LucyBJ LucyBJ komentáře u knih

Příšeří Příšeří Ragnar Jónasson

(SPOILER) První díl jsem nečetla a na dovolenou tato kniha byla dobrá. Žádné drama, logické postupy a vyústění. Autor mě neoslovil.

05.08.2022

Sněžná slepota Sněžná slepota Ragnar Jónasson

Kniha byla chvílemi nudná, moc popisná, ale celková zápletka byla zajímavá. Nevím, zda budu číst další díly.

05.08.2022 3 z 5

Tma Tma Jozef Karika

Autora jsem objevila přes film Trhlina. Číst příběh bylo ještě napínavější než jej vidět (pokud by byl zfilmován). Rychlé vtáhnutí do děje. Hvězdy ubírám za konec.

20.07.2020 3 z 5

Cesta slepých ptáků / Runa Rider / Sluneční jezero Cesta slepých ptáků / Runa Rider / Sluneční jezero Ludvík Souček

Knihu jsem poprvé četla v roce jejího vydání - 1989 a byla úžasná ! Nyní sem si jí opět přečetla a už pro mě nemá to kouzlo fantastického, konspirace, proto jen 3 hvězdičky, za zklamání.

28.05.2020 2 z 5

Poklad byzantského kupce / Bláznova smrt Poklad byzantského kupce / Bláznova smrt Václav Erben

Klasická dobrá detektivka od českého autora.

28.05.2020

Bezpečně nešťastní Bezpečně nešťastní Petra Baštanová

Na první dojem pohodové až veselé čtení nejen pro "holky" o vztazích dnešních třicátníků. Knížka je čtivá, psaná lehce plynoucím jazykem. Ač jsem o generaci starší, moc mě bavila, některé věci, z životů mých dětí, mi objasnila. Přečetla jsem jí na jeden zátah. A pak jsem nad ní další dny přemýšlela, protože je nad čím.

28.05.2020 5 z 5

Temné lesy Temné lesy Harlan Coben

Absolutně super čtení, napínavé a nepředvídatelné od začátku dokonce.

30.11.-0001 5 z 5