Lucyiero Lucyiero komentáře u knih

Tigrova kliatba Tigrova kliatba Colleen Houck

Také oddychové čítanie, čakala som od toho viac. Nezáživné, zdĺhavé riešenie len citových výlevov úplne nesympatickej hlavnej postavy. Každý náznak toho, že sa konečne bude niečo diať skončil tak rýchlo ako aj začal - žiadny poriadny zvrat alebo zápletka.

03.05.2017 2 z 5

Príbeh čarodejnice Príbeh čarodejnice Deborah Harkness

Strašne nezáživné čítanie, v knihe sa poriadne nič nedialo a keď sa konečne malo začať, bolo to hádam ešte nudnejšie.. Tešila som sa,že konečne prečítam knihu, kde nie je hlavná postava tínedžer, ale dospelá osoba, no väčšinu času som si hovorila: kolko má ta Diana rokov? 1500 ročný upír, ktorý nikdy nespí a zrazu zaspal a dokonca aj chrápal? Wtf :D Som rada, že utrpenie s touto knihou skončilo, ale jediný dôvod, prečo som dočítala až do konca bolo preto, lebo mám aj druhý diel.. Len dúfam, že bude o niečo zaujímavejší :)

25.02.2017 2 z 5

Nájdem ťa v čase Nájdem ťa v čase Michaela Ella Hajduková

Necakala som, ze sa mi bude kniha az tak pacit, ale je super. Prva kniha s cestovanim v case, ktoru som precitala. Citala sa lahko, naozaj krasne napisana :)

13.01.2017 4 z 5

Nech sneží: Tri uzimené ľúbostné príbehy Nech sneží: Tri uzimené ľúbostné príbehy Lauren Myracle

Prijemne citanie.. Prvy pribeh bol najlepsi :)

13.02.2016 4 z 5

Na západní frontě klid Na západní frontě klid Erich Maria Remarque (p)

Túto knihu som musela čítať na dvakrát. Prvý krát som ju čítala niekedy na strednej ako povinné čítanie a ku koncu som sa nedostala, lebo ma kniha vôbec nebavila a nepáčila sa mi.
Keď som ju ale čítala druhý krát (potrebovala som na to pár rokov času :)), dočítala som knihu konečne do konca a kniha sa mi páčila

25.05.2011 3 z 5