lucka4 lucka4 komentáře u knih

PERFEKTNÍ!!!!
nemám co dodat děj byl prostě super a jak to skončilo...těším se na 2 díl :3

17.09.2014 5 z 5

Počátek Počátek Jessica Khoury

Obálka mě velmi zaujala za tu mají všech 5 hvězd, ale postupně jak se děj rozvíjel mi některé kapitoly přišly zbytečné jakoby tam ani nemusely být...ale kdyby byl druhý díl okamžitě čtu! :)

15.09.2014 4 z 5

Ella a Michael navždy Ella a Michael navždy Jessica Sorensen

Nejdřív jsem si nebyla jistá jestli to budu vůbec číst, protože mě vůbec nenapadlo o čem by to mohlo být..ale asi na 20 stránce jsem se do toho začetla a už mě to nepustilo..vřele doporučuji :-)

09.09.2014 5 z 5

Počátek Počátek Ellen Schreiber

Panebože!! :33
Už od začátku mě kniha velice zaujala, s počtem přečtených stran jsem se víc a víc těšila až se Raven s Alexandrem dají do hromady....ale ten konec :O no už se nemůžu dočkat 2.dílu :)) hned si ho jdu objednat ;)

05.06.2014 5 z 5

Všechny barvy Země Všechny barvy Země Beth Revis

Jsem ráda že to skončilo tak dobře :3

11.05.2014 5 z 5

Smečka Smečka Andrea R. Cremer

Prostě bomba kniha..!! Doufám že Calla a Shay budou spolu :3 a už se nemůžu dočkat až si přečtu pokračování :)

03.05.2014 5 z 5

Milion sluncí Milion sluncí Beth Revis

No sem hodně zvědavá co bude na nové planetě ;) ale taky doufám že Amy bude konečně se Synem :))

20.04.2014 5 z 5

Den co den Den co den David Levithan

Moc jsme se na ni těšila ale když jsem ji konečně měla strašně mě zklamala :(

17.04.2014 3 z 5

Zasvěcená Zasvěcená Cynthia Hand

Super!! Jen ten konec mě zklamal, proč musela Maggie umřít?!

17.04.2014 5 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

nemám slov, kniha byla jednoduše BOMBA!!

15.04.2014 5 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Nejlepší kniha všech dob!! :D

02.04.2014

Královská hraničářka Královská hraničářka John Flanagan

Byla to BOMBA, opět jsem se začetla do starých časů kdy Will podnikal s Haltem daleké výpravy. Maddie se mi strašně zalíbila a tento díl splnil mé očekávání jen doufám že J. Flanagan napíše ještě další díl i když to není jisté..

02.04.2014 5 z 5

Prokletý dům Prokletý dům Rachel Caine (p)

zaujali mě hlavní postavy i přístup mezi upíry a lidmi proto se tato kniha řadí mezi mé oblíbené

12.11.2013 5 z 5

Dech Dech Sarah Crossan

Nejlepší kniha jakou sem v poslední době četla už se nemůžu dočkat druhého dílu :)

02.11.2013 5 z 5