lucka4 - Příspěvky

Anna krví oděnáAnna krví oděnáK. Blake

PERFEKTNÍ!!!!
nemám co dodat děj byl prostě super a jak to skončilo...těším se na 2 díl :3

17.09.2014

Ella a Michael navždyElla a Michael navždyJ. Sorensen

Nejdřív jsem si nebyla jistá jestli to budu vůbec číst, protože mě vůbec nenapadlo o čem by to mohlo být..ale asi na 20 stránce jsem se do toho začetla a už mě to nepustilo..vřele doporučuji :-)

09.09.2014

Milion sluncíMilion sluncíB. Revis

No sem hodně zvědavá co bude na nové planetě ;) ale taky doufám že Amy bude konečně se Synem :))

20.04.2014

DechDechS. Crossan

Nejlepší kniha jakou sem v poslední době četla už se nemůžu dočkat druhého dílu :)

02.11.2013

Krásná katastrofaKrásná katastrofaJ. McGuire

Nejlepší kniha všech dob!! :D

02.04.2014

Počkám na tebePočkám na tebeJ. Lynn (pseudonym)

nemám slov, kniha byla jednoduše BOMBA!!

15.04.2014

SmečkaSmečkaA. R. Cremer

Prostě bomba kniha..!! Doufám že Calla a Shay budou spolu :3 a už se nemůžu dočkat až si přečtu pokračování :)

03.05.2014

PočátekPočátekE. Schreiber

Panebože!! :33
Už od začátku mě kniha velice zaujala, s počtem přečtených stran jsem se víc a víc těšila až se Raven s Alexandrem dají do hromady....ale ten konec :O no už se nemůžu dočkat 2.dílu :)) hned si ho jdu objednat ;)

05.06.2014

PočátekPočátekJ. Khoury

Obálka mě velmi zaujala za tu mají všech 5 hvězd, ale postupně jak se děj rozvíjel mi některé kapitoly přišly zbytečné jakoby tam ani nemusely být...ale kdyby byl druhý díl okamžitě čtu! :)

15.09.2014

Královská hraničářkaKrálovská hraničářkaJ. Flanagan

Byla to BOMBA, opět jsem se začetla do starých časů kdy Will podnikal s Haltem daleké výpravy. Maddie se mi strašně zalíbila a tento díl splnil mé očekávání jen doufám že J. Flanagan napíše ještě další díl i když to není jisté..

02.04.2014

Prokletý důmProkletý důmR. Caine (pseudonym)

zaujali mě hlavní postavy i přístup mezi upíry a lidmi proto se tato kniha řadí mezi mé oblíbené

12.11.2013

ZasvěcenáZasvěcenáC. Hand

Super!! Jen ten konec mě zklamal, proč musela Maggie umřít?!

17.04.2014

Den co denDen co denD. Levithan

Moc jsme se na ni těšila ale když jsem ji konečně měla strašně mě zklamala :(

17.04.2014

Všechny barvy ZeměVšechny barvy ZeměB. Revis