LucyNej LucyNej komentáře u knih

Šéf Šéf Vi Keeland

Knížka přečtena jedním dechem. Opravdu, přečetla jsem ji za den. Nemohla jsem se odtrhnout.

23.10.2018 5 z 5

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

Moc krásná knížka... Odpočinková, přečteno za tři dny :)

30.07.2018 5 z 5

Hrdina Hrdina Samantha Young

Do knihy jsem se začetla během prvních řádků. Nevěděla jsem co očekávat, jestli to bude "Padesát odstínů..." v bledě modrým (a to mám celou sérii ráda), nebo to bude něco jiného. Jsem ráda, že kniha byla "něco jiného". Nebylo to plné sexu, kde chybí děj - tato kniha ho má. Je vtipná a při mnohých scénách jsem se od srde zasmála. Nečekala jsem, že zvrat bude "až takový" a rozzuzlení mě dost překvapilo. Mám ráda knihy s happy endem - ovšem tady miluju nejvíc to, že ne pro všechny postavy je konec právě takový. Jejich konec(vztah) je SKUTEČNÝ, jako v celé knize.

18.01.2017 5 z 5

Hledání podmanivé krásy Hledání podmanivé krásy Jennifer Probst

Jestli miliju nějaké knížky, jsou to právě tyto. Ač se scénář opakuje víceméně stále dokola, postavy jsou pokaždé jiné a jejich cesta i příběh jsou rozdílné. Gen si šla za tím co chce, bez ohledu nacokoliv a to mám na ni ráda. Wolf je tím, kterým vedele sebe chce každá žena mít (kromě těch démonů, ikdyž ty dělají jeho, tím kým je). Propojenost s minilými knížkami je tou nejlepší třešničkou na dortu.

10.01.2017 5 z 5

Do temnoty Do temnoty Pavel Stehlík

Pro někoho snad i neuvěřitelný příběh, pro mě velice motivační příběh. Člověk, který není v okolí s armádou si těžko dovede představit, co všechno se za slověk voják skrývá. Mám štěstí jenoho vojáka ve svém blízkém okolí mít a na kterého jsem pyšná - je to můj hrdina. Nejen on, ale všichni vojáci ať už tady doma nebo někde na misi.
Děkuji p. Stehlíku, že jste se mnou Váš příběh sdílel. Jste bojovník.

06.01.2017 5 z 5

Vražedná léčba Vražedná léčba James Dashner

Byla jsem velice zvědavá, jak série dopadne - nejsem si jistá, zda jsem s koncem spokojená. Ale knížka se mi četla snad ze všech dílů nejlíp :) Už se těším na filmové zpracování.

17.09.2016 5 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Četla jsem na dovolené a nemohla jsem si vybrat lepší knížku. Během chvilky přečteno. Úžasné, čtivé, odpočinkové. Doufám, že bude i další díl.

A ten vzhled knížky - pevné desky a knížka na uzavření gumičkou. Kniha plná kreseb, které knihu posouvají na úplně jiný level.

14.08.2016 5 z 5

K nezaplacení K nezaplacení Raine Miller

už se nemůžu dočkat dalšího dílu. Kdo četl sérii Aféru - rozhodně se mu bude líbit i tato! :)

14.08.2016 5 z 5

Talisman Talisman Nicholas Sparks

Miluju jeho knihy.... kniha úžasná, stejně jako film :) Kdo máte rádi Nicholase, můžu jen doporučit.

03.07.2016 5 z 5

Lady Fuckingham Lady Fuckingham Oscar Wilde

Upřímně, přečetla jsem "pár knížek" tohoto tématu a musím říct, že jsem se nepřestávala divit. Po celou dobu čtení jsem přemýšlela nad tím, zda tomu tak bylo i v tehdejší době.
Oskara mám ráda a knihy Obrazy patří k mým nejoblíbenějším, a tak si Oskar ode mě zaslouží palec nahoru. V tehdejší době napsat něco takového? Neuvěřitelné.

01.07.2016 5 z 5

GOGO chalan z internetu GOGO chalan z internetu Daniel Štrauch

Super odpočinková kniha. Kdo má GoGa rád, určitě bude s knížkou spokojen. Doporučuji

30.06.2016 5 z 5

Spáleniště: Zkouška Spáleniště: Zkouška James Dashner

Knížka mě bavila mnohem víc než první díl. Uvidíme, jak dopadne ten poslední

22.06.2016 5 z 5

Cestování – nejlepší životní investice Cestování – nejlepší životní investice Lukáš Kerhart

Doporučuji přečíst... Velice inspirativní kniha, obzvláště pro lidi, kteří se hledají a neví kudy kam :)

03.06.2016 5 z 5

Alchymista Alchymista Paulo Coelho

Rozhodně doporučuji přečíst :)

03.06.2016 5 z 5

Voľba Voľba Nicholas Sparks

První polovina knížky je vážně krásný. Až neuvěřitelně rychlý...Z druhé poloviny jsme zpočátku zmatená.

18.05.2016 5 z 5

Rychle a nespoutaně Rychle a nespoutaně Kristy Bromberg

Super počtení :) Rozhodně bych si ráda přečetla to, co se stalo mezi poslední kapitolou a epilogy :)

07.05.2016 5 z 5

Rychle a vášnivě Rychle a vášnivě Kristy Bromberg

Výborné.... už se nemůžu dočkat, až se začtu do dalšího dílu.

15.04.2016 5 z 5

Rychle a smyslně Rychle a smyslně Kristy Bromberg

Nemůžu se dočkat začíst číst další díl :)

Kdo máte rád podobný žánr knih vřele doporučuji :)

03.04.2016 5 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Za mě super :))

18.03.2016 5 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Výborné, výborné výborné!! Nemoha jsem odtrhnout!

28.02.2016 5 z 5