)

Přečteno skoro na jeden zátah, moc pěkné a velmi čtivě napsáno. Moc ráda si od autora přečtu něco dalšího.

26.03.2021

RevoluceRevoluceF. Kotleta (pseudonym)

Bohužel nedočteno, první díl byl fajn, v tomto je ale na mě toho retra až příliš. Řekla bych vyloženě rušivé a na úkor příběhu.

06.12.2021

Zatracená láskaZatracená láskaTess M. Puffrová

Tak mě se to líbilo velmi. Nijak zvlášť mě neotrávilo čtení stejných scén z pohledu jejího a pak jeho. Naopak mě bavilo, jak různě tu samou věc vnímali. Přečteno za dva dny. A nemám z příběhu pocit, že jde o románek zlý kluk - hodná holka, jak tu někdo psal. Možná výbušné povahy, ale zlý? A ona byla spíš uťápnutá otcem, ale ukázala, že když je třeba, umí vystrčit drápky. Nebyla to žádná chudinka. Ráda si od autorky přečtu něco dalšího.

23.01.2021

Princezna ohněPrincezna ohněS. Drake (pseudonym)

Nemá chybu.

02.06.2020

Hříšné myšlenkyHříšné myšlenkyTeresa Medeiros

Moc se mi to líbilo, hlavně vtipné dialogy.

28.07.2020

Božský bastardBožský bastardChristina Lauren

Výborná...

02.11.2020

Výuka lady CarolineVýuka lady CarolineP. Cabot (pseudonym)

Výborná, nechybí zajímavá krimi zápletka, charakterní hlavní postavy, čtivá, nemohla jsem skoro odložit.

04.11.2020

NabíječNabíječAlice Clayton

Nemá chybu, vtipná, sexy, výborně se čte.

19.12.2020

Jeho sličná paníJeho sličná paníKathleen Kirkwood

Překrásná kniha, moc se mi líbilo jejich postupné sbližování. Nemohla jsem se odtrhnout.

26.12.2020

BossBossA. Stainforth (pseudonym)

Tak mě se to líbilo hodně, oba kluky jsem si oblíbila. Hned jsem začala číst druhý díl, jsem zvědavá na pokračování.

06.04.2021

Čas slunečního svituČas slunečního svituCatherine Coulter

Příběh je napínavý až do konce, líbilo se mi, že nebyl tak předvídatelný jako u jiných knih tohoto typu. Co bych knize vytkla, jsou některé dialogy, občas mi přišlo, jako by je psalo dítě.

14.06.2020

Rusovláska z ostrovaRusovláska z ostrovaP. Cabot (pseudonym)

Výborná, vtipná kniha se sympatickými hlavními i vedlejšími postavami. Velmi mě bavil skotský hrabě, dost jsem se nasmála při jeho žárlivých scénách. Samozřejmě jak někdo píše níže, asi některé chování hrdinů úplně reálně nezapadá do té doby, hlavně emacipovanost Brenny. Ale zase na druhou stranu jde o oddychovou četbu-historickou romanci a u knih tohoto typu nechci číst o uťápnuté konvencemi sešněrované hrdince, která pořád sedí u okna, vzdychá a vyšívá a její největší počin je výlet kočárem do parku nebo návštěva plesu, jak by patrně v realitě té doby Brenna žila. Takže já jsem se bavila a vřele doporučuju. Styl psaní autorky mi vyhovuje, žádné sáhodlouhé zbytečné popisy čehokoli, děj je svižný a navíc se mi líbilo, že autorka vypráví děj střídavě z pohledu jak Brenny, tak i Reilyho.

12.10.2020

Láska ve Skotsku: Nedokončený úkol / Zajatec / Studené nohy / Dohazovačka / Vánoční uprchliceLáska ve Skotsku: Nedokončený úkol / Zajatec / Studené nohy / Dohazovačka / Vánoční uprchliceP. Cabot (pseudonym)

Líbily se mi povídky: Studené nohy (asi nejvíc), Vánoční uprchlice, Zajatec (skvěle jsem se pobavila a hodně nasmála), Jude Deveraux mě zklamala - zpočátku dobře našlápnuto, ale pak docela nuda a povídka Dohazovačka - pro mě velký úlet, nedočetla jsem.

25.10.2020

Nezkrotná LorindaNezkrotná LorindaBarbara Cartland

Moc hezké.

23.11.2020

Lord BelzebubLord BelzebubLoretta Chase

Perfektní kniha.

29.11.2020

Hrana touhyHrana touhyEve Berlin

Velmi podobné jako první díl, kdybych oba díly četla hned po sobě, asi bych se u druhého už velmi nudila. Ale čtivost to má, kdo má chuť na erotiku, do toho.

11.12.2020

Jednou nohou v hroběJednou nohou v hroběJeaniene Frost

Bavilo, stejně dobré jako jednička, možná i o chlup lepší. Hned jdu na další díl.

03.01.2021

Království snůKrálovství snůJudith McNaught

Nádherný příběh.

17.02.2021

Vikingova čarodějkaVikingova čarodějkaKelli A. Wilkins

Velmi slabý příběh, celá kniha je téměř o ničem.

21.06.2020

Krásná zajatkyněKrásná zajatkyněNicola Cornick

Nemá chybu. Romantika, skvělý příběh, trocha dobrodružství i vtipu a hlavně hrdinka není žádná nána.

19.10.2020

Neslušný návrhNeslušný návrhEmma Wildes

Krásná romantická kniha, někdy se k ní určitě vrátím.

26.10.2020

Neobyčejný ženichNeobyčejný ženichGayle Callen

Mě se to velmi líbilo, dobře se to četlo, velká romantika a ve vedlejší roli trocha napětí, příběhová linka se táhne všemi díly, takže kdo chce vědět jak vše skončí, nutno přečíst všechny tři knihy.

29.10.2020

Hrana rozkošeHrana rozkošeEve Berlin

Mě se to líbilo velmi, nemám nic, co bych vytkla. Čtivá, sympatické postavy, hodně romantiky, kterou jsem u tohoto typu knihy ani nečekala. Jdu na další díl.

07.11.2020

Galantní protivníkGalantní protivníkRexanne Becnel

Moc krásné. Intriky, láska, napínavé do konce, nemohla jsem od ní odejít.

10.11.2020

Nebezpečná iluzeNebezpečná iluzeWinter Renshaw

Perfektní čtení, nemohla jsem se odtrhnout.

23.11.2020

Divoké kočkyDivoké kočkyErin Hunter

Četla dcera 10 let a je nadšená.

18.12.2020

Znám tě?Znám tě?N. Peas (pseudonym)

Velmi čtivé. Doslova jsem zhltla všechny tři díly najednou.

10.01.2021