Ludmila02 Ludmila02 komentáře u knih

Galantní protivník Galantní protivník Rexanne Becnel

Moc krásné. Intriky, láska, napínavé do konce, nemohla jsem od ní odejít.

10.11.2020 5 z 5

Hrana rozkoše Hrana rozkoše Eve Berlin

Mě se to líbilo velmi, nemám nic, co bych vytkla. Čtivá, sympatické postavy, hodně romantiky, kterou jsem u tohoto typu knihy ani nečekala. Jdu na další díl.

07.11.2020 5 z 5

Výuka lady Caroline Výuka lady Caroline Patricia Cabot (p)

Výborná, nechybí zajímavá krimi zápletka, charakterní hlavní postavy, čtivá, nemohla jsem skoro odložit.

04.11.2020 5 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Výborná...

02.11.2020 5 z 5

Neobyčejný ženich Neobyčejný ženich Gayle Callen

Mě se to velmi líbilo, dobře se to četlo, velká romantika a ve vedlejší roli trocha napětí, příběhová linka se táhne všemi díly, takže kdo chce vědět jak vše skončí, nutno přečíst všechny tři knihy.

29.10.2020 5 z 5

Neslušný návrh Neslušný návrh Emma Wildes

Krásná romantická kniha, někdy se k ní určitě vrátím.

26.10.2020 5 z 5

Láska ve Skotsku: Nedokončený úkol / Zajatec / Studené nohy / Dohazovačka / Vánoční uprchlice Láska ve Skotsku: Nedokončený úkol / Zajatec / Studené nohy / Dohazovačka / Vánoční uprchlice Patricia Cabot (p)

Líbily se mi povídky: Studené nohy (asi nejvíc), Vánoční uprchlice, Zajatec (skvěle jsem se pobavila a hodně nasmála), Jude Deveraux mě zklamala - zpočátku dobře našlápnuto, ale pak docela nuda a povídka Dohazovačka - pro mě velký úlet, nedočetla jsem.

25.10.2020 4 z 5

Krásná zajatkyně Krásná zajatkyně Nicola Cornick

Nemá chybu. Romantika, skvělý příběh, trocha dobrodružství i vtipu a hlavně hrdinka není žádná nána.

19.10.2020 5 z 5

Rusovláska z ostrova Rusovláska z ostrova Patricia Cabot (p)

Výborná, vtipná kniha se sympatickými hlavními i vedlejšími postavami. Velmi mě bavil skotský hrabě, dost jsem se nasmála při jeho žárlivých scénách. Samozřejmě jak někdo píše níže, asi některé chování hrdinů úplně reálně nezapadá do té doby, hlavně emacipovanost Brenny. Ale zase na druhou stranu jde o oddychovou četbu-historickou romanci a u knih tohoto typu nechci číst o uťápnuté konvencemi sešněrované hrdince, která pořád sedí u okna, vzdychá a vyšívá a její největší počin je výlet kočárem do parku nebo návštěva plesu, jak by patrně v realitě té doby Brenna žila. Takže já jsem se bavila a vřele doporučuju. Styl psaní autorky mi vyhovuje, žádné sáhodlouhé zbytečné popisy čehokoli, děj je svižný a navíc se mi líbilo, že autorka vypráví děj střídavě z pohledu jak Brenny, tak i Reilyho.

12.10.2020 5 z 5

Hříšné myšlenky Hříšné myšlenky Teresa Medeiros

Moc se mi to líbilo, hlavně vtipné dialogy.

28.07.2020 5 z 5

Vikingova čarodějka Vikingova čarodějka Kelli A. Wilkins

Velmi slabý příběh, celá kniha je téměř o ničem.

21.06.2020 2 z 5

Čas slunečního svitu Čas slunečního svitu Catherine Coulter

Příběh je napínavý až do konce, líbilo se mi, že nebyl tak předvídatelný jako u jiných knih tohoto typu. Co bych knize vytkla, jsou některé dialogy, občas mi přišlo, jako by je psalo dítě.

14.06.2020 4 z 5

Princezna ohně Princezna ohně Shannon Drake (p)

Nemá chybu.

02.06.2020 5 z 5