Ludmila02 Ludmila02 komentáře u knih

Pán věže Pán věže Anthony Ryan

Výborná kniha. Obdivuji autorovu fantazii.

18.01.2022 5 z 5

Revoluce Revoluce František Kotleta (p)

Bohužel nedočteno, první díl byl fajn, v tomto je ale na mě toho retra až příliš. Řekla bych vyloženě rušivé a na úkor příběhu.

06.12.2021 2 z 5

Boss Boss Alexander Stainforth (p)

Tak mě se to líbilo hodně, oba kluky jsem si oblíbila. Hned jsem začala číst druhý díl, jsem zvědavá na pokračování.

06.04.2021 5 z 5

Srážka Srážka Alexander Stainforth (p)

Přečteno skoro na jeden zátah, moc pěkné a velmi čtivě napsáno. Moc ráda si od autora přečtu něco dalšího.

26.03.2021 5 z 5

Hotel v Paříži: Pokoj č. 1 Hotel v Paříži: Pokoj č. 1 Emma Mars

Od poloviny jsem začala přeskakovat, jen abych se dozvěděla jak to dopadne. Kdyby autorka zkrátila knihu na polovinu a vynechala všechnu to nezáživné plácání o ničem, mohla to být dobrá kniha. Nápad na příběh oceňuji, ovšem zpracování děs.

24.02.2021 2 z 5

Normanský dobyvatel Normanský dobyvatel Sandra Lee

Nemůžu si pomoct, ale hlavní mužská postava byla příliš sebestředná a vykreslená trochu jako ťululum. Oproti tomu hlavní hrdinka mi byla povahově velmi sympatická. Takže hvězdy jsou pro ni.

23.02.2021 3 z 5

Království snů Království snů Judith McNaught

Nádherný příběh.

17.02.2021 5 z 5

Zimní naděje Zimní naděje Lisa Kleypas

Naprosto perfektní.

12.02.2021 5 z 5

Zatracená láska Zatracená láska Tess M. Puffrová

Tak mě se to líbilo velmi. Nijak zvlášť mě neotrávilo čtení stejných scén z pohledu jejího a pak jeho. Naopak mě bavilo, jak různě tu samou věc vnímali. Přečteno za dva dny. A nemám z příběhu pocit, že jde o románek zlý kluk - hodná holka, jak tu někdo psal. Možná výbušné povahy, ale zlý? A ona byla spíš uťápnutá otcem, ale ukázala, že když je třeba, umí vystrčit drápky. Nebyla to žádná chudinka. Ráda si od autorky přečtu něco dalšího.

23.01.2021 5 z 5

King King T. M. Frazier

Přečteno jedním dechem. Škoda, že tuto autorku u nás tak málo vydávají.

11.01.2021 5 z 5

Znám tě? Znám tě? Nika Peas (p)

Velmi čtivé. Doslova jsem zhltla všechny tři díly najednou.

10.01.2021 5 z 5

Jednou nohou v hrobě Jednou nohou v hrobě Jeaniene Frost

Bavilo, stejně dobré jako jednička, možná i o chlup lepší. Hned jdu na další díl.

03.01.2021 5 z 5

Jeho sličná paní Jeho sličná paní Kathleen Kirkwood

Překrásná kniha, moc se mi líbilo jejich postupné sbližování. Nemohla jsem se odtrhnout.

26.12.2020 5 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Nemá chybu, vtipná, sexy, výborně se čte.

19.12.2020 5 z 5

Divoké kočky Divoké kočky Erin Hunter

Četla dcera 10 let a je nadšená.

18.12.2020 5 z 5

Hrana touhy Hrana touhy Eve Berlin

Velmi podobné jako první díl, kdybych oba díly četla hned po sobě, asi bych se u druhého už velmi nudila. Ale čtivost to má, kdo má chuť na erotiku, do toho.

11.12.2020 5 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Opravdu výborná kniha, vřele doporučuji.

11.12.2020 5 z 5

Lord Belzebub Lord Belzebub Loretta Chase

Perfektní kniha.

29.11.2020 5 z 5

Nezkrotná Lorinda Nezkrotná Lorinda Barbara Cartland

Moc hezké.

23.11.2020 5 z 5

Nebezpečná iluze Nebezpečná iluze Winter Renshaw

Perfektní čtení, nemohla jsem se odtrhnout.

23.11.2020 5 z 5