Lucka66

Pastýř smrtiPastýř smrtiEthan Cross

Panejo..no nějak nevím co zapsat. Pěkně brutální horor, párkrát se mi při čtení lehce chvěl žaludek. Ale celkově se mi kniha moc líbila, hlavně teda první půlka, to byla pecka! Rozuzlení..mě trošku naštvalo. Více reálné by mi to přišlo kdyby se nakonec všechno tak krásně nevysvětlilo. Ale zase jsem ráda kvůli té sympatické rodince u které se Marcus schovával :)

09.12.2014

Roztrhnout závoj bezmociRoztrhnout závoj bezmociMoaali Behjat

Skvělý příběh, většina knih pojednává o muslimkách které jsou týrány, znetvořeny a nuceny ke svatbě..tahle kniha o tom pojednává svým způsobem taky ale hlavní linií příběhu je muslimská právnička která tyto ženy obhajuje. Kniha mě moc bavila, dozvěděla jsem se spoustu zajímavostí zase z jiného úhlu pohledu..ale přece jsem do poslední chvíle doufala že Tařin osud bude lepší.

04.10.2014

Kroky ke slunciKroky ke slunciCorban Addison

Opravdu skvělá knížka, tady se ani chvíli nenudíte a čtete se zatajeným dechem..osud dvou mladých dívek je skutečně hrozný..

28.09.2014

Dolanův cadillacDolanův cadillacStephen King

Jedna z lepších knih povídek od Kinga..ale na Noční směnu v žádném případě nemá :) Zuby, Dolanův cadillac a Prst..pro mě nejlepší povídky :) naopak Noční letec, Věnování, Konec celé patálie a Přerůstá vás..nevím, buď nemám dostatečnou fantazii a nebo jsou ty povídky fakt o ničem..

24.06.2014

Klub vášnivých botomanekKlub vášnivých botomanekBeth Harbison

Opravdu skvělá knížka ani jsem nečekala že mě to bude tolik bavit :)

24.06.2014

AdopceAdopceHenry Denker

Říkala jsem si že tato kniha nebude nic moc, další běžný románek..ale neskutečně mě překvapila. Zajímavé téma a úžasně zpracované, sympatizovala jsme s oběma matkami, dovedla jsme si představit jak jim musí být ale přesto jsme celou dobu víc sympatizovala s Lori. Už jsme si začala shánět další knížky od tohoto autora, jeho styl psaní se mi moc zamlouvá :)

07.02.2013

Aréna smrti / Vražedná pomsta / Síla vzdoruAréna smrti / Vražedná pomsta / Síla vzdoruSuzanne Collins

I když od prvního po třetí díl kvalita postupně klesala, zamilovala jsem si tuto sérii a určitě se k ní ještě někdy vrátím.

21.10.2012

Horory na dobrou noc 3Horory na dobrou noc 3Anthony Horowitz

Pro mě nejlepší ze všech tří knížek Hororů na dobrou noc. Povídky mě vždy něčím překvapily. Třeba Ve vleku má skvělej konec. Nejvíc se mi líbily povídky Shebay a Vsaďte svůj život :)

22.09.2012

Horory na dobrou noc 2Horory na dobrou noc 2Anthony Horowitz

Pro mě nejslabší ze všech tří dílů. Líbila se mi jenom povídka Spálený a Stopař

22.09.2012

Noční směna (20 povídek)Noční směna (20 povídek)Stephen King

Tuto sbírku povídek jsem si okamžitě zamilovala, i když je pravda, že po první povídce Prokletí Jeruzalémské jsme měla chuť knihu odložit, protože mě vůbec nezaujala. Ovšem dál už to bylo skvělé. Konce byli sice někdy zvláštní a takové neukončené, ale přesto řadím Noční směnu do jednu ze svých nejoblíbenějších knížek a ráda se k ní vrátím :)
Nejlepší povídky: Bojiště, Děti kukuřice, Náklaďáky, Nekuřáci s.r.o, Mrtví se někdy vracejí, Římsa, Šedá hmota a Šroťák.

16.09.2012

MlhaMlhaStephen King

Moje druhá povídková knížka od Kinga. Líbila se mi méně než Noční směna ale přesto jsem se u knížky bavila. Nejvíce se mi líbil Jaunt, Nezmar, Prám, Textový procesor bohů, Nona a samozřejmě Mlha, od které jsem se nemohla odtrhnout. Tyto povídky dělají z Mlhy úžasnou knihu, a nezmění to ani pro mě nezajímavé povídky jako Plážový svět, Mlékař, Zkratka paní Toddové nebo Zde jsou tygři..

16.09.2012

Mourovaté pohádky na dobrou nocMourovaté pohádky na dobrou nocGeoffrey Cowan

Jedna z mých nejoblíbenějších knížek v dětství :)

26.08.2012

Okno plné strachuOkno plné strachuPetra Nachtmanová

Krásná knížka, s Hankou prostě nejde nesoucítit

18.04.2012

Bezdomovci honí klukyBezdomovci honí klukyHilary McKay

Mě naopak bavila a moc :)

18.04.2012

Bezdomovci opět domaBezdomovci opět domaHilary McKay

Tenhle díl se mi líbil nejvíc :)

BezdomovciBezdomovciHilary McKay

Vtipná, příjemně se čte..doporučuji :)

18.04.2012

Křehčí než porcelánKřehčí než porcelánJarmila Dědková

Úžasný dívčí román, doporučuji přečíst :)

18.04.2012

Růže pro čokoládovou holkuRůže pro čokoládovou holkuJarmila Dědková

Skvělý příběh o tom jak někdy společnost odmítá příslušníky jiné rasy :)

18.04.2012

Stěhování do sedmého nebeStěhování do sedmého nebeSabine Both

Skvělá, oddechová knížka pro náctileté :)

18.04.2012

Madame OktaMadame OktaD. Shan (pseudonym)

Začátek ságy o Darrenu Shanovi. Je skvělá! Tenhle díl byl skvělý ale ten, kdo neví jak to bude pokračovat, bude asi hodně překvapen co se s ,,kladných,, hrdinů vyklube..

18.04.2012

Zuzanka se stěhujeZuzanka se stěhujeJoëlle Barnabé-Dauvister

Knížky o Zuzance..nejoblíbenější knížky mého dětství :)

Mikulášovy prázdninyMikulášovy prázdninyRené Goscinny

Super kniha ale Mikulášovi patálie se mi líbily o trošku víc :)

Mikulášovy patálieMikulášovy patálieRené Goscinny

Knížka se mi moc líbila, do dnes si ji ráda přečtu :)

Luisa a LotkaLuisa a LotkaErich Kästner

Moje oblíbená knížka z dětství :)

Loď duchůLoď duchůThomas Brezina

Můj nejoblíbenější díl z klubu záhad..hrozně mě vždycky bavilo to luštit s tou lupou :)

Paní LáryfáryPaní LáryfáryBetty MacDonald

Moc krásná knížka :)

Sářin senSářin senBrigitte Blobel

Úžasná knížka, miluji celou sérii :)

Děti z BullerbynuDěti z BullerbynuAstrid Lindgren

Miluji tuhle knížku i dnes :) Nejoblíbenější knížka mého dětství :)