Lucka66 Lucka66 komentáře u knih

Pastýř smrti Pastýř smrti Ethan Cross

Panejo..no nějak nevím co zapsat. Pěkně brutální horor, párkrát se mi při čtení lehce chvěl žaludek. Ale celkově se mi kniha moc líbila, hlavně teda první půlka, to byla pecka! Rozuzlení..mě trošku naštvalo. Více reálné by mi to přišlo kdyby se nakonec všechno tak krásně nevysvětlilo. Ale zase jsem ráda kvůli té sympatické rodince u které se Marcus schovával :)

09.12.2014 4 z 5

Roztrhnout závoj bezmoci Roztrhnout závoj bezmoci Moaali Behjat

Skvělý příběh, většina knih pojednává o muslimkách které jsou týrány, znetvořeny a nuceny ke svatbě..tahle kniha o tom pojednává svým způsobem taky ale hlavní linií příběhu je muslimská právnička která tyto ženy obhajuje. Kniha mě moc bavila, dozvěděla jsem se spoustu zajímavostí zase z jiného úhlu pohledu..ale přece jsem do poslední chvíle doufala že Tařin osud bude lepší.

04.10.2014 5 z 5

Kroky ke slunci Kroky ke slunci Corban Addison

Opravdu skvělá knížka, tady se ani chvíli nenudíte a čtete se zatajeným dechem..osud dvou mladých dívek je skutečně hrozný..

28.09.2014 5 z 5

Dolanův cadillac Dolanův cadillac Stephen King

Jedna z lepších knih povídek od Kinga..ale na Noční směnu v žádném případě nemá :) Zuby, Dolanův cadillac a Prst..pro mě nejlepší povídky :) naopak Noční letec, Věnování, Konec celé patálie a Přerůstá vás..nevím, buď nemám dostatečnou fantazii a nebo jsou ty povídky fakt o ničem..

24.06.2014 4 z 5

Klub vášnivých botomanek Klub vášnivých botomanek Beth Harbison

Opravdu skvělá knížka ani jsem nečekala že mě to bude tolik bavit :)

24.06.2014 5 z 5

Adopce Adopce Henry Denker

Říkala jsem si že tato kniha nebude nic moc, další běžný románek..ale neskutečně mě překvapila. Zajímavé téma a úžasně zpracované, sympatizovala jsme s oběma matkami, dovedla jsme si představit jak jim musí být ale přesto jsme celou dobu víc sympatizovala s Lori. Už jsme si začala shánět další knížky od tohoto autora, jeho styl psaní se mi moc zamlouvá :)

07.02.2013 5 z 5

I když od prvního po třetí díl kvalita postupně klesala, zamilovala jsem si tuto sérii a určitě se k ní ještě někdy vrátím.

21.10.2012 4 z 5

Horory na dobrou noc 3 Horory na dobrou noc 3 Anthony Horowitz

Pro mě nejlepší ze všech tří knížek Hororů na dobrou noc. Povídky mě vždy něčím překvapily. Třeba Ve vleku má skvělej konec. Nejvíc se mi líbily povídky Shebay a Vsaďte svůj život :)

22.09.2012 5 z 5

Horory na dobrou noc 2 Horory na dobrou noc 2 Anthony Horowitz

Pro mě nejslabší ze všech tří dílů. Líbila se mi jenom povídka Spálený a Stopař

22.09.2012 3 z 5

Noční směna (20 povídek) Noční směna (20 povídek) Stephen King

Tuto sbírku povídek jsem si okamžitě zamilovala, i když je pravda, že po první povídce Prokletí Jeruzalémské jsme měla chuť knihu odložit, protože mě vůbec nezaujala. Ovšem dál už to bylo skvělé. Konce byli sice někdy zvláštní a takové neukončené, ale přesto řadím Noční směnu do jednu ze svých nejoblíbenějších knížek a ráda se k ní vrátím :)
Nejlepší povídky: Bojiště, Děti kukuřice, Náklaďáky, Nekuřáci s.r.o, Mrtví se někdy vracejí, Římsa, Šedá hmota a Šroťák.

16.09.2012 5 z 5

Mlha Mlha Stephen King

Moje druhá povídková knížka od Kinga. Líbila se mi méně než Noční směna ale přesto jsem se u knížky bavila. Nejvíce se mi líbil Jaunt, Nezmar, Prám, Textový procesor bohů, Nona a samozřejmě Mlha, od které jsem se nemohla odtrhnout. Tyto povídky dělají z Mlhy úžasnou knihu, a nezmění to ani pro mě nezajímavé povídky jako Plážový svět, Mlékař, Zkratka paní Toddové nebo Zde jsou tygři..

16.09.2012 4 z 5

Mourovaté pohádky na dobrou noc Mourovaté pohádky na dobrou noc Geoffrey Cowan

Jedna z mých nejoblíbenějších knížek v dětství :)

26.08.2012 5 z 5

Okno plné strachu Okno plné strachu Petra Nachtmanová

Krásná knížka, s Hankou prostě nejde nesoucítit

Bezdomovci honí kluky Bezdomovci honí kluky Hilary McKay

Mě naopak bavila a moc :)

Bezdomovci Bezdomovci Hilary McKay

Vtipná, příjemně se čte..doporučuji :)

Křehčí než porcelán Křehčí než porcelán Jarmila Dědková

Úžasný dívčí román, doporučuji přečíst :)

Růže pro čokoládovou holku Růže pro čokoládovou holku Jarmila Dědková

Skvělý příběh o tom jak někdy společnost odmítá příslušníky jiné rasy :)

Stěhování do sedmého nebe Stěhování do sedmého nebe Sabine Both

Skvělá, oddechová knížka pro náctileté :)

18.04.2012

Madame Okta Madame Okta Darren Shan (p)

Začátek ságy o Darrenu Shanovi. Je skvělá! Tenhle díl byl skvělý ale ten, kdo neví jak to bude pokračovat, bude asi hodně překvapen co se s ,,kladných,, hrdinů vyklube..

Zuzanka se stěhuje Zuzanka se stěhuje Joëlle Barnabé-Dauvister

Knížky o Zuzance..nejoblíbenější knížky mého dětství :)